RSS

Dla zdrowia włosów

Posted on

Jeśli potrzebujesz więcej powodów do rozważenia zrównoważonej diety, dodać dobrą włosów. Ekspertów żywieniowych powiedzieć, że ludzie z pewnych niedoborów żywieniowych mają suchą, włókniste i matowe włosy, a niekiedy wypadanie włosów doświadczenia. Na szczęście, związane z żywieniem wypadania włosów może być przywrócony po niedoborem jest skierowana. Podczas gdy mężczyzna i kobieta łysienia typu jest uważane za cechy genetyczne, osób doświadczających wszelkiego rodzaju wypadanie włosów powinny mieć czas, aby zapewnić, że są coraz prawidłowego odżywiania? Dla zdrowia włosów i ogólnego stanu zdrowia.

„Co jeść lub nie jeść mogą mieć wpływ na włosy i skórę”, mówi Doug Kalman, RD, dietetyk z Miami Research Associates. Jest to ważne dla dietetyków, aby pamiętać, Kalman mówi, szczególnie tych, którzy wybierają diety, które poważnie ograniczają kalorie lub wyeliminowanie grup żywności.

Co najmniej jednego badania wykazały, że ludzie na diet przemijającego wypadania włosów, ponieważ taki wynik diety w ogólnie słabego odżywienia. Tak więc osoby z zaburzeniami odżywiania takich jak anoreksja i bulimia są narażeni na tymczasowe wypadanie włosów, jak również wiele innych chorób. Według Wahida Karmally, DrPH, RD, rzecznik Amerykańskie Towarzystwo Dietetyczne, braki cynku, które są związane ze zdrowiem włosów, może być problem wśród ludzi na niskokalorycznej diecie, zwłaszcza młodych kobiet. Cynk znajduje się w mięso, jaja i owoce morza.

Kalman mówi, że ludzie na diecie niskotłuszczowej oraz beztłuszczowej są na ryzyko związane z żywieniem wypadanie włosów, ponieważ włosy potrzebują niezbędnych kwasów tłuszczowych. „Niezbędne nienasycone niedoboru kwasu powoduje wysychanie skóry głowy i skóry,” mówi. „Są to niezbędne składniki odżywcze, że zdrowie pęcherzyków obsługi klienta. Pęcherzyka nie jest zdrowe, wypadanie włosów lub przerzedzenie występuje.”

Omega-3 kwasy tłuszczowe znajdują się w tłustych rybach takich jak łosoś i makrela oraz w orzechach i oleju macadamia siemię lniane i orzechy włoskie. Zaleca się, aby kobiety, w szczególności, staraj się jeść pokarm z omega-3 kwasy tłuszczowe trzy razy w tygodniu w celu utrzymania skóry i zdrowia włosów.

Biotyna, część kompleksu witamin z grupy B, to kolejny składnik odżywczy związane z utratą włosów. Według Kalmana ludzie, którzy jedzą odpowiednich ilości białka?, Który obejmuje większość Amerykanów? Nie powinna mieć problemu z niedoborem biotyny, że weganie mogą być zagrożone. Dobre źródła żywności biotyny są jaja, wątroba i soi.

Karmally mówi, że nie wiadomo, czy suplementy biotyna, które są sprzedawane, aby pomóc mężczyzn i kobiet łysienia typu, może pomóc w utracie włosów i dodaje, że nie są znane żadne badania wskazujące, że biotyna w produktach biotyna włosy, takie jak szampony, może być wchłaniany przez włosy lub skórę głowy.

Karmally zaleca, aby osoby doświadczają utraty włosów się z lekarzem, który może pomóc ustalić przyczynę ich wypadania włosów, dietetyka, który może ocenić ich diety i stanu zdrowia. „Gdy szukasz objawy niedoboru odżywiania u kogoś skóry i włosów zmian, trudno określić przyczynę,” mówi. „Ludzie powinni zwracać uwagę na wszystkie aspekty ich diety dla ich całego życia, jak również ich włosów i skóry.”

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

One response »

  1. Omega śmega. Zawracanie głowy. Albo się ma włosy mocne genetycznie albo słabe jak papier. I nic nie zmienisz.

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: