RSS

Drenfast skutecznie pomoże ci w programie odtruwania organizmu

Posted on

Miej tego świadomość, że toksyny są wszędzie – w jedzeniu które spożywamy, w wodzie którą pijemy, w powietrzu, którym oddychamy i w wielu produktach, z których korzystamy na co dzień.  Drenafast to innowacyjna kompozycja związków roślinnych i minerałów, która umożliwia szybsze wydalanie nadmiaru płynów z organizmu oraz stymuluje przemiany tłuszczów i węglowodanów.

Oprócz zanieczyszczeń i toksyn, które wpływają na zanieczyszczenie organizmu istnieją jeszcze organizmy pasożytnicze: wirusy, bakterie, grzyby, które dostają się do organizmu przez główne drogi czerpiąc z organizmu korzyści i wyrządzając niepożądane skutki które są przyczyna wielu schorzeń. Główne drogi przez, które pasożyt dostaje się do organizmu to płuca oraz żołądek.

Nasze jelito grube ma ponad 400-500 różnego rodzaju „lokatorów”. Zanieczyszczone jelito grube może bezpośrednio przekazywać toksyny, powodując choroby do sąsiadujących narządów takich jak: nerki, wątroba, trzustka, śledziona, u kobiet macica, jajniki, u mężczyzn prostata. Toksyny są przyczyną poważnych zaburzeń w systemie organizmu, osłabiając go i sprawiając, że staje się bardziej podatny na różne problemy zdrowotne.

Drenfast ma również aktywne działanie detoksykacyjne oraz usprawnia procesy trawienia, stymulując efekt „płaskiego brzucha”. Preparat ten jest niezastąpionym likwidatorem nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wieloskładnikowy, naturalny preparat Drenafast wykorzystuje zjawisko synergizmu, aktywnie wspomagając odchudzanie. W swym składzie zawiera on m.in.: wyciąg z zielonej herbaty przyspieszający metabolizm tłuszczy i węglowodanów oraz ekstrakt z kopru włoskiego wspomagający pracę jelit i zapobiegający zaleganiu w nich pokarmu.

Sposób użycia: 25 ml rozpuścić w 1 l wody i pić w ciągu dnia.

Skład Drenfast w mg na dawkę 25 ml: Płynne wyciągi z: brzozy (Betula alba) 600mg; żeńszenia (Panax ginseng) 300mg; mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale) 300mg; jasnoty białej (Lamium album) 300 mg; kory kruszyny (Rhamnus frangula) 250 mg, herbaty jawajskiej (Orthosifon spicatus) 250mg, Pilosella oficinarium 250 mg, męczennicy (Passiflora incarnata) 200mg, kopru włoskiego (Foeniculum vulgare) 175 mg, oliwki (Olea europaea) 175 mg; mącznicy lekarskiej (Arctostaphylos uva ursi) 150 mg; zielonej herbaty (Camellia sunensis) 100mg; cytryny (Citrus limon) 100mg oraz siarczan manganu (Mn) 1,92 mg; chlorek potasu (K) 1,62 mg; siarczan cynku (Zn) 1,02 mg. Substancje dodatkowe: woda oczyszczona, alkohol etylowy 5%, aromat naturalny brzoskwiniowy, sorbitol, sacharyna – substancje słodzące.

W naszym organizmie gromadzą się liczne zanieczyszczenie, które pochodzą z otaczającego nas środowiska. Wokół nas wzrasta coraz bardziej ilość szkodliwych dla organizmu substancji, które powstają na skutek rozwoju gospodarki oraz całej cywilizacji. W wyniku tego może dojść do zatrucia organizmu oraz pojawienia się wszelkich chorób.

Główna przyczyną tych zatruć jest przede wszystkim niewłaściwe odżywianie, podczas którego do organizmu człowieka dostają się trujące składniki, np. azotany, insektycydy, herbicydy pochodzące z pokarmów roślinnych, większa liczba hormonów i nadmiar tłuszczów z mięsa. Niekorzystne jest również duże spożycie białka pochodzenia zwierzęcego. Wśród produktów, które wywierają niekorzystny wpływ na organizm wymienić należy również rafinowana mąka pszenna, cukry proste, alkohol, papierosy, środki przeciwbólowe i nasenne.

Brak ruchu i słabe utlenianie produktów przemiany komórkowej maja również ogromny wpływ na gromadzenie się różnych odpadów i trucizn w organizmie co hamuje proces samooczyszczania organizmu. Wraz z powietrzem, którym oddychamy dostarczamy sobie sporych ilości spalin, metali ciężkich i innych zanieczyszczeń. Układem pokarmowym, wraz z wodą i pokarmem, dostają się do organizmu pasożyty, konserwanty, utwardzacze, barwniki, zagęszczacze, poprawiacze smaku. Pewne substancje szkodliwe dostarczamy do organizmu przez skórę razem z kremami, środkami czyszczącymi. Kiedy toksyny dostają się do organizmu, mogą się kumulować, odkładać przez wiele lat w organizmie w poszczególnych narządach, tkankach i oddziaływać na niego przez wiele lat. Upośledzenie funkcji nerek, wątroby, jelita grubego czyli naturalnych oczyszczalni organizmu, powoduje, że toksyny magazynują się w nich, powodując ich dysfunkcję. W wyniku tego dochodzi do zaburzeń fizjologicznego usuwania toksyn z organizmu i w ten sposób pojawia się samozatrucie.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

7 responses »

 1. Niestety ale brak ruchu i slabe utlenianie produktow przemiany komorkowej maja rowniez ogromny wplyw na gromadzenie sie roznych odpadow i trucizn w organizmie co hamuje proces samooczyszczania organizmu. Wraz z powietrzem, ktorym oddychamy dostarczamy sobie sporych ilosci spalin, metali ciezkich i innych zanieczyszczen.

  Odpowiedz
 2. Jak mi tłumaczono glowna przyczyna zatruc jest przede wszystkim niewlasciwe odzywianie, podczas ktorego do organizmu czlowieka dostaja sie trujace skladniki, np. azotany, insektycydy, herbicydy pochodzace z pokarmow roslinnych, wieksza liczba hormonow i nadmiar tluszczow z miesa. Niekorzystne jest rowniez duze spozycie bialka pochodzenia zwierzecego. Wsrod produktow, ktore wywieraja niekorzystny wplyw na organizm wymienic nalezy rowniez rafinowana maka pszenna, cukry proste, alkohol, papierosy, srodki przeciwbolowe i nasenne.

  Odpowiedz
 3. Drenafast wykorzystuje zjawisko synergizmu, aktywnie wspomagajac odchudzanie. W swym skladzie zawiera on m.in.: wyciag z zielonej herbaty przyspieszajacy metabolizm tluszczy i weglowodanow oraz ekstrakt z kopru wloskiego wspomagajacy prace jelit i zapobiegajacy zaleganiu w nich pokarmu.

  Odpowiedz
 4. Nasze jelito grube ma ponad 400-500 roznego rodzaju „lokatorow”. Zanieczyszczone jelito grube moze bezposrednio przekazywac toksyny, powodujac choroby do sasiadujacych narzadow takich jak: nerki, watroba, trzustka, sledziona, u kobiet macica, jajniki, u mezczyzn prostata. Toksyny sa przyczyna powaznych zaburzen w systemie organizmu, oslabiajac go i sprawiajac, ze staje sie bardziej podatny na rozne problemy zdrowotne.

  Odpowiedz
 5. Nie pisze się Drenfast ale Drenafast

  Odpowiedz
 6. raczej nie polecałabym, bo zacięcie funkcji nerek, wątroby, jelita grubego czyli naturalnych oczyszczalni organizmu, powoduje, że toksyny magazynują się w nich, powodując ich dysfunkcję.

  Odpowiedz
 7. Niezbędne kwasy tłuszczowe – ich brak objawia się zaczerwienieniem skórek dookola paznokci. Teoretycznie skoro dostarczasz swojemu organizmowi odpowiednie porcje witamin oraz mikroelementów twoje paznokcie powinny być też piękne oraz zdrowe. Jak wiemy w praktyce nie może być to także takie proste. Rozdwajające sie płytki, nierówności czy może nadmierna łamliwość to także niestety objawy znane wielu kobietom starającym się zapuścić piękne paznokcie. Dwa razy dziennie wcieraj w płytkę paznokcia oraz skórki olejek rycynowy lub olejek z kiełków pszenicy.

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: