RSS

AndroVit przywraca prawidłowe funkcjonowanie prostaty i sprawność seksualną

Posted on

AndroVit to zestaw witamin i składników mineralnych zalecany głównie dla mężczyzn. AndroVit uzupełnia niedobory tych składników w diecie mężczyzny i dzięki temu umożliwia prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i układu krążenia, prawidłowy przebieg procesów antyoksydacyjnych, przemiany materii i regeneracji skóry, prawidłowe funkcjonowanie prostaty i sprawność seksualną.

Witamina A – ta witamina bierze udział w procesie widzenia i reprodukcji, jest jednym z głównych elementów likwidacji wolnych rodników. Skutkiem niedoboru może być spadek poziomu hormonów sterydowych, w tym także płciowych. Preparat zapewnia 50% dobowego zapotrzebowanie na witaminę A.

witamina E – powoduje nieczynność wolnych rodników. Zapobiega chorobom degeneracyjnym i nowotworowym. Obniżona zawartość witaminy E (oraz A i C) w organizmie jest uznawana za czynnik ryzyka rozwoju choroby niedokrwiennej serca. AndroVit zapewnia 45% dobowego zapotrzebowania na witaminę E.

witamina C – bierze udział w syntezie kolagenu. Zmniejsza zapadalność na infekcje górnych dróg oddechowych. Zmniejsza ryzyko wystąpienia nowotworów żołądka, przełyku i jamy ustnej. Wpływa na normalizację podwyższonego ciśnienia tętniczego krwi. Wykazuje działanie przeciwmiażdżycowe. AndroVit zapewnia 43% dobowego zapotrzebowania na witaminę C.

witaminy z grupy B – uczestniczą w procesach energetycznych komórek, odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Biorą udział w tworzeniu krwi.

Cynk – niezbędny do produkcji insuliny i testosteronu. Preparat zapewnia 40% dziennego zapotrzebowania na cynk.

Chrom – ogranicza odkładanie tłuszczów, przez co przeciwdziała otyłości. Umożliwia prawidłowe funkcjonowanie insuliny i przyswajanie glukozy przez tkanki. Preparat zapewnia 17-50% dziennego zapotrzebowania na chrom.

Selen – bierze udział w tworzeniu prawidłowych elementów komórkowych układu odpornościowego i unieczynnia wolne rodniki. Stosowany jest również w profilaktyce raka prostaty. AndroVit zapewnia 43% dobowego zapotrzebowania na selen.

Miedź – jest niezbędna w produkcji hemoglobiny, kolagenu, neuroprzekaźników. Bierze udział w tworzeniu barwnika włosów (zapobiega ich siwieniu). Skutkiem niedoboru może być wzrost poziomu cholesterolu we krwi. AndroVit zapewnia 50% dobowego zapotrzebowania na miedź.

Skład: Beta karoten, witamina E oraz C, niacyna, tiamina, ryboflawina, witamina B6 oraz B12, biotyna, cynk, miedz, selen, chrom.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

2 responses »

  1. Nie zauważyłam żeby to mojemu misiowi coś pomogło, przykro mi

    Odpowiedz
  2. Nie zauważyłem żeby ten środek jakoś specjalnie na mnie podziałał, raczej nie polecam.

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: