RSS

Apteka interentowa w USA: w granicach prawa


Dylemat jest oczywisty: każdy potrzebuje leków na receptę, czy to regularnie, czy tylko sporadycznie. Ale bez dobrego planu ubezpieczeniowego, przy ich niebotycznych cenach często dokonanie zakupu nie wchodzi w rachubę dla wielu ludzi. Sytuacja powoduje, że wiele osób rozpoczyna poszukiwania alternatywnych sposobów, aby uzyskać niezbędne leki bez recepty w aptekach internetowych.

Nasz przegląd aptek koncentruje się na najlepszych aptek, z naciskiem na funkcje online. Jest zaprojektowany, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze apteki, która spełnia Twoich indywidualnych potrzeb. Ale oprócz zakupów dla najlepszych aptekach, ważne jest, aby wiedzieć pewne rzeczy uniknąć. Na minimalne, jakość leczenia nie będzie skuteczny. W najgorszym wypadku, może zrobić wiele szkód. Poniżej prezentujemy niektóre z typowych problemów związanych z aptek internetowych.
Relacji lekarz-pacjent

Określenie „relacji lekarz-pacjent” jest używany do określenia, że intymny, osobisty związek, że dana osoba z lekarzem lub innego uprawnionego pracownika służby zdrowia, która pozwala na leczenie, w tym przepisywaniem leków. Oprócz lekarzy, wyrażenie „upoważnionego pracownika służby zdrowia” obejmuje inne, takie jak podiatrists, dentystów, lekarzy i asystentów lekarzy certyfikat pielęgniarki, która dopuszcza, zgodnie z prawem państwa, do przepisywania leków. Poszczególne państwa różnią się w odniesieniu do których leki nie-lekarz praktykujący są uprawnionych do wystawiania recept. Ustanowienie uzasadnionych relacji lekarz-pacjent wymaga co najmniej jednej osoby w medycznej oceny lub badania lekarskiego przez telemedycyny, rozwijającej się technologii, która przenosi informacje medyczne za pośrednictwem Internetu, w celu zapewnienia zgodności z USA substancji kontrolowanej ustawy.

Mimo to, wszyscy się nimi: e-mail reklamy top-line leków na receptę w niskich cenach. Jak oferty online apteki internetowej leków na receptę, podczas gdy z pominięciem lekarza? To proste … i nielegalne. Potencjalnych klientów … nie wolno nam używać terminu pacjenta … opisuje objawy, które są doświadczeni i powszechnie leków, które jest pożądane. Apteka na miejsce zamieszkania „lekarza”, a następnie ocenia sytuacje i pisze wymagane receptę, które apteki, a następnie, jest zbyt chętny do wypełnienia. Nawet jeśli „doctor” jest prawdziwym lekarzem, nie ma relacji lekarz-pacjent, tak nie ma organu, prawnie lub etycznie, do przepisywania leków.
Apteki Zagranicznych

Amerykanie sfrustrowany na wysokie koszty leków z apteki internetowej na receptę w Stanach Zjednoczonych były często poddawane pokusie lekarstw poza USA. Istnieje wiele powodów, dla których jest to zły pomysł, ale najłatwiejszą do zrozumienia, że jest to nielegalne. Food and Drug Administration nie zezwalają jednostkom na import leków na receptę. To na podstawie ich mandatu regulacyjne w zakresie bezpieczeństwa i skuteczności leków.

Korzystanie z kanadyjskich aptek jest często bronił za uzasadnione, ponieważ Kanadyjskie prawo przewiduje, tego samego rodzaju przepisów bezpieczeństwa i ochrony, jak te w USA i to prawda. Jednak, tylko dlatego firma kanadyjska licencji apteki, nie oznacza, że jest on używany. Rzeczywistość jest taka, że większość aptek, niezależnie od tego gdzie powiedzieć, że są licencje, działać z miejsc takich jak Turcja, Singapur, Indie, Izrael, Barbados lub innych miejscach odległych. Nie bez powodu, większość Amerykanów byłoby znacznie mniej skłonne do zakupu leków z Indii i Turcji niż Kanada.
Rogue Apteki

LegitScript jest Arlington, VA, organizacja, która pomaga konsumentom w celu ustalenia, czy aptek internetowych działa zgodnie z prawem federalnym i stanowym i przyjęte standardy medyczne i etyczne. Mają obecnie identyfikowane 42.130 aptek, z których tylko 220 spotkały się ich standard legitymacji i innych 924 są kandydatami do zatwierdzenia. Oznacza to, że 40.986 aptek, ponad 97%, nie spełniają tych norm. Mniejsze, ale nadal bardzo znaczna liczba aptek zdobyły ich oznaczenie jako rogue apteki. Określają one nieuczciwych farmacji jako ten, który świadomie lub umyślnie:
narusza, wydaje się naruszać, lub zachęcać do naruszenia federalnych lub stanowych przepisów ustawowych lub wykonawczych
nie stosować się do przyjętych standardów medycyny i / lub wykonywania zawodu farmaceuty, w tym norm bezpieczeństwa i / lub
angażuje się w oszukańczym lub podstępnym praktykom biznesu

Amerykanów, szczególnie tych, którzy mieszkają w pobliżu granicy z Meksykiem lub Kanada, są często biorące udział w programach informacyjnych poszukiwania leków na receptę w niższej cenie lub, szczególnie w przypadku aptek w Meksyku, szukając leków, na które nie ma uzasadnionych potrzeb medycznych. Badania wykazały, że alarmująco wysoka liczba leków uzyskanych poza USA, nie to, co się podają. To samo dotyczy polityki zagranicznej, apteki internetowe oparte. Po prostu nie są zabezpieczenia, aby zapewnić konsumentom, że leki zakupione w aptece w Indiach, na przykład, jest wydawanie potrzebnych leków. To nie jest wcale rzadkością w przypadku tabletek do placebo lub, co gorsza, niebezpieczny oszust.

Zapoznaj się z  ofertą apteki internetowej w Polsce.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

3 responses »

  1. W USA mają zupełnie inne prawo dotyczące leków

    Odpowiedz
  2. Nie wiem gdzie sprzedajecie swoje leki ale reklamujecie sie jako apteka w USA a jak chcem cos kupic (Belissa) to wchodze na strone z cenami w PLN i nie moge wybrac jako kraj dostawy USA wiec moze macie na mysli inne stany jak kazachstan czy uzbekistan, pozdrowienia

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: