RSS

GenTeal HA to nawilżające krople na suche oczwy

Posted on

GenTeal HA jest nowym jałowym, wodnym roztworem zawierającym 0,1% kwasu hialuronowego (w postaci soli sodowej), chlorek sodu, fosforan sodu oraz GenAqua (peroksoboran sodu stabilizowany kwasem fosfonowym).  Jeżeli cierpisz na suchość oczu z powodu zbyt długiego ślepienia się w komputer to spróbuj tych kropli. Zamówić ten preparat możesz w aptece internetowej.

Wskazania i działanie: GenTeal HA nawilżające krople do oczu przeznaczone są dla osób, które cierpią z powodu suchości oczu, dyskomfortu lub zmęczenia oczu spowodowanego podrażnieniem oczu przez kurz, dym, suche powietrze, klimatyzację, długotrwałą pracę przy komputerze.
GenTeal HA nawilżające krople do oczu zapewniają większy komfort przy stosowaniu wszystkich typów soczewek kontaktowych.
GenTeal HA zawiera system konserwujący GenAqua, który pozostaje stabilny w roztworze, natomiast po zakropleniu do oka rozkłada się na tlen i wodę.

Wytwarzany z zastosowaniem metod aseptycznych.

Stosowanie: Preparat należy stosować w zależności od potrzeb. Przed wkropleniem należy umyć ręce. Wkroplić 1-2 krople preparatu do każdego oka, zamknąć i otworzyć oko kilka razy (unikać dotknięcia końcówką zakraplacza do oka). Jeśli pacjent nie zdejmuje soczewek kontaktowych na noc, należy stosować nawilżające krople do oczu GenTeal HA przed snem i po przebudzeniu.

Działania niepożądane: Jeśli u pacjenta wystąpi dyskomfort lub podrażenie oczu, należy zaprzestać stosowania produkty GenTeal HA i skontaktować się z lekarzem. W takich przypadkach pacjenci noszący soczewki kontaktowe powinni zdjąć soczewki.

Informacje dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

One response »

  1. Kiedyś mi szkło kontaktowe przykleiło się tak, że nie mogłam odkleić i od tamtego czasu uzywam kropel do oczu żeby je zwilżyć przed założeniem

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: