RSS

Układ krążenia

Posted on

Uwaga: tłumaczenie automatyczne

Układu krążenia, głównej i systemu chłodzenia ciała. Red Blood Cells działa jak miliardy małych ciężarówek UPS prowadzenia różnego rodzaju pakietów, które są niezbędne dla wszystkich komórek w organizmie. Zamiast UPS, nazwijmy je RBC. RBC przenoszenia tlenu i składników odżywczych do komórek. Każda komórka w organizmie wymaga tlenu pozostać przy życiu. Poza tym RBC, są też białe ciałka krwi porusza się w ruchu układu krążenia. Białe krwinki są ratownicy, policja i oczyszczania ulic układu krążenia. Zawsze mamy zimno, cięte, czy infekcja go WBC do pracy.

System autostrad układu krążenia składa się wiele ulic jednokierunkowych. Autostrad układu krążenia są żyłach i tętnicach. Żyły są wykorzystywane do wykonywania * krwi * serca. Tętnice dostarczające krew * * dala od centrum. Większość czasu, krew w żyłach jest krew, gdzie większość tlenu i składników odżywczych zostały już dostarczone do komórek. Ta krew jest nazywana odtlenionego i jest bardzo ciemny * * czerwony. Większość czasu krwi w tętnicach jest ładowany z tlenu i składników odżywczych, a kolor jest bardzo jasny * * czerwony. Jest jeden tętnicy, który prowadzi odtlenionego krwi i istnieją żyły odprowadzające natlenionej krwi. Aby dotrzeć do sedna tej małej tajemnicy musimy porozmawiać o serca i płuc.

The Heart

Jest to temat, który jest bliski i drogi do mojego serca. Serce jest dwustronne, cztery pompy komorowe. Składa się głównie z mięśni. Mięśnia sercowego jest bardzo specyficzna. W przeciwieństwie do wszystkich innych mięśni w organizmie, że mięsień sercowy nie może sobie pozwolić na znudzi. Wyobraź sobie, co by się stało, co 15 minut lub pompy zmęczony i zdecydował się na małą drzemkę! Nie ładny widok. Tak więc, mięśnia sercowego jest zawsze rozwija się i zamawiającego, zazwyczaj w zakresie od 60 do 100 uderzeń na minutę.

Z prawej strony serca jest po stronie niskociśnieniowej. Jego głównym zadaniem jest wcisnąć RBC, ładowni przeważnie puste teraz, do płuc (doków załadunkowych oraz na stacjach benzynowych), aby mogły się ładować z tlenem. Krew wpływa do prawego serca przez komorę o nazwie prawym przedsionku. Atrium to inne słowo na „przedpokoju”. Od prawego przedsionka znajduje się powyżej * * prawej komory, połączenie powagi i wycisnąć łatwo wypycha krew choć zastawki trójdzielnej do prawej komory. Zastawki trójdzielnej jest zawór składa się z trzech „ulotki”, które umożliwia krwi go od góry do dołu w sercu, ale zamyka, aby zapobiec krwi z kopii zapasowej do prawego przedsionka po prawej komory serca ściska.

Po krwi w prawej komorze, prawej komory rozpoczyna skurcz naciskać na krew do płuc. Pamiętaj, że krew jest odtlenionego. Krew opuszcza prawej komory i wchodzi do tętnicy płucnej * .* To tętnicy i jej dwóch oddziałów są tylko tętnice w organizmie do przeprowadzenia odtlenionego krwi. Ważne: Tętnice odprowadzające krew * * dala od centrum. Nie ma nic w definicji mówi, że krew musi być tlen.

Gdy krew opuszcza tętnic płucnych naczyń włosowatych wejdzie * * w płucach. Kapilary są bardzo, bardzo małych naczyń krwionośnych, które działają jako łączników pomiędzy żyłach i tętnicach. Naczyń włosowatych w płucach są wyjątkowe, ponieważ znajdują się w stosunku do pęcherzyków * * lub worki powietrza. Gdy krwi w naczyniach włosowatych mija worki powietrza, RBC podnieść tlenu. Pęcherzyków płucnych są jak doki załadunkowe, gdzie ciężarówki odbierają ich obciążenia. Kapilary są tak małe, w niektórych miejscach, że tylko * jeden * RBC w czasie mogą się przedostać!

Gdy krew ożywił się jej tlen, wchodzi niektórych naczyń krwionośnych znany jako * żyły serca .* Jest to w pełni natlenionej krwi i to jest teraz w żyłach. Pamiętaj: Veins się krwi do serca. Serca żyły pusty do lewego przedsionka .* * Z lewej strony jest serce wysokiego ciśnienia, jego zadaniem jest wcisnąć krew do ciała.

Lewego przedsionka siedzi na szczycie lewej komory * * i jest oddzielona od niego przez zawór mitralnej * *. Zastawki mitralnej nazywa się to dlatego, że przypomina on, do niektórych ludzi, biskupa skosem Hat. Zawór ten ma taką samą funkcję jak zastawki trójdzielnej, zapobiega krwi pchnął go z lewej tylnej komory do lewego przedsionka.

Lewej komory jest bardzo pompy wysokiego ciśnienia. Jego głównym zadaniem jest produkcja wystarczające ciśnienie, aby skłonić krwi z serca i do ciała obiegu. Gdy krew opuszcza lewej komory wchodzi do aorty. Istnieje zaworów znajduje się na otwarcie Aorta, które uniemożliwiają krew z kopii zapasowej do komory. Jak tylko krew do aorty, istnieje tętnic wieńcowych nazywa * * tętnic trochę krwi i użyć go do odżywiają mięsień sercowy. Zapamiętaj: serce jest jak James Brown, to najciężej pracujących mięśni w organizmie (w przypadku, gdy nie wiem, James Brown mówi, że jest najciężej pracującym człowiekiem w show-biznesie).

Aorta i układu tętniczego
Aorta wychodzi z serca i głowy w kierunku, co jeszcze, w głowę. Musimy utrzymać nasz mózg jest dobrze odżywiona, dzięki czemu możemy dobrych ocen w szkole. Tętnic, które przyjmują krwi do głowy znajdują się na coś, co nazywa łuku aorty * .* Po krew przechodzi przez łuk aorty jest następnie rozprowadzane do reszty ciała. * * Aorty zstępującej idzie za serce i przez środek ciała.

Czasem, gdy leżysz na plecach, można spojrzeć w dół na nogi i rzeczywiście zobaczyć pulsuje brzuch z każdym uderzeniem serca. Ta pulsacja jest naprawdę pulsujący aorty z każdym uderzeniem serca. Nie przejmuj się, to normalne.

Od aorty, krew jest wysyłane do wielu innych tętnic i tętniczek (bardzo małych tętnic), gdzie daje dotlenienie i odżywienie każdej komórki * * w organizmie. Pod koniec tętniczek są, wiecie co, naczyń włosowatych. Krew oddaje jego ładunku, jak przechodzi przez naczynia włosowate i wchodzi do układu żylnego.

Układu żylnego
Układu żylnego prowadzi krew do serca. Krew płynie z naczyń włosowatych, do żyłek (bardzo małe żyły), do żył. Dwie największe żyły w organizmie * lepsze * i * gorsze * vena wina musującego cava. Żyły głównej górnej prowadzi krew z górnej części ciała do serca. Żyły głównej dolnej prowadzi krew z dolnej części ciała do serca. Z medycznego punktu widzenia, * lepsze * oznacza powyżej * gorsze * oznacza, że ​​pod. Wielu ludzi wierzy, że krew w żyłach jest * niebieski *, nie jest. Krew żylna jest naprawdę ciemny czerwony lub bordowy kolor. Żyły mają niebieskawy wygląd i to może być, dlaczego ludzie myślą, krew żylna jest niebieski. Zarówno górne i dolne vena cava koniec w prawym przedsionku. Żyły głównej górnej wchodzi od góry i żyły głównej dolnej wchodzi od dołu.

Na tym kończy się nasza mała podróż przez układ krążenia. Mam nadzieję, że krew nadal płynąć do mózgu, jak to czytasz i udało ci się zasnąć. Jeśli zasnął, to ok, zasnąć się od czasu do czasu, gdy przeczytałem naprawdę nudne rzeczy. Istnieje wiele rzeczy, które mi nie mówić, takie jak sposób działania systemu chłodzenia, ale pomyślałem, że może wyglądać trochę tych rzeczy przez siebie. Jak zwykle, wiem, masz pytania do mnie. Nie mogę się doczekać, aby usłyszeć od ciebie.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: