RSS

Zioła na zwiększenie popędu płciowego


Oto zioła do rozwiązania problemów z potencją i zwiększenia libido.

Sprawdź też dostępne produkty ziołowe w aptece.

1. Ashwagandha Extract – „żeń-szeń indyjski”

Pomoc w zwalczaniu skutków stresu, zwiększa odporność organizmu i pomaga w budowaniu witalności, wspiera seksualną i reprodukcyjną równowagę.

2. Catuaba Bark

W Brazylii najbardziej znany afrodyzjak z roślin. Catuaba jest tradycyjnie stosowana do wsparcia seksualnej impotencji i zwiększa popęd seksualny.

3. Cistanche Bark

Zioło to doskonale wpływa na zachowanie się krwiobiegu. Cistanche cieszy się renomą  zwiększenia energii i utrzymania młodości. Jest ono używane w celu wzmocnienia istotnych funkcji nerek, a zwłaszcza narządów rozrodczych i wywołania wypróżnień, aby pomóc w leczeniu impotencji i przedwczesnego wytrysku.

4. Cnidium

Zioło to działa podobnie jak leki syntetyczne, aby zwiększyć poziom tlenku azotu i hamuje PDE-5. Cnidium pomaga w utrzymaniu lepszego krążenia krwi w organizmie.

5. Grandiflorum Epimedium Extract – „Horny Goat Weed”

Po prostu jeden z najlepszych wzmacniaczy libido i znacznie więcej niż chwytliwa nazwa – to wzrost testosteronu i poziomu tlenku azotu, jak również pomoc w walce o zmniejszenie stresu i zmęczenia oraz zwiększenie poziomu energii.

6. Ginkgo Biloba

Ginkgo biloba jest rośliną – ziołem wzmacniającym i poprawia przepływ krwi i tlenu w całym organizmie, ma również działanie antyoksydacyjne, pomaga utrzymać zdrową tkankę, ochrania naczynia krwionośne i zmniejsza zmiany miażdżycowe.

7. Żeń-szeń

Najbardziej popularne z ziół i tonik do ciała w świecie. Nie bez powodu, bo zioło ma wielkie zwiększenia i przyczynia się do zmniejszenia stresu, do wzrostu energii i pomaga poprawić krążenie krwi w całym organizmie

8. Świerzbiec właściwy

Wysoki poziom L-dopy zawarty w tej roślinie jest konwertowany do dopaminy. To stymuluje wydzielanie testosteronu przez przysadkę mózgową. Lewodopy i dopaminy są również skutecznymi inhibitorami prolaktyny. Powoduje to zwiększenie stężenia prolaktyny, bo ich braki są uważane za przyczynę 70% porażek w uzyskaniu erekcji.

9. Schizandra Jagody

Zioło to zwiększa wytrzymałość seksualną i pożądanie, jak również wpływa na wzmocnienie narządów płciowych powszechnie, a także pomaga walczyć zmęczenia i stres.

10. Tribulus Terrestris

Tribulus jest doskonałym tonikiem, poprawia system krążenia i może pomóc w budowaniu siły i masy mięśni i zwiększać poziom energii w całym ciele. Ulubione przez sportowców i używane w celu zwiększenia wydajności. To także poprawia libido u mężczyzn zmniejsza impotencję oraz przynosi pomoc ruchliwości plemników u mężczyzn niepłodnych i częściowo niepłodnych.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: