RSS

PROSTACARE PLUS to środek na prostatę

Posted on

PROSTACARE PLUS to środek na prostatę. Zawiera takie składniki jak wyciąg suchy z drzewa Muria Puama, wyciąg suchy z liści pokrzywy zwyczajnej, wyciąg suchy z nasion dyni zwyczajnej, wyciąg suchy z żeń-szenia, witamina D, witamina B6 oraz skrobia kukurydziana żelowana, celuloza mikrokrystaliczna sylikatowa (zagęstnik), poliwinylopirolidon (substancja wypełniająca), stearynian magnezu, talk (substancja przeciwzbrylająca).

Działanie i Wskazania:
Prostacare plus to unikalne połączenie roślin, witamin i minerałów, które wpływa na efektywne działanie prostaty i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu płciowo-moczowego u mężczyzn. Silna formuła preparatu przeciwdziała przerostowi gruczołu krokowego, eliminuje dyskomfort częstego oddawania moczu wspomagając drożność pęcherza, a także korzystnie wpływa na problemy związane z potencją.

Jak wiadomo schorzenia prostaty mają tendencje do rakowacenia są obecnie wyzwaniem dla medycyny. Walka z nimi jest długa, wymagająca cierpliwości i nakładów finansowych pacjenta. Problemy stanów zapalnych, przerostu prostaty są zagrożeniem dla każdego mężczyzny. U ośmiu z dziesięciu mężczyzn po 50–tym roku życia rozwija się gruczolak prostaty, ale wyleczenie go za pomocą lekarstw na razie się nie udaje. Tym bardziej ważna staje się wiedza o profilaktyce. Mężczyźni z reguły nic nie wiedzą na ten temat.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

One response »

  1. Problem występujący najczęściej w związku z gruczołem prostaty nie jest związany z rakiem w żaden sposób. Jest to przerost prostaty, który występuje u mężczyzn (kobiety nie mają prostaty) po czterdziestce. Im bardziej przekraczasz czterdziestkę, tym większe szanse na zachorowanie. Ten typ obrzęku, które lekarze nazywają łagodnym rozrostem stercza (BPH – Benign prostatic hyperplasia) często występuje w obrębie gruczołu cewki moczowej, uniemożliwiając łatwy przepływ cieczy z pęcherza moczowego. Zabiegi medyczne, które są obecnie dostępne, pozwalają całkowicie naprawić ten stan, warto więc schować swój wstyd i odwiedzić gabinet lekarski tak szybko, jak tylko można zauważyć problem. Z czasem nie będzie lepiej, ale już tylko gorzej, w końcu można nawet doprowadzić do takiego stanu , w którym oddawanie moczu będzie niemożliwe w ogóle, co jest bardzo poważne i wymaga natychmiastowej pomocy lekarskiej.

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: