RSS

Co ciekawego dla lekarza w aptece internetowej?


Związek, w teorii, powinno być proste. Lekarza w fizycznym lokalizacja sprawia, że ​​rozpoznanie na podstawie objawów chorobowych u pacjenta i daje recepty. Pacjent zgłasza się do zakupów online leków i bierze leki. To nie wszystko, że różni się od bardziej tradycyjnych połączenie lekarzy i aptek, chociaż możliwe jest usunięcie potrzeby pacjenta podróż do innej lokalizacji. Jednak podstawowym połączenie i wzajemne oddziaływanie między lekarzem i apteka online ma kilka ciekawych niuansów, które nie są naprawdę obecne lub rozpowszechnione w kontaktach z apteki w świecie rzeczywistym.
Czytanie recept

Jedną z największych zalet aptek internetowych jest to, że mają charakter pisma nie jest czymś powszechnie transmitowane przez Internet. Recepty mogą być czasem trudne do odczytania z różnych powodów, a nawet farmaceuta będzie w stanie je odczytać z dokładnością 100% czasu. Błędy w czytaniu recepty stanowią znaczny odsetek wszystkich błędów medycznych rocznie. Online apteka nie musi sobie z tym poradzić, gdyż informacja jest drukowane, co zmniejsza ryzyko błędów.

Usługi online konsultacji

Innym aspektem aptek internetowych, które zmieniają ich dynamiczny ze środowiskiem medycznym w ogóle jest pomysł konsultacji online. Mogą one pozwolić na pacjenta, aby uzyskać ich przepisanych leków i uzupełniania przez aptekę internetową, bez konieczności zaplanować wizytę u lekarza. Istnieje jednak wiele informacji medycznych, które można znaleźć jedynie poprzez lekarza lub personel medyczny fizycznie zbadać pacjenta. Lekarze raczej sceptyczni wobec wartości diagnostycznej konsultacji online oferowanych przez apteki internetowe, jednak większość zgodzi się, że jeśli pacjent potrzebuje tylko do uzupełniania jego recepty, to powinno być większego znaczenia.
Problem leków generycznych

One drażliwy temat między aptek internetowych jest sprzedaż leków generycznych. Problem społeczności medycznej jest, gdy pacjent zdecyduje się zastąpić leki generyczne alternatywnych. Liczne leki mają ogólny odpowiednik, który jest prawie taki sam, a nie byłoby problemu. Jednak lekarze wiedzą, że niektóre czynniki u poszczególnych chorych mogą one bardziej podatne na skutki uboczne, jeśli ze względu na zły skład substancji czynnej. Z tego powodu lekarze twierdzą, że jeżeli pacjent woli ogólnej, powinny być rozpatrywane w pierwszej kolejności sprawdzić, czy nie ma to wpływu na ich leczenie.

W większości przypadków, lekarzy i środowiska medycznego w dużym oknie aptek nie inaczej od tych, cegły i zaprawy. Istnieją pewne niuanse do relacji, które nie istnieją dla bardziej tradycyjnych odpowiedników, ale nie są one szkodliwe. W większości przypadków można uniknąć problemów w drodze konsultacji z lekarzem, gdy jest potrzebna.

Nowość! Kliknij słowa powyżej, aby wyświetlić alternatywne tłumaczenia. Zamknij

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: