RSS

Kupowanie leków bez recepty w Stanach Zjednoczonych nie jest całkowicie legalne

Posted on

Kupowanie leków bez recepty online nie  jest całkowicie legalne.

Według Federalnego Urzędu ds. Żywności i Leków w USA, kupowanie leków w aptece internetowej oznacza naruszenie Federal Food, Drug, i kosmetyczne ustawy zrezygnować leków na receptę bez ważnej recepty. Nawet jeśli masz recepty, być podejrzliwi wobec fałszywych farmaceutycznego w internecie. Wiele aptek internetowych nie stosować się do wymogów licencyjnych państwa i norm, które pozwalają konsumentom uzyskania leków na receptę bez recepty lekarza lub zatwierdzenia. Często pochodzenia leków na receptę jest nieznane, co zwiększa prawdopodobieństwo otrzymania fałszywych konsumentów, skażone, i rozwodniony farmaceutycznych. Większość przypadków oszustw aptek badana przez organy ścigania dotyczyć sprzedaży podrabianych leków dla nabywców.

Aby dokonać zakupu leków na receptę z tych nielegalne strony internetowe, prosty kwestionariusz jest wypełniany przez klienta, a czasami lekarza opłaty wymagane jest przeprowadzenie konsultacji. Są to na ogół nie badań, badania laboratoryjne, uzupełnieniami lub dokumentacji medycznej. Dodatkowo, apteki internetowe często przyciągają lekarzy z trudnej historii pracy, w tym problemy finansowe, problemy uzależnień, niepowodzeń i prawnych. W każdym przypadku, w praktyce posiada poważne zagrożenie dla zdrowia dla wszystkich chcących uczestniczyć w zakupie leków online bez ważnego badania i recepty od licencjonowanego lekarza. W rzeczywistości, w większości przypadków oszustwa Apteka internetowa zbadane, nie uzasadnione przeglądu kwestionariusze przedłożone przez nabywców zostało przeprowadzone.

Apteka Nadużyć Finansowych zawiera liczne zbrodnie i potencjalnie niebezpieczne czynniki zdrowotne. Program często zaczyna się od obrotu spamu na poziomie wysłane do potencjalnych klientów, oferując zdumiewające odmiany regularnych leków bez recepty. Klienci są czasem wymagane do pierwszego przedstawienia informacji prywatnych i opłaty za członkostwo. To może przekształcić się w ostatni kontakt ich z firmą. Ofiary są teraz w stanie odzyskać składki członkowskiej i czynienia z obawy przed kradzieżą tożsamości phishing systemu.

Dodatkowe przestępstw popełnionych przez tych aptek mogą obejmować naruszenie praw autorskich, fałszowanie zgody lekarza, malware / włamania, prania pieniędzy, fałszywych reklam, zbycia niefinansowych FDA leków, oraz naruszenia Czy Spam Act.

Dlaczego jest tak wiele aptek internetowych? Jest to bardzo korzystne dla sprawców, którzy nie mają medycznych i nigdy nie spotka ich klientów. Lukratywny zapotrzebowanie na tego typu usługi jest ogromny. Wielu „klientów” nie zdaje sobie sprawy są potencjalnymi ofiarami różnych przestępstw i zagrożeń dla zdrowia. Liczne leki są masowo produkowane w innych krajach bez zgody FDA, więc nawet przy właściwej diagnozy i recepty, klient nie ma praktycznie żadnej możliwości poznania tego, co otrzymują w poczcie, jeśli on / ona jest zamawianie z aptek, o których nie przez licencjonowanego lekarza.

Analiza leków zakupionych przed fałszywymi aptek internetowych wykazały, że siły i skuteczności dostarczonego produktu może różnić się gwałtownie, z niektórych farmaceutycznych zawierających składniki aktywne nie na wszystkich.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: