RSS

Samkom Błonnik do rzucia pozwoli ci oszukać głód i się odchudzić

Posted on

Znany od niedawna SANKOM jest niskokalorycznym produktem szwajcarskim, który wspomaga twoje odchudzanie wspierając zdrowe odżywianie w zgodzie z rzeczywistymi wewnętrznymi potrzebami organizmu.

Jak wiadomo dobra dieta to gwarancja poprawy zdrowia i samopoczucia – lepsza jakość życia. Strona poświęcona jest zdrowemu żywieniu, profilaktyce i leczeniu wielu schorzeń poprzez racjonalne odżywianie i stosowanie właściwie dobranej diety. Znajdziesz tu porady lekarza, dietetyka, psychologa i trenera. Ciekawostki, lista produktów wskazanych i niewskazanych wzbogacą Twoją wiedzę o prawidłowym odżywianiu.

SANKOM szybko zaspokaja nagły głód i pomaga wyeliminować główne przyczyny nadwagi, czyli nadmierne objadanie się, podjadanie na tle emocjonalnym, sięganie po kaloryczne przekąski.

SANKOM detoksykuje i oczyszcza organizm, reguluje poziom glukozy we krwi, pomaga obniżyć poziom złego cholesterolu, ma działanie prebiotyczne, czyli wspomaga rozwój dobrych dla organizmu bakterii jelitowych, wspomaga procesy trawienia i wchłaniania.

Skład: błonnik pokarmowy (FOS – fruktooligosacharydy, inulina), witamina C, sacharoza (cukier i syrop glukozowy), jogurt, olej roślinny, koncentrat soku wiśniowego, sproszkowana wiśnia, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; żelatyna spożywcza.

Człowiek, aby mógł cieszyć się zdrowiem, powinien dążyć do harmonii z otaczającym go środowiskiem. Pokarm, który buduje nasz ciało, stanowi istotny element środowiska. Zatem nasze zdrowie będzie w dużej mierze zależeć od jakości biologicznej pokarmu jakim odżywia się nasz organizm. Przyswojenie wszystkich niezbędnych składników pokarmowych jakie zawiera naturalna, dobrze zbilansowana żywność gwarantuje zdrowie i odporność na wszelkie zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu, a co za tym idzie licznym chorobom. Pokarm, który przemysłowo oczyszczono, lub „wzbogacono” chemią, jest niepełnowartościowy.

 

Sankom błonnik kupisz w dobrej aptece internetowej

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

2 responses »

 1. Znalazłem to gdzieś na stronie i dałem do tłumaczenia, żebyście poczytali

  Przyzwyczajenia, dobre czy złe, są tworzone przez powtarzanie. Nawyki żywieniowe nie są wyjątkiem. Jeśli jesteś w nawyk podjadania podczas oglądania TV, byłeś wzmocnienie, że nawyk, aż w końcu stał się częścią ciebie. Inne zwyczaje są tworzone w taki sam sposób. Niektóre z tych zwyczajów są: jedzenie podczas czytania, jedzenia z chwilą, gdy są w domu, jedzenia, gdy dzieci są w ze szkoły, jeść, kiedy wróci z datą, albo jedzenie podczas gotowania obiadu.

  My również, że pewne nastroje i okoliczności skłaniają nas do jedzenia, nawet jeśli nie są głodne. Na przykład: złość, nuda, zmęczenie, szczęście, samotność, dzieci są w końcu w łóżku, nasz współmałżonek jest obecnie na wieczór lub poza miastem, nerwowość, niepokój, małżonka naszego domu przynosi słodycze lub lody, itp. .. wszystkich może wywołać odpowiedź jedzenia. Lista nie ma końca. Nawyki są trudne do złamania. Nie możemy tylko break stare przyzwyczajenia, ale musimy naszym celem w nowe w ten sam sposób poprzez powtarzanie. Zrób codziennie zobowiązań. Praca w spełnieniu tych zobowiązań każdego dnia, czy masz na to ochotę, czy nie. Dzienny zobowiązań pomoże postaci dobrych nawyków. Pamiętaj: „Łatwiej jest działać na swój sposób w nowy sposób odczuwania, niż to tutaj swoją drogę do nowego sposobu działania.”

  Opierając pokusa jest trudna. Jeśli jednak uda się opór po raz pierwszy, łatwiej oprzeć się następnym razem. Niedługo trzeba będzie stanowił dobry zwyczaj opierania się pokusie każdym razem, gdy konfrontuje się. Jeśli poddać się tej pokusie, będzie łatwiej doprowadzić do następnego razu.

  Ze względu na ludzkie słabości wspomniałem, musimy wykorzystać to, co stało się znane wśród grup kontroli wagi modyfikacji zachowania. Oznacza to po prostu zmieniając swoje zachowanie. Te techniki pracy tylko wtedy, gdy konsekwentnie powtarzać, tak by stały się częścią ciebie.
  Jedzenie 1 hot dog w baseball, a nie 2.
  Shred 2 uncji tłuszczu na nachos z serem cheddar, zamiast regularnych cheddar.

  Odpowiedz
 2. GŁÓD. Podjadanie. Błędy IG.
  BH.30.
  MOTTO: Stabilny poziom cukru we krwi przez 24h !! *

  PODJADANIE W NOCY LUB PODCZAS DNIA TO ZAWSZE JEST Z GŁODU, KTÓRY ODCZUWAMY WTEDY:
  Gdy poziom cukru we krwi spada. Podwyższamy go zawsze; dużą oczywiście proporcjonalną ilością tzw. NISKICH węglowodanów, tj. do 26% wzrostu; czyli naszym ludzkim paliwem, a więc GLUKOZĄ naturalną. Głód u człowieka to czerwona lampka w samochodzie pokazująca, że paliwo się kończy. Zatankuj i Ty. Musisz podnosić sobie poziom cukru szybko, w kategoriach dozwolonych i utrzymać długo, wtedy nie czujesz głodu.

  ŁAKNIENIE, STAN PUSTKI W ŻOŁĄDKU, TZW. SSANIE:
  Odczuwamy także wówczas, gdy do pustego żołądka (np. 2 godziny przed obiadem) wydziela się sok trawienny (kwas solny). Neutralizujemy go skutecznie zasadotwórczym sokiem z cytryny (np. dodając do herbaty). Eliminujemy zatem, również i to źródło odczuwania GŁODU.

  TAK UŁOŻYŁA TO PRZYRODA PLANETY O NAZWIE ZIEMIA. JEŚLI KTOŚ MÓWI INACZEJ:
  Nawet ten z tytułami to zwyczajnie powinien sobie wykonać najprostsze badania, a wtedy dostrzeże, iż przyroda naszej planety jest jedna i finalnie tworzy logiczną perfekcję. Ułożone są zatem przez PRZYRODĘ wszelkie zależności pierwiastkowe, czyli żywieniowe również. Problem jedynie jest z identyfikacją ewolucyjnych dokonań naszej przyrody, bo to można zrealizować jedynie poprzez wykonanie setek elementarnych badań laboratoryjnych. Ten kto je wykona dopiero może mówić: REALNĄ prawdę. *

  POCZYTAJ, ZAPOZNAJ SIĘ TO WYSTARCZA:
  Jednak koniecznie pamiętaj o CHLEBie typu KR-IRL, ponieważ to on głównie utrzymuje poziom cukru w stabilnej strefie, czyli nie odczuwasz głodu.

  KONKLUZJA finalna:
  Ilość żywności należy bezwzględnie dostosować do trybu życia, czyli zapotrzebowania energetycznego własnego organizmu. Najistotniejszym stabilizatorem wyrównywania braków energii u człowieka jest bez wątpienia tzw. CHLEB typu KR-IRL. Wskazana jest także zasadotwórcza cytryna ok. 2,5-4 sztuk/24h. Sok z cytryny neutralizuje kwasowość soków trawiennych pustego żołądka zmniejszając łaknienie.

  R E F L E K S J A:
  INDEKS ŻYWIENIOWY, a; INDEKS GLIKEMICZNY, to dwa różne spojrzenia na realia przyrodnicze.
  IŻ; to identyfikacja ewolucyjnych dokonań przyrody, czyli sfera faktów. IG; to wirtualne poglądy, dezinformacja, obłuda i biznes.

  ZOBACZ TEŻ; CUKRZYCA typu 2, wg: IRL KRAKÓW.
  Książka, pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.
  Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione. ***
  Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL

  BH.30.
  ENGLISH VERSION:
  Skrót adresu strony w Internecie_______: instytutirl.com.pl

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: