RSS

Amerykańskie problemy z aptekami internetowymi

Posted on

Chociaż amerykański rząd podjął próbę rozprawienia się z nielegalnymi aptekami internetowymi, konsumenci muszą być świadomi ewentualnych problemów związanych z uzyskaniem online leków na receptę oraz zakupów online leków w aptekach internetowych. Te problemy stają się jeszcze bardziej istotne przy zamawianiu z zagranicy w aptekach internetowych, w tym np. z Meksyku.

Istnieje szereg dużych, apteki online, które często pracują ręka w rękę z towarzystw ubezpieczeń zdrowotnych w celu dostarczania leków do członków planów ubezpieczeniowych bezpiecznie i wygodnie. Tych aptek nie przepisują lekarstwa, lecz statek leków na podstawie recepty od lekarza prowadzącego. Firma ubezpieczeniowa może zaoszczędzić pieniądze, pracując przez te apteki poprzez negocjowanie rabatów.

W przypadku międzynarodowego zakupy medicaitons, Stany Zjednoczone zamieszkuje z ważnej recepty może wnieść do kraju do 90 (dziewięćdziesiąt) dni od dostaw leków do użytku osobistego. Mimo że historycznie możliwość zamówienia takich leków przez Internet, przepisy wymagają, że leki być sprowadzony osobiście, z wyłączeniem przywozu substancji kontrolowanych. Podczas gdy wiele aptek internetowych działa z za granicę, jeżeli ich dostawy leków do Stanów Zjednoczonych są wykrywane leków będą konfiskowane.

Wątpliwe internetowej bazy aptek w USA w dużej mierze, zawiesili swoje przewozy z powodu decyzji podjętej przez FDA do podjęcia działań wobec aptek internetowych, które trudnią się online na receptę substancji kontrolowanych. Ponadto FDA i DEA wymaga indywidualnego zbadania osobiście przez lekarza prowadzącego przed otrzymaniem niektórych substancji kontrolowanych z aptek internetowych, w przeciwieństwie do wypełniania kwestionariusza online, który jest później zweryfikowane przez lekarza.
Czemu ludzie używają Apteki internetowe?

Istnieją dwie główne przyczyny, dlaczego ludzie wybierają do uzyskania leków na receptę online. Pierwszym z nich jest koszt. Ze względu na ekonomikę ochrony zdrowia w Stanach Zjednoczonych, konsumenci często muszą płacić znacznie wyższe ceny leków, niż konsumenci w innych krajach. Wiele krajowych aptek internetowych oferty oszczędności kosztów w porównaniu do drogerii rogu, więc ktoś bez ubezpieczenia może chcesz porównać ceny. Drugim powodem jest prywatność. Niektórzy ludzie wolą, aby uzyskać ich recept online, nawet po wyższych kosztach, niż skonsultować się z lekarzem osobiście o takich kwestiach jak: depresja, utrata włosów, zaburzenia erekcji.

Od wielu lat, konsumenci w pobliżu Kanada jeździłem przez granicę do kupowania leków na znaczne oszczędności z kanadyjskich aptekach. Kanadyjskich aptekach zazwyczaj wymagają dowodu tożsamości i ważnego recepty. Jeżeli wydane przez lekarza, który jest również prawo wykonywania zawodu, Kanada, USA recepty zostaną wznowione przez kanadyjskiego lekarza. konsumentów w USA w pobliżu granicy z Meksykiem w przeszłości również przekroczył granicę, aby dokonywać zakupów narkotyków z Meksyku aptek, ale, jak opisano poniżej istnieją szczególne obawy zakupu leków przez meksykańską apteki.
Czy zawsze jest tańsze?

Zwykle jest możliwe do uzyskania oszczędności poprzez zakup leków na receptę online, nawet z dużych aptek w USA, kiedy na receptę wydawane osobiście. To nie jest zwykle tańszy do uzyskania leków poprzez serwis internetowy recepty, co zwykle oznacza się ceną znacznie, nawet gdy bazowy oferuje „wolne” recepty – w niektórych przypadkach z usług online będzie opierać się oszustwa lub za granicą i nie obchodzi, jeśli wysyłka rzeczywiście dotrze do ciebie. Ich marża może być porównywalne do kosztów w osobie badania lekarskie i może znacznie przekraczać koszt, gdy wkłady będą wymagane.

Ponadto, jak wspomniano powyżej, cena nie zawsze mogą być wiodący uwagę. Jeśli nie wiesz, że będziesz otrzymywać rzeczywisty lek, który został przepisany, należy umieścić bezpieczeństwa przed cenie.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

One response »

  1. Amerykanie mają mniej problemów z aptekami internetowymi od nas nie ma się co tam ich czepiać

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: