RSS

Wytrysk i męska potencja


Symbol męskości, siły, dominacji i sukcesu, penisa i wszystkie jego funkcjonowania mają wyraźnie zorientowali się w technice i wyobraźni kultur na całym świecie. Jednak wszystkie zwróceniem uwagi na rozmiar penisa, możliwości i siłę erekcji trwające naprawdę bardzo długo, są dodatkiem do rzeczywistej chwili prawdy: orgazmu. Czyż nie jest to tak, że prawdziwym celem wszystkich dotyczącym rozważań na temat penisa jest aby mieć większy i silniejszy finał?

To może wyjaśniać, dlaczego w centrum uwagi skupiamy się ostatnio na wytrysku. Mężczyźni są biorąc pod uwagę nie tylko intensywność i siłę orgazmu, ale jak ich objętość ejakulatu wpływa na wiele aspektów ich tożsamości seksualnej i przyjemności.
Przegląd wytrysków

Aby uzyskać poczucie kluczową rolę zdrowy, objętość ejakulatu obfite w męskich przyjemności, rzućmy okiem na to, jak mężczyzna działa w punkcie kulminacyjnym.

Po pierwsze, nasienie zbiera się w kanałach wytrysku podczas stymulacji seksualnej. Mężczyzna orgazm dzieje się na szczyt rozkoszy seksualnej, kiedy różne grupy mięśni jednocześnie umowy: rytmiczne skurcze mięśni pubococcygeus ( mięśni) występuje wraz z skurcze zwieracza odbytu, odbytnicy i krocza oraz przewodów wytryskowych i mięśnie wokół prącia . Mięśnie zamawiające są kluczem do obciążenia nasienia. Pierwsze skurcze są intensywne i bardzo blisko siebie, występujących w odstępach około 0,8 sekundy. Jak orgazm trwa, skurcze zmniejszą się w intensywności i czasu trwania i występują w mniej odstępach czasu.

Dokładna ilość ejakulatu zależy od wielu czynników, w tym dziedziczenia, diety, ogólnego stanu zdrowia, częstotliwości aktywności seksualnej i wieku. Zawartość jest jednak o takie same dla wszystkich ludzi: ejakulacie plemników i zawiera długą listę elementów, które czyta się jak etykieta pigułki z witaminami: kwas askorbinowy (witamina C), wapnia, chloru, cholesterol, cholina, kwas cytrynowy, kreatyna , fruktoza, glutation, hialuronidazy, inozytol, kwas mlekowy, magnezu, azotu, fosforu, potasu, puryny, pirymidyny, kwas pirogronowy, sodu, sorbitol, witamina B12 i cynk. Każdy z tych składników, choć stanowi zaledwie niewielką kwotę – i całkowitą środka typowego „load” jest gdzieś pomiędzy 1,5 ml i 5 ml. Większość objętości ejakulatu jest płyn z gruczołu krokowego i pęcherzyków nasiennych.

Smak spermy, różni się znacznie od jednego człowieka do drugiego, znowu wpływ diety i ogólnego stanu zdrowia fizycznego. Przechodzi od słona słodki, gorzki lub mogą być łagodne, a czasem tworzy bardzo łagodne „paraliżujący” wpływ do warg i języka z degustator. W smaku może być celowo zmieniona, według wielu online i lekarza źródeł.

Zdrowe objawy wytrysku pojawią  się albo w postaci białawego lub szarawego biały, nieprzezroczysty. Mężczyźni, którzy już po wazektomii będą mieli lżejsze, bardziej przezroczyste nasienia, pozbawione typowych 15 do 20 milionów plemników zwykle wytrysk. Choć wielu tekstur i występy są w zdrowym zakresie, większość ludzi utożsamia bardzo białe, gęste i bardziej obszerne wytrysku z zdrowszy i silniejszy samiec.
Wpływ na objętość wytrysku

Kiedy człowiek jest zaniepokojony jego wielkość i moc? Czasami dramatyczny spadek wielkości wytrysk może wskazywać na zablokowanie jednego z kanałów wytrysku. niedrożności przewodu rozpoznania przez USG gruczołu krokowego. Inne możliwe przyczyny zmniejszonej objętości obejmują wsteczną ejakulację lub długoterminowej zakażenia stercza (przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego). Zwiększona objętość nasienia może być po prostu normalną częścią starzenia się i nie musi koniecznie doprowadzić do zmniejszenia płodności.

Jeśli istnieją obawy co do kwoty, wyglądu i tekstury wytrysku, może być wskazane badanie nasienia do rozważenia przez lekarza. Standardowe badanie nasienia nasienia wielkość środków i pH, mikroskopowo analiz szczątków i aglutynacji, ocenia stężenie plemników i morfologii, liczby plemników i określa leukoctyes niedojrzałe komórki rozrodcze. Zwykle przeprowadza się po dwóch do siedmiu dni abstynencji seksualnej, na próbki nasienia pobrane w gabinecie lekarskim. Lekarz będzie prawdopodobnie również chcą prowadzić badania, aby wykluczyć zakażenia dróg moczowych, rzeżączka i chlamydia.

W wielu przypadkach, nasienie daje wyniki analizy, które są technicznie w „normalny”, ale ludzie wciąż mogą czuć się niezadowoleni z władzy zamawiający orgazmów, wielkość i wygląd ich wytrysku, a ich płodność. Dla nich i dla mężczyzn, którzy po prostu pragną doświadczyć dodał zaufanie i przyjemność większą objętość nasienia, jest doskonałe przygotowanie fizyczne znany jako Semenax ™, która całościowo zajmuje się problemem.

Semenax ™ Wykazano, że zwiększenie objętości ejakulatu aż o 500 procent, oraz poprawia jakość plemników, ich ruchliwość plemników, całkowitej liczby plemników i wydajności produkcji nasienia i plemników.
Korzyści wynikające z rosnącej objętości

Zalety orgasming z większą objętość i moc są liczne. Przez zwiększenie zarówno objętości płynu i ilości / zdrowia nasienia, obciążenie nie tylko większa, bardziej imponujące i bardziej przyjemne, ale o wiele silniejsze, too.

Im większa objętość płynu i plemników, które jest dostępne dla każdego orgazmu, tym bardziej skurcze trzeba strzelać to wszystko – i każdy skurcz jest silniejszy i bardziej intensywne. Męski orgazm, zazwyczaj dość krótki razie może stać się znacznie bardziej trwałe doświadczenie.

Moc i płodność są dla wszystkich, ale szczególnie tych, z natychmiastową chęć do impregnacji ich kolega. Niepłodność jest coraz bardziej powszechne, a produkt taki jak Semenax ™ jest dobra pomoc w tym zakresie.

Wreszcie, istnieją znaczące korzyści dla człowieka, zaufania, kiedy jest w stanie zwiększyć objętość ejakulatu i mocy. zaufania seksualne jest związane nie tylko do sukcesu w romantycznym stara, ale wiele innych rodzajów sukces, jak również, badania pokazują, zaufanie tożsamość seksualna przenosi się na każdy aspekt życia człowieka.
Jak zwiększenia objętości produktów pracy

Środki zwiększające Tom różnią się wiele w zakresie formułowania, kosztów i metod produkcji. Poniżej przyjrzymy się bardzo popularne i sprawdzone wyboru, Semenax ™, aby pokazać, jak to działa.

Semenax ™ została opracowana przez grupę pracowników służby zdrowia w celu poprawy każdym aspekcie funkcji seksualnych i przyjemności dla mężczyzn. Nacisk kładziony jest na zwiększenie objętości, ze względu na wiele korzyści związanych. Stworzony z naturalnych składników z wieków niepotwierdzonych dowodów w wielu kulturach na całym świecie, Semenax produktu ™ zawiera zioła i naturalne składniki tonify i wsparcie ejaculatory przewody, najądrza, jądra, prostaty, pęcherzyków nasiennych i nasieniowodów – czyli każda część męskiego układu rozrodczego.

Semenax ™ jest produkowany w certyfikowanym cGMP placówki farmaceutyczne (coś zwrócić uwagę przy zakupach produktów objętości), a jego składniki są aminokwasy L-argininy HCl, L-karnityny i L-lizyny do zwiększenia liczby testosteronu i spermy i ruchliwość; sagittatum Epimedium zielniki, catuaba kory i Ameryki Południowej w celu zwiększenia libido maca i moc, i odżywczych do pomocy syntezy testosteronu i zdrowia prostaty.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: