RSS

Twoje zdrowie zależy od wielu czynników

Posted on

Nasze zdrowie zależy od Twojego wieku, środowiska, zachowaniu, stylu życia, pracy fizycznej, szkoleń i ćwiczeń, twoje zmysły, Twoje nawyki żywieniowe, twoje nawyki społeczne i sytuacji społecznej.

Są one wzajemnie powiązane, niektóre z nich interakcji.

Razem tworzą główną część tematów, które zostaną objęte w podróży do zdrowia Newsletter wkrótce.

1.Age

Oczekujemy, że nasze zdrowie rośnie gorzej, a my się w starszym wieku. Doświadczenie uczy nas, to jako fakt i to, czego nauczyli się w szkole nie jest sprzeczne z oczekiwaniami. Czy to jeszcze możliwe, aby zatrzymać starzenia się, albo przynajmniej spowolnić? Wielu ekspertów zostawić takich opcji. Będziemy zatem analizować ich wnioski, aby dowiedzieć się, co wydaje się prawdopodobny, możliwy lub mniej prawdopodobne. Były mistrz Szwecji Cross Country mawiał – i nadal mówi – „Nic nie jest niemożliwe”.

2.Environment

Nasze życie zależy od przewidywanego czasu bardzo od tego, gdzie żyjemy. Ludzie w biednych obszarach w przeciętnie krótszy czas życia, to ludzie w obszary bogatsze. Przyczyną śmierci w biednych regionach jest związane głównie z biedy się, wręcz przeciwnie zamożnych ludzi umiera dobrobytu chorób. Alergia jest powszechne w bogatych obszarów w tym samym mieście, w którym nie występuje w ogóle w tych samych proporcjach w biednych regionach. Jest wiele się nauczyć od skrajnych różnic w środowisku zamieszkania, będziemy wiercić co.

3.Behavior.

Narkotyków, przestępczości, przemocy nie sprzyja zdrowiu, ale wręcz przeciwnie, że jest ofiarą przestępstwa, żyjących z osobą alkoholowych i przemocy może być tak samo niszczą do życia.

4.Lifestyle.

Nowoczesnego społeczeństwa z podwójnym pracujących rodziców, dzieci z licznymi spędzania wolnego czasu powoduje stres i rozpadł się dzień dla całej rodziny. Nie ma czasu na wypoczynek dla zbyt wielu z nas. Mamy w końcu o cały szereg chorób pochodzących z tego stylu życia.
Jeśli nie uda nam się poradzić sobie z sytuacją to może z drugiej strony prowadzi do utraty pracy, problemów gospodarczych, wykluczenia domu itp.

5.Physical pracy, ćwiczeń i treningów

Pracy fizycznej jest szkolenie w sobie, ale można w razie zbyt jednostronny ci ciążyć.

Ćwiczenia i szkolenia pomagają nam radzić sobie z intensywnego życia, co jest pozytywne, ale może także zwiększyć się stres. Różne tryby wykonywania są korzystne dla adresu lub zapobiegania różnego rodzaju problemy. Niektóre sporty rekreacyjne, jak golf jest dość czasochłonne, które wcześniej doprowadziły do ​​tego graczy były dość stare. To jest najlepsze dla tradycyjnej rodziny czy grać zarówno mąż i żona, ale jest jeszcze sporo wdów golf okolice, przynajmniej tu w Szwecji.

6.Senses

Jest to oczywiście bardzo duży handicap, jeśli są niewidome, głuche lub nieme. Ale nawet mniej poważne problemy ze zmysłami władać wpływ na nasze zdrowie. Zmniejszone rozprawy jest coś drogo zapłacić w życiu społecznym. Zmniejszone zabytków wykluczenia z jazdy samochodem. Nie mogą być sukcesy zawodowe marketer, jeśli mowa jest słaba. Takie ograniczenia mogą z drugiej strony należy pokonać.

7.Eating nawyków

Upadek piramidy pokarmowej i koła diety stworzony na wybór guru żywności o różnych pomysłów, jak nasze nawyki żywieniowe należy dać możliwie najlepsze kursy na zdrowe życie.
Pewne jest także, że całkowicie stracili kontrolę tego, co jemy. Sytuacja przypomina mi sprzedawca kiełbasa, który na łożu śmierci wyszeptał najlepsze i najważniejsze porady może przekazać jego najlepszym przyjacielem: „Eat nigdy kiełbasa” Większość ludzi interpretacji tej historii: umierający stary człowiek sam nie wiedział, co składniki składała się z kiełbasy i zaleca się zdecydowanie przeciwko jedzeniu. To jest właśnie nasz stosunek do żywności jemy. Wierzymy, że wiemy, co jemy, ale niektóre składniki żywności powinny przerazić wielu z nas, byliśmy świadomi. Nie wszystkie takie składniki podlegają żadnej kontroli, lecz producentów.

8.Social nawyków

Możliwość zamieszkania w cichej i przyjaznej okolicy ma silny wpływ na nasze zdrowie, wręcz przeciwnie prowadzi do wręcz przeciwnego.

Mobbing stanowi coraz większy problem w szkołach. Niektóre miejsca pracy cierpią z powodu archaicznej struktury, a inne mają zbyt mocno ducha rywalizacji, nie pozostawiając miejsca na ludzkie uczucia i rekonwalescencji po spełnione wysiłków.

9.Social sytuacji

Nowe rodzaje życia w domu są tworzone jako heteroseksualne pary mieszane są z tymi ********** i wzrasta liczba singli. Ten ostatni jest szczególnie czasem samotny alternatywnych, które mogą być lub nie być siebie wybranym.

Będziesz korzystać, jeśli uważają tych dziewięciu czynników i ich wpływu na swoje życie, a jeden dobry sposób, aby zrobić to zapisać się do podróży do zdrowia Newsletter. Będziemy prosić, aby pomóc nam dowiedzieć się, na których koncentruje się głównie czynniki.

Nowość! Kliknij słowa powyżej, aby wyświetlić alternatywne tłumaczenia. Zamknij

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: