RSS Feed

Onozis wzmocni twoje pazurki, przywróci włosom blask

Posted on

Onozis to preparat wzmacniający włosy i paznokcie, poprawiający wygląd skóry. Jest kompozycją aminokwasów, składników mineralnych oraz witamin, majacą na celu wzbogacenie codziennej diety w substancje niezbędne dla prawidłowego wzrostu, regeneracji i życia włosów, skóry i paznokci. Może być stosowany w celu polepszenia kondycji włosów, skóry, i paznokci.

Włosy znajdują się na całej skórze, z wyjątkiem wewnętrznej strony dłoni, warg, podeszw i powierzchni zgięć stawów. Włosy wyrastają z zagłębień skóry tworzących kanał, zwany mieszkiem włosowym. Do tego kanału uchodzą przewody gruczołów łojowych. Włosy pełnią rolę termoregulacyjną (zob. sierść) i ochronną.

Podstawowym składnikiem włosa jest keratyna; w pigmencie włosa znajduje się barwnik zwany melaniną, który nadaje kolor włosom, tłuszcze oraz związki mineralne. Keratyna wytwarzana jest w naskórku i zbudowana m.in. ze związków siarki i azotu. Chroni naskórek przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Melanina nadaje kolor włosom i skórze. Rozróżniamy dwa rodzaje barwnika: ziarnisty i rozproszony. Ziarnisty nadaje włosom ciemny odcień, a rozproszony jasny. Im więcej we włosach barwnika rozproszonego tym włosy są jaśniejsze. Melanina nie rozpuszcza się w wodzie, natomiast rozpuszcza się w stężonych kwasach i zasadach.

Obecność i stan włosów (będący odzwierciedleniem ogólnej kondycji zdrowotnej organizmu) pełni istotną rolę w doborze naturalnym.

Preparat Onozis nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Dawkowanie: 2 razy dziennie po 2 tabletki
Onozis kupisz w aptece internetowej.

About these ads

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

2 responses »

  1. stosuję ten onozis już od pewnego czasu i myślę, że mogę coś powiedzieć. Naprawdę pomaga, miałam kiedyś bardzo łamliwe pazurki i teraz już mi się bardzo poprawiło – kocurek ze mnie ;-)

    Odpowiedz
  2. moje pazurki są zawsze ładne i zdrowe bez sztucznych dodatków – miau!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Obserwuj

Otrzymuj każdy nowy wpis na swoją skrzynkę e-mail.

Dołącz do 3 821 obserwujących.

%d bloggers like this: