RSS

Prostacare pomoże ci utrzymać w zdrowiu prostatę

Posted on

Prostata niewielki gruczoł może być źródłem ogromnych problemów, zwykle rozpoczynają się one po pięćdziesiątce i zamieniają w mękę życie wielu mężczyzn – tych którzy wzbraniają się przed wizytą u lekarza. W utrzymaniu zdrowej prostaty pomaga lek Prostacare.

 

Skład: Wyciąg suchy z drzewa Muria Puama, wyciąg suchy z liści pokrzywy zwyczajnej, wyciąg suchy z nasion dyni zwyczajnej, wyciąg suchy z żeń-szenia, witamina D, witamina B6 oraz skrobia kukurydziana żelowana, celuloza mikrokrystaliczna sylikatowa (zagęstnik), poliwinylopirolidon (substancja wypełniająca), stearynian magnezu, talk (substancja przeciwzbrylająca).

Działanie i Wskazania:
Prostacare plus to unikalne połączenie roślin, witamin i minerałów, które wpływa na efektywne działanie prostaty i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu płciowo-moczowego u mężczyzn. Silna formuła preparatu przeciwdziała przerostowi gruczołu krokowego, eliminuje dyskomfort częstego oddawania moczu wspomagając drożność pęcherza, a także korzystnie wpływa na problemy związane z potencją.

Dawkowanie Prostacare:
1 tabletka dziennie

Teraz kilka słów na temat samej prostaty. Stercz, inaczej prostata, to gruczoł wielkości kasztana umiejscowiony poniżej pęcherza moczowego. Ze względu na funkcję bliższy jest układowi płciowemu niż moczowemu: jego wydzielina wchodzi w skład spermy i umożliwia plemnikom poruszanie się. A związek z układem moczowym wynika z położenia – przez środek gruczołu przebiega bowiem cewka moczowa. Niektórzy mężczyźni długo w ogóle mogą nie zdawać sobie sprawy z jego istnienia. Niestety po pięćdziesiątce większość z nich dowiaduje się o prostacie za sprawa przykrych dolegliwości.

Zaburzenia w prawidłowym funkcjonowaniu prostaty (gruczołu krokowego) są jednym z najczęstszych schorzeń występujących wśród mężczyzn powyżej 40-tego roku życia. Możemy tu mieć do czynienia z kilkoma zasadniczymi chorobami gruczołu krokowego (stercza), to jest rozrostu łagodnego, rozrostu złośliwego czyli raka oraz różnych form zapalenia gruczołu krokowego.

PO PIERWSZE DIAGNOZA
Czy ty też miewasz trudności z oddawaniem moczu?
Czy zdarza ci się częściej niż zwykle oddawać mocz w nocy?
Czy często oddajesz mocz w dzień?
Czy zauważyłeś, że oddajesz mocz dużo słabszym strumieniem niż kiedyś?

Takie problemy ma niemal co drugi mężczyzna powyżej 50-tego roku życia. Nie wolno ich bagatelizować!!! Wymienione symptomy mogą oznaczać nawet chorobę nowotworową !!!
Łagodny rozrost prostaty

Gruczoł prawidłowy i powiększenie związane z wiekiem

Zapalenie prostaty

Rak prostaty

Każdy mężczyzna po 40 roku życia powinien bezwzględnie poddać się diagnostyce gruczołu krokowego a szczególnie ci, którzy zauważyli jakiekolwiek zmiany w sposobie oddawania moczu. Podstawą prawidłowego postępowania w takim przypadku jest uzyskanie pewnej, szybkiej i kompleksowej diagnozy.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

2 responses »

  1. na prostatę stosuję głównie prostalong

    Odpowiedz
  2. dzialanie prostaty i wspomaga prawidlowe funkcjonowanie ukladu plciowo-moczowego u mezczyzn. Silna formula preparatu przeciwdziala przerostowi gruczolu krokowego, eliminuje dyskomfort czestego oddawania moczu wspomagajac droznosc pecherza, a takze korzystnie wplywa na problemy zwiazane z potencja

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: