RSS

4 godziny dla ciała


Tim Ferriss mówi, że 4-godzinny ciała jest „wynikiem obsesyjnym dążeniem, obejmujące więcej niż dziesięć lat, do włamania się do ludzkiego ciała. Zawiera zbiorowej mądrości setki sportowców, dziesiątki lekarzy, i tysiące godzin oszałamiających doświadczeń osobistych. ”

Przedmioty te obejmują wszystko, od utraty wagi do seksu i tylko niektóre wnioski złożone przez Tim Ferriss, że można uniknąć przyrostu masy ciała, podczas gdy pijaństwo, zwiększyć utratę tłuszczu o 300% w kilka worków z lodem, spać na dwie godziny dziennie i czuć całkowicie wypoczęty i osiągnąć swój potencjał genetyczny w ciągu sześciu miesięcy.

4-godzinny Podstawy diety ciała

Tim Ferriss mówi, że po diecie przedstawione w The Body 4-godzinny można stracić do 20 kg w 30 dni. Plan jedzenie jest opisany jako „Slow-Carb Diet” i zasadniczo obejmuje spożycie chudego białka, rośliny strączkowe i zielone warzywa.

Pięć prostych reguł są prezentowane dla dietetyków, którzy chcą zmniejszyć poziom tkanki tłuszczowej.

Unikaj „białe” węglowodanów. Następujące żywności należy unikać z wyjątkiem do 30 minut po treningu wytrzymałości: chleb, ryż (w tym brązowy), kasze, ziemniaki, makarony, tortille, i smażone jedzenie z chowu.
Jeść te same posiłki w kółko. Według Tim Ferriss najbardziej udanych diecie, niezależnie od tego, czy ich celem jest wzmocnienie mięśni, tłuszczu strat, mają ograniczone urozmaicać swoje posiłki. Możesz jeść tyle, ile chcesz, ale należy ograniczyć się do trzech lub czterech posiłków i ich powtarzać.
Nie pij kalorii. Mleko, napoje i soki owocowe należy unikać. Z wyjątkiem czerwonego wina, spożywanie alkoholu jest zabronione.
Nie jeść owoców. Ferriss mówi, „Ludzie nie muszą owoców sześć dni w tygodniu, a oni na pewno nie trzeba go cały rok. 4-godzinny ciała mówi, że jeśli ich przodkowie pochodzili z Europy, na przykład, jak wiele owoców nie jedzą w zimie 500 lat temu? ”
Weź jeden dzień wolny w tygodniu i zdziwaczały. Znaczne zwiększenie spożycia kalorii raz w tygodniu zwiększa utratę tłuszczu, zapobiegając spowolnienie metabolizmu, które często pojawia się z długotrwałą kalorii diety ograniczone.
Oprócz zaleceń dietetycznych 4-godzinny ciała zawiera informacje na temat różnych zagadnień związanych z ciałem. Tim Ferriss sugeruje, że nie czytasz 4-godzinny ciała od początku do końca, ale zamiast wybierać rozdziały, które cię interesują i wybrać tylko jedną wygląd cel i jeden występ cel, aby rozpocząć.

Zalecane Foods

Białka jaj, kurczaków, karmionych trawą wołowiny organicznych, wieprzowina, ryby, soczewica, fasola, fasola, czerwona fasola, soja, szpinak, szparagi, groszek, brokuły, fasola szparagowa, kalafior, kapusta, pomidory, awokado, czerwone wino.

Próbka 4-Hour Posiłki ciała

Śniadanie
Jajecznica z białek jaj z jednym jajko
czarnej fasoli i warzyw mieszanych

Lunch
uda z kurczaka, czarną fasolą i warzywami
Obiad
Karmionych trawą wołowiny organicznych, soczewica i warzywami
1 szklanka czerwonego wina

Zalecenia Ćwiczenie

Tim Ferriss mówi, że można schudnąć bez wykonywania ćwiczeń poprzez naśladowanie „Slow-Carb Diet”, ale 4-godzinny ciała daje zalecenia ćwiczeń zarówno utratę tłuszczu i masy mięśniowej. Również jest przykładem wykonywania rutynowych że Ferriss wykorzystywane w celu uzyskania 34 funtów mięśni w 28 dni.

Koszty i wydatki

4-godzinny ciała: Niezbyt często Przewodnik do Rapid Fat Loss, Incredible Sex, a zostaniem Superhuman detaliczna w 27 dolarów.

Zalety

Zachęca do spożycia zielonych warzyw i roślin strączkowych, które są związane z szerokiego zakresu świadczeń zdrowotnych.
Zawiera wiele informacji dla tych, którzy są nowe diety i fitness.
4-godzinny ciała są prezentowane w formacie, który jest przyjazny dla użytkownika.
Będzie odwołanie do dietetyków, którzy wolą proste posiłki i nie chcą poświęcać dużo czasu gotowania.
Pozwala na zużycie 1-2 szklanki wina dziennie.
Wady

Owoce mogą być spożywane w jednym dniu każdego tygodnia.
Większość dietetyków będzie dyskomfort gazy, wzdęcia i przewodu pokarmowego podczas jedzenia roślin strączkowych w każdym posiłku.
Nie w odpowiedni sposób emocjonalny powodów, dlaczego ludzie przyrost masy ciała.
Większość informacji w 4-Hour ciała odnotowano w innych publikacjach.
Wiele twierdzeń w książce są przesadzone i będzie promować nierealistyczne oczekiwania.
Wykonywania rutynowych jest lepiej dostosowane do tych, a nie zaawansowanych ćwiczących nowy fitness.
Tim Ferriss nie wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia jest.
Wnioski

4-godzinny ciała obejmuje szeroki zakres różnych zagadnień związanych z ciała, w tym diety, utrata tkanki tłuszczowej, przyrost mięśni, sen, seks, odwrócenie ciała i wyników sportowych. Chociaż wiele z przyrzeczonych świadczeń wydają się być przesadzone, większość dietetyków będzie prawdopodobnie znaleźć informacje w 4-Hour ciała, które jest ciekawe i pomocne w odniesieniu do realizacji ich idealne ciała.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

One response »

  1. Co warto wiedzieć o naszym zdrowiu? Nadciśnienie tętnicze zwykle może być kojarzone jako choroba osob starszych. Obecnie choruje na nie jednakże coraz wiecej młodych ludzi, często nie zdając sobie z tego sprawy. Osoby chore na nadciśnienie zwykle muszą przyjmować środki leczenia do końca życia, także skoro ich ciśnienie się unormuje. Nieleczona dolegliwość może prowadzić do groźnych komplikacji, m.in. do dolegliwości niedokrwiennej serca oraz udaru mózgu. W połowie XIX wieku żył we Francji znany uzdrowiciel, jasnowidz oraz cudotwórca, ktory bogato sie ożenił, opłacał biedakom czynsze, a za uzdrowienia kazał sobie płacić „monetą Chrystusowa”. Wymagał od uzdrowionego, by poprzez pewien określony czas, powiedzmy dwa tygodnie, nie mówił oraz nie myślał o nikim źle. To rownież była ta „moneta Chrystusowa”. Nazywano jego „Panem Filipem”. Wciąż jeszcze jako dziecko, gdy pasał krowy, zakreślał patykiem wokół owych krow okrąg, poza który żadna krowa nie wychodziła. Mógl sobie wtenczas spokojnie czytać ksiażki. Bo dolegliwość nie może być jakimś niezaslużonym fatum czy może również innym niepojętym zbiegiem okoliczności, ale dokładnie wypracowaną poprzez nas sytuacją, to również za uzdrowienie trzeba w pewien sposób zapłacić: cierpieniem, chorobą, utratą czegoś, zrozumieniem popelnionych błędów, pokajaniem oraz pokorą lub pieniędzmi. Ludzkie zdrowie może być naturalnym procesem. Dolegliwość dla zwykłego człowieka może być nienaturalnym zjawiskiem aczkolwiek mu towarzyszącym. Każdego dnia nasze systemy są narażone na tysiące bakterii, wirusow, alergenów, także substancji rakotwórczych, a jednakże nasz system odpornościowy potrafi sobie poradzić ze wszystkimi „najeźdźcami” oraz informuje nas o naszym zdrowiu. Jednak, kiedy człek narażony może być na duży stres, zmęczenie, niewłaściwie sie odżywia osłabia system obronny oraz ci najeźdźcy powinny wywołać choroby.

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: