RSS

Jeśli chcesz zmniejszyć tkankę tłuszczową musisz ćwiczyć

Posted on

Jeśli chcesz zmniejszyć tkankę tłuszczową, skoncentrowane na zwiększaniu ilości ćwiczeń, a nie zmniejsza się spożycie pokarmu. Ostatnich krajowych Badania przeprowadzono przy użyciu dwóch grup osiadłych ludzi, do jednej grupy w 20’s, a drugie ponad 65 lat. Wiele nauczyłem się od tego zgromadzonych danych i to jest ciekawe, że istnieje znaczący związek między brakiem aktywności fizycznej i tłuszczu. Nic dziwnego, że większość siedzący ludzie mieli najbardziej tkanki tłuszczowej.

Badania te wskazują również, że rządy obecnej zalecanego dziennego spożycia kalorii, nie korelują z rzeczywistych potrzeb organizmu energii. Na przykład, chociaż 2400 kalorii zostały obliczone dla starszych mężczyzn, ale w rzeczywistości spalił średnio 2800 kalorii dziennie.

Wiodący eksperci zalecają obecnie, że ludzie, którzy chcą schudnąć start zwiększenie ich aktywności fizycznej. Po prostu bardziej aktywnie uczestniczyć w ogólnych (takich jak wchodzenie po schodach zamiast korzystać z windy, poruszając się zamiast siedzieć ciągle, siedzi, a nie leżącej, jak również ukazuje pewne emocje i entuzjazm, a nie z nudów), są rzeczy, które bardziej skutecznie spala kalorii i redukuje tkankę tłuszczową. Każdy wydaje się, że stracił z oczu wartości, które są aktywne. Rozważ to, pół godziny ćwiczeń aerobowych rachunków wydatków znacznie mniej energii niż minuta do minuty ruch w biurze lub w domu.

Miliony Amerykanów starają się schudnąć, wydatki około 30000000000 dolarów rocznie na programy diety i produktów, często tracą na wadze. Jeśli jednak sprawdzić z tymi samymi ludźmi pięć lat później, okaże się, że prawie wszyscy odzyskali niezależnie od wagi przegrali. Krajowych panel niedawno dotyczące danych do ustalenia, czy komercyjnych program diety może okazać się długotrwały sukces. Ani jeden program może zrobić so.Being poważnie nadwagi i otyłości szczególnie predysponuje ludzi do wielu chorób i poważnych problemów zdrowotnych, i to teraz wiadomo, że gdy spożycie kalorii jest nadmierne, niektóre przekraczające często jest tłuszczów nasyconych.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: