RSS

Herpatch Remesense jest najnowszą innowacją w terapii opryszczki

Posted on

Plasterek Herpatch Remesense rozpuszcza się samoczynnie i zawiera aktywne składniki, które szybko powodują wygojenie pęcherzyków opryszczki. Inne plastry zazwyczaj nie mają takich właściwości i nie rozpuszczają się. Trzeba je oderwać z miejsca opryszczki, niczym zwykły plaster, co może być bolesne. W dodatku w trakcie odrywania plastra może dojść do uszkodzenia pęcherzyków opryszczki.

Opryszczka powstaje przez zakażenie wirusem HSV1 lub HSV2. Zazwyczaj opryszczka występuje w obrębie ust. Występuje ona w postaci małych pęcherzyków wypełnionych najpierw treścią surowiczą, a później ropą. Towarzyszą jej lekkie bóle, a nawet swąd. Często opryszczka pojawia się na przykład przed jakąś chorobą, przeziębieniem, a u kobiet może być oznaką nadchodzącej miesiączki. Opryszczka może zaatakować nie tylko usta, ale także rogówkę oka.

Aktywne składniki Herpatch Remesense zapewniają szybkie gojenie pęcherzyków opryszczki zmniejszając swędzenie, obrzęk i zaczerwienienie. Plasterek jest łatwy w użyciu, sam się rozpuszcza w ciągu kilku godzin, a w razie konieczności może być bezboleśnie usunięty przy użyciu wody.
Herpatch eliminuje widoczne i dostrzegalne niedogodności występujące po pojawieniu się pęcherzyków opryszczki. Umożliwia nawet używanie szminki.
Naklejenie plasterka Herpatch powoduje natychmiastową ochronę pęcherzyków opryszczki i ich zamaskowanie. Na dodatek jest bardzo łatwy w użyciu. Promienie słoneczne są czynnikiem ryzyka wyzwolenia opryszczki. Plasterek Herpatch dzięki aktywnym składnikom pomaga w ochronie przed promieniami słonecznymi.
Skład Właściwości plasterka Herpatch zależą od 3 składników:
beta-glukanu, siarczanów polisacharydów z czerwonych mikroalg i siarczanu cynku.
Stosowanie Po utworzeniu się pęcherzyka opryszczki naklejamy plasterek Herpatch. Tworzy się bariera ochronna oddzielająca zakaźną wydzielinę od środowiska zewnętrznego.Aktywne składniki plasterka zaczynają działać na pęcherzyk opryszczki. Pęcherzyk opryszczki zasycha.

Zapewne teraz juz wiesz wszystko o HERPATCH 8 plastrów? Nie zwlekaj zatem ze swoim zakupem! Internetowa apteka to wygoda, prostota zakupów i komfort dla pacjenta. Zapewniamy szybką dostawę z apteki do pacjenta. Cena sprzętu medycznego, leku lub suplementu diety np. HERPATCH 8 plastrów dla większości jest podstawowym kryterium wyboru apteki internetowej, ale nie powinna być jedynym wyznacznikiem. Warto pamiętać o czasie dostawy do pacjenta i wygodzie, którą staramy się Państwu zapewnić. Zwracajmy uwagę na to, byście ze strony dowiedzieli się Państwo jak działa dany lek kosmetyk lub suplement. Internetowa apteka (apteka online) to niższa cena, ale także ułatwia sprawdzenie jaka jest opinia na aptecznym forum i pod każdym lekiem. Apteka Internetowa – zapraszamy Cię ponownie. Masz pytania o działanie? Interesuje Cię opinia innych użytkowników apteki internetowej?

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

2 responses »

 1. To prawda że Herpatch eliminuje widoczne i dostrzegalne niedogodnosci wystepujace po pojawieniu sie pecherzykow opryszczki. Umozliwia nawet uzywanie szminki.
  Naklejenie plasterka Herpatch powoduje natychmiastowa ochrone pecherzykow opryszczki i ich zamaskowanie. Na dodatek jest bardzo latwy w uzyciu. Promienie sloneczne sa czynnikiem ryzyka wyzwolenia opryszczki. Plasterek Herpatch dzieki aktywnym skladnikom pomaga w ochronie przed promieniami slonecznymi.
  Sklad Wlasciwosci plasterka Herpatch zaleza od 3 skladnikow:
  beta-glukanu, siarczanow polisacharydow z czerwonych mikroalg i siarczanu cynku.
  Stosowanie Po utworzeniu sie pecherzyka opryszczki naklejamy plasterek Herpatch. Tworzy sie bariera ochronna oddzielajaca zakazna wydzieline od srodowiska zewnetrznego.Aktywne skladniki plasterka zaczynaja dzialac na pecherzyk opryszczki. Pecherzyk opryszczki zasycha.

  Odpowiedz
 2. zdarza mi się mieć opryszczkę od czasu do czasu a tego herpatcha jeszcze nie próbowałem to spróbuję jak mie to następnym razem spotka

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: