RSS

Psychosomatyczne przyczyny choroby – Wątroba i woreczek żółciowy …

Posted on

Tłumaczenie „Psychosomatyczne przyczyny choroby – Wątroba i woreczek żółciowy … ” 04. Stycznia 2008 r., listopada 2007 r., w kolumnie: Believe – nie wierzcie!

„Nie staraj się dowiedzieć, kim jesteś, ale stać się tymi, którzy chcą być …” Trudno jest starać się być, kim jesteśmy. Bądź, kim jesteśmy, nie wymaga żadnego wysiłku. Kiedyś trzeba zaakceptować siebie jako tego, kim jesteśmy i przyjęcia własnej przerodzić w pełnej akceptacji wszystkich innych. Uwierz w fabryki marzeń w swoje ciało i wewnętrznej siły.
Niezadowolenie, które w naszej kipi i wrze, powinny być uwzględnione. Jesteśmy rozdrażnienie, gburowaty, obojętny i pokoju. Czasami  pojawia się „nieczystości  niezadowolenie Rozbujnenie a więc bakterie, które znajdują się w pęcherzyku żółciowym i przewodach żółciowych należy przezwyciężyć samodyscypliny i chęci (psycho) i dieta wzbogacona w magnez (somatyczne). Bądźmy z niego zadowolony, co przynosi nam los. Wszystko ma swój początek i koniec. Odnosi się to również choroby. Jeśli uświadomimy sobie przyczynę swojej złości i żalu, jesteśmy na dobrej drodze do odzyskania. Wyobraź sobie, każdy z kamieni w pęcherzyku żółciowym, z których są niezadowoleni. Odpusťme niego i sobie, że musimy przyznać, że stan umieścić w swoich myślach. przebaczenie Poprosme ciała i części, które są uszkodzone, że postrzegają tę sytuację tak, jak się. (Wzrok Psychic).

Wątroba jest jak my – miękka i elastyczna. Ma ładne kolor różowy. Ale może być także hartowanie, odmawiając w kolorze czarnym. Wątroba wskazuje na nasz stosunek do świata. Jak możemy kochać i tolerować. Odzwierciedla jakość naszej komunikacji z otoczeniem i zrozumieć lekcje życia najbliższych. Bez upośledzenia funkcjonalnego może nie działać prawidłowo w innej jednostce, wątroby, ponieważ wysyła składniki odżywcze niezbędne do jego funkcjonowania.
Pęcherzyka żółciowego wyrażając zadowolenie ze światem. Wyraża swój status postrzegamy życie. Czy to z miłości i tolerancji, lub złość i żal i poczucie winy.

Ile razy słyszałeś zdanie: „Mam kamienie żółciowe, prawdopodobnie iść do pracy”. Organizm sam wskazuje nam problem długo przed pojawienia się problemu. Jakie jest właściwie błąd? W diecie? W genetyce? A co z naszej oferty? Istnieją czasami jak kamień? Twierdzi się, i obojętność wobec innych? Albo odwrotnie, czyni z nas coś do podjęcia takich działań przez innych? Nie są zniewolone przez państwo? Nie ubližované? W rzeczywistości tak nie jest, to tylko uczucie. Dlatego w takich sytuacjach nie reagują tak, jakby się dało. Gniew i żal jej negacją tylko mnożyć. Wyobraź sobie życie jako szkoła dla każdego. W klasie uczniowie są bardzo dobre, średnie i poniżej średniej. Każdy z nas jest jedyny w swoim znaczeniu. Jak widzimy nasz nauczyciel (nasze duchowe wskazówki, swoje wnętrze)? Co uczniów, dla których wysiłek, aby dowiedzieć się stratą czasu, ponieważ sami nie chcą czytać wykładał materiału. I tak powtarzać rok. W życiu nie ma odbić. Powyższą procedurę, aż naprawdę sprostać nauczania. Jeśli nie, nasze życie przechodzi ścieżkę do modelu podobny do sytuacji w roztworze do czasu nie mogą zrobić.

Najczęstsze choroby wątroby i pęcherzyka żółciowego …

Alkoholizmu i uzależnienia od … Dg. Potępienia siebie i innych, złość, bezradność, stereotyp życia …
Th. wycieczki dotować z uszu lovnosťou rozpaczy i wsparcia. Być może część neri tych, którzy piją więcej i szukasz w świat wyobraźni przyjemności i pieścić, zaczynają myśleć o bou i znaleźć ich własne błędy, które współpracują partner na drodze do alkoholu lub narkotyków.

Przywrócenie komórek wątroby. Marskość wątroby niewydolność wątroby …

Dg. Powtarzające dobrej wierze nieporozumienie. Czy masz dobry pomysł i nie działa? Hit kosy kamienia. Ponowne wysiłku utratę: „Dlaczego chcesz zobaczyć, dlaczego pomocy? Co to ja? „Uwikłanie do błędów i trudności. Nie można wydobyć go z? Czy próbował rozwikłać wiązane piłką czasami? Jerk i przestaje się bawić. Całkowite zerwanie grozi …
Th. Z jednej strony, ścisłą dietę i inne zapomnieć o złych pomysłów i złych nawyków i samodyscypliny oraz spójność z zmeniť osobowości. Pozwól dziecku odkryć radość z siebie, uśmiech, przyjaźń …

Rak wątroby, dróg żółciowych i pęcherzyka żółciowego …

Dg. Choroba pojawia się, gdy duża suma błędów i mało chęci do środka. poczucie drogi Nenachádzanie, radzenia sobie ze złości, gniewu, żalu, idziemy na sposób życia, ale wierzymy, że to nie jest właściwa, to najwyraźniej nie jest zły, ale na świecie nie lubią nas, my nie żyjemy w smaku …
Th. życiu szkoły Prechádzajme delikatnie i czule, a chybujúcim. Vydržme! Chociaż jest to żenujące. Co należy zrobić w celu poprawy ich sytuacji i będzie jakiś czas (czasem dłużej) boli. Wewnątrz możemy płakać i smucić. Doprajme czysty umysł i wermutu. W kierunku lepszego jutra rodzi trudności i przezwyciężenia negatywnych, co człowiek stworzył.

powiększenie wątroby …

Dg. Choroba inny organ w organizmie powoduje pomocnik przejmuje walce z chorobą wątroby. nakładu powiększony współmierny z jego wysiłki na rzecz zwiększenia i tym samym pomóc im więcej.
Th. Rozprávajme ich strach, że nie możemy przestrzeń do gromadzenia się smutek i problemów w …

Wątroby i woreczka żółciowego, w relacjach …

Spójrz w związku. Ile jest w stanie upadłości spółki, niejednokrotnie źle sytuacji? W stosunku do siebie, uważa, że to on nie została naruszona. Nierozwiązane zadanie powtarza się ponownie i ponownie. A jeśli znowu nie mogą sobie poradzić, więc związek się kończy. Jeśli przyrządów zgodnie z miłością i szacunkiem, partnerzy zgadzają się, dostać szansę w innych związkach i nie może być szczęśliwy. Jeżeli związek rozpada się z gniewu albo jeszcze gorzej. Z czasem odkrywamy, że faktycznie wybrał podobny partnera niż wcześniej.
Let’s spojrzeć na swoje życie. W spoczynku i vnímajme co nasz nauczyciel chce nas do uczenia się przez problemy ludzi wokół nas. W miejscu pracy z dziećmi, finanse, zdrowie. Zrozumienie tych powodów (czasem na własne decyzje, które podejmuje jako nieletni) może ułatwić życie. Zrozumienie przyczyn naszych problemów zdrowotnych może być postrzegana w podwójnym znaczeniu. Zwykle uważamy, że przyczyną jest to, że jemy źle żywności, napojów bańka na wodzie, to narzekał, bo jego noga była śliska …
Nie każdy widzi jako przyczynę ją, czuł się, lub miał wiele osób wokół niego i chciał być sam, że był ranny, czy zaszkodzi się wręcz przeciwnie …

Precious …
Każdy klejnot jest ściśle związana z energią Ziemi rynku energii elektrycznej. Z każdym towarzyszy charakterystyczny rodzaj energii. terapii wzmocnienie Direct osiągnąć noszenia biżuterii z kamieniami szlachetnymi. W tej choroby wątrobie i pęcherzyku żółciowym, polecam naszyjnik z zawieszką na jego klatce piersiowej, co zwiększa gotowość i zmniejsza gniew, poczucie żalu i separacji.
Nadaje się do wzmocnienia kamienia działalności są:
Amber – ochrony ataki werbalne i niewerbalne w stosunkach
Cytryn – mentalnie jasne sytuacje, relacje
Fluor – skupieniem i Liquid zdjęć
Żółty topaz – jasny podział i mądrości

Olejki eteryczne …
Ustawy przez zachęcanie do zerwania z kawy, alkoholu, papierosów, słodyczy, ułatwiając szybsze gojenie organów wątroby i pęcherzyka żółciowego.
Citronella – przynosi zdrowy rozsądek, jasność widzenia do różnych dziedzin życia …
Santal – daje ochronę, gwarancję ..
Lemon Grass (Lemon Grass) – sprawia, że łatwiej przezwyciężyć lęk i nerwowość …
Wnioski: wdychanie pary, wdychanie suchego, ciepłego kompres w celu złagodzenia bólu, sauna do wzmacniają układ odpornościowy …

Herb szczytu …
Zastosowanie: do czyszczenia powierzchni stworzenia zdrowego energii do przywrócenia równowagi i zdrowia po lub w trakcie choroby i depresji. Użyj suszone zioła do potraw rozprzestrzeniania przyjemny zapach uzdrawiania.
Rosemary – wywołuje jasności umysłu ….
Sage – oczyszczanie ciała i ducha …
Lavender – zwalnia się z ogromną energię.

Aby wzmocnić herbaty, wanna lub uzyskanego soku przydatne:
pomponem, dziurawiec, Centaury, facelia …
Przepis (przewlekłe problemy z pęcherzem): 1-2 łyżki kukurydzy wlać do włosów
1 l przegotowanej wody i pozostawić do zaparzenia na około 10 minut.

Znaczenie koloru …

Żółty i złoty (mandaryński) kolor wspomagające w leczeniu chorób wątroby i pęcherzyka żółciowego. Używamy go jak kolor ubrania, pościel, wystrój pokoju …

Żółty
W swojej najczystszej formie jest zawsze w samą naturę jasności. Daje przyjemność. Czy jest coś śmiesznego i zachęcające. Czy kolor słońca. Jeśli mamy trochę słońca, cierpimy z powodu niedoboru witaminy D i sił życiowych. Jest to kolor z wyboru. W przesadzone formie mogą być nerwowość, egoizmu i pychy. Czy kolor strachu, wynikające z sytuacji neprejasnenia. Na poziomie emocjonalnym jest związany z wysiłków na rzecz strachu, dominować i manipulować. oznacza niskiej mocy walczy o mnie.

Gold (mandaryński)
Człowiek, który jest hojny i szczery mówić, że ma złote serce. Złoto symbolizuje potencjał do rządzenia światem, czy uwolnić. Jest to dar i diabeł kusiciel filozoficzny w tym samym czasie.
Ma potencjał w postaci żółtych wielka radość i spełnienie. Wie, że głęboko strach, niepewność i zamieszanie. Chociaż żółty jest uzasadniony lęk, niepokój, złoto jest bardziej irracjonalne. To są koszmary: lęk przed ciemnością, straty z zamkniętej … Podstawa to uczucie i są związane z tematem bezpieczeństwa. Jeśli poradzisz sobie z przeżywaniem rzeczywistego wprowadzenia w błąd przenosi nas na początku naszej drogi życia.

Żywienie przez 5 elementów …
Wątroby i pęcherzyka żółciowego w połączeniu narządów w zakresie 5 elementów związanych z drewna element. Pierwsze ciało jest pojemnik (yin). Jej misją jest budowanie soku. Wątroba jest twórcą idei i pęcherzyka żółciowego uczy radzenia sobie z konfliktami i rzecznictwa. W tłumienia gniewu (zimna wściekłość) do siebie jak żaden sposób nie zły. Tutaj jest odpowiedzialny za wszystkie stagnacji energii w wątrobie. W gorących gniew jest nadwyżka energii, powodując wybuchy emocji. Wtedy człowiek często odnosi się do alkoholu.
Gniew powoduje nadmiar energii wątroby i pęcherzyka żółciowego i odwrotnie, to nadmiar energii w narządach powodując złość i wściekłość. W obu przypadkach zaleca zmianę diety. Jednostka musi złagodzić ciepła wątroby lub pęcherzyka żółciowego i dodać soku. Spośród pięciu żywiołów ognia anuluje drewna wody i energii, wzmacnia go. Należy postępować zgodnie z poczucia smaku. Kiedy nerek nadwyżek energii, należy unikać jedzenia element ognia, tj. czosnek, wszystkie ostre
i ostrymi potrawami, kawa, alkohol, duże porcje mięsa, głównie palenia i kolacje ciężkie. W przeciwnym razie, możemy rozwiązać problem energii stagnacji akupunktura, terapia ziołowa, prace fizyczne lub psychiczne …

Andrejová zagrożone wątroby
Trzydzieści osiem-letni mężczyzna, nazwijmy go Andrew zaczął mieć problemy zdrowotne związane z chorobą wątroby. Somatycznych (fizycznych) przed psychiczne wyzwanie. Jak odróżnić takiego wyjazdu. Co jest przyczyną tego? Choroba jest przyczyną niezadowolenia fizycznego ciała w pracy, czy też odwrotnie? niezadowolenie Andrew utopił w alkoholu. Niezadowolenie w pracy przejawia się w taki sposób, że mimo początkowych zainteresowanie i entuzjazm zawsze przyszedł obrzydzenie, obojętność i podrażnienie. Wreszcie przyszedł zmiany dla osób bezrobotnych i karuzeli powtórzono. Dyskomfort próbował utopić w alkoholu. Po kilku sesjach, doszliśmy do rzeczywistej przyczyny tej reakcji. Andrew miał autorytarnego ojca, dla którego dobry wynik był czymś oczywistym, co nie powinno się chwalić, ale co brak jest surowo karane. Program do uruchomienia na jego wysiłki na rzecz perfekcyjne wykonanie. Ale kto nie popełnia błędów i że Andrew nie mógł pokonać. Skłonność do zmiany pracy pochodzi z obawy, że coś pójdzie nie tak i będzie karane. Więc zdegradowanych i został ukarany. Po zwolnieniu bloku, który jeszcze coś uszkodzony i musi zostać ukarane za to, czy było to historia alkoholu, a praca jest także stabilizowana.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

One response »

  1. Ja nic z tego artykułu niezrozumiałam chba jakiś analfabeta to pisał 😦

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: