RSS

Slim Expert firmy Olimp pomoże ci odchudzić się w bezpieczny sposób

Posted on

Olimp poleca na odchudzanie SLIM EXPERT Thermogenic blend
Czy na samą myśl o kuracji odchudzającej wszystkiego Ci się odechciewa? Jak myślisz o odchudzaniu to sprawdź skuteczność Olimpu Slim Expert. SLIM EXPERT to suplement diety wspomagający odchudzanie, zawierający 3 formuły działające w tym samym czasie SLIM EXPERT thermogenic blend – bioaktywne substancje termogeniczne, silnie intensyfikujące proces rozpadu i spalania tłuszczu, SINETROL to patentowany naturalny ekstrakt owoców cytrusowych i guarany o potwierdzonym naukowo działaniu odchudzającym oraz SLIM EXPERT DETOX blend to unikalna kompozycja aktywnych składników oczyszczająca organizm ze szkodliwych metabolitów.

SLIM EXPERT thermogenic blend to kompozycja najsilniej działających substancji nasilających termogenezę. Termo geneza to proces wytwarzania ciepła w organizmie, które powstaje w czasie zużytkowania substancji wysokoenergetycznych. Energia ta może być wytwarzana na drodze spalania związków zawartych w pokarmie lub związków magazynowanych w postaci tłuszczów zapasowych. Istnieje szereg substancji aktywnych występujących w żywności, które w odpowiednim stężeniu mogą stymulować organizm do pozbywania się zbędnego tłuszczu poprzez nasilenie termo genezy i zwiększenie produkcji ciepła, której towarzyszy aktywacja lipolizy (rozkładu tłuszczów) oraz przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

Dlatego właśnie powinnaś się zastanowić nad wzięciem Slim Expert. Slim experta kupisz sobie w dobrej cenie w aptece internetowej wysyłkowej.
W początkowym okresie odchudzania zazwyczaj obserwowane są znaczące ubytki wagowe. Są one związane po pierwsze ze stopniowym opróżnianiem układu pokarmowego, po drugie ze zmniejszaniem się retencji wody w organizmie. Mniejsze zatrzymanie wody w organizmie wynika z obniżenia się rezerw glikogenu w mięśniach.

W okresie 3 pierwszych dni zastosowania deficytu energetycznego, czyli inaczej mówiąc rozpoczęcia diety, mówi się o tzw „pierwszej fazie odchudzania. W tej fazie tracimy 70% wody, 5% białka, 25% tłuszczu. Jak widać w pierwszym etapie traci się dużo wody, w a mniejszym stopniu tkankę tłuszczową. Utlenianie tkanki tłuszczowej rozpoczyna się statystycznie około 10 dnia. Utrata tłuszczu odbywa się dwuetapowo. Na początku trójglicerydy uwalniane są z adipocytów (komórek tłuszczowych) za pomocą amin katecholowych (adrenalina, noradrenalina), które pobudzając receptory beta-adrenergiczne powodują mobilizacje kwasów tłuszczowych (lipolizę). Uwolnione kwasy tłuszczowe przenikają do krwi i krążą w niej do momentu aż zostaną wyłapane przez tkankę mięśniową lub wątrobę. Tam ulegają utlenieniu (beta oksydacji), czyli przekształceniu w energię. Tylko nie cała 1/3 uwolnionych kwasów tłuszczowych ulega utlenieniu, pozostałe 2/3 powtórnie zostają zasymilowane przez tkankę tłuszczową. Zatem na efekty każdej diety wpływa zdolność organizmu do przekształcania w energię kwasów tłuszczowych, zamiast węglowodanów czy protein. Jeżeli organizm nie jest w stanie wykorzystać kwasów tłuszczowych do pokrycia zapotrzebowania energetycznego pojawiają się zmęczenie i wzrasta apetyt.
Poprzez staranne dobranie składników aktywnych, SLIM EXPERT Thermogenic blend zapewnia maksymalne wykorzystanie tłuszczów w procesach metabolicznych.

– Kofeina (1,3,7-trimetyloksantyna) oraz teobromina (3,7-dimetylksantyna) – metyloksantyny – związki aktywne, które w istotny sposób przyspieszają tempo przemiany materii, wpływają na przemianę lipidów, aktywując proces ich spalania, pobudzają i dodają energii;
– Ketony malinowe – naturalne substancje z owoców maliny, pod względem budowy zbliżone do kapsaicyny oraz gingeroli (aktywnych związków imbiru), które wspólnie mogą wywierać korzystny wpływ na szybkość redukcji tłuszczowej masy ciała oraz indukować związane z nią zmniejszenie wagi ciała;
– L-karnityna – uczestniczy w transporcie kwasów tłuszczowych do miejsca ich utleniania, przyspiesza końcowy etap ich spalania, finalizując proces redukcji tłuszczu. Wspomaga także regenerację powysiłkową oraz wytrzymałość mięśniową;
– L-tyrozyna – aminokwas ograniczający apetyt, uczestniczy w syntezie neuroprzekaźników, które odpowiadają za przewodzenie bodźców w układzie nerwowym oraz mogą zwiększać, m.in., efektywność procesu rozkładu tłuszczu. Zwiększa wytrzymałość fizyczno-psychiczną oraz pomaga przeciwdziałać przedwczesnemu zmęczeniu i wyczerpaniu;
– Ekstrakt zielonej herbaty – przyspiesza proces spalania tłuszczu przez organizm, poprzez nasilenie termogenezy na różnych jej etapach. Aktywuje lipolizę oraz wykazuje wysokie właściwości antyutleniające;
– Kapsaicyna – to niezwykle aktywna substancja pochodząca z pieprzu kajeńskiego, ograniczająca łaknienie, nasilająca termogenezę oraz przyspieszająca spalanie tłuszczów. Wykazuje także silne właściwości antyoksydacyjne;
– Kwas chlorogenowy – pochodzący z ekstraktu niepalonych, zielonych ziaren kawy, wspomaga gospodarkę cukrów w organizmie, obniżając szybkość ich wchłaniania. Może powodować znaczący spadek apetytu i ubytek wagi ciała;
– Bioperine – ekstrakt pieprzu czarnego zawierający aż 95% piperyny, rozgrzewa organizm, przyspiesza termogenezę, wspomaga wchłanianie pozostałych składników aktywnych preparatu;
– Chrom – korzystnie wpływa na procesy przemiany materii. Będąc pierwiastkiem niezbędnym do prawidłowej aktywności insuliny – najważniejszego hormonu kontrolującego poziom glukozy we krwi, wpływa na aktywność enzymów regulujących procesy metabolizmu cukrów i tłuszczów, zmniejsza łaknienie na słodycze.

Sinetrol to składnik wspomagający redukcję podskórnego tłuszczu, którego skuteczność została udowodniona w badaniach klinicznych.

Sinetrol to patentowany ekstrakt, ze starannie wyselekcjonowanych owoców cytrusów (pomarańcza, grejpfrut) i guarany, którego działanie odchudzające zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Zawarte w nim bogactwo naturalnych substancji czynnych odpowiada za jego szczególne właściwości odchudzające:
– wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej powodując 6-krotne przyspieszenie lipolizy (dzięki hamowaniu enzymu – fosfodiesterazy cAMP),
– pomaga obniżyć współczynnik BMI (Body Mass Index)
– pomaga utrzymać zgrabną linię ciała i szczupłą sylwetkę
– dzięki wysokiej zawartości polifenoli i flawonoidów, które mają silne właściwości antyoksydacyjne, wspiera ochronę organizmu, wzmacniając jego naturalną odporność przed szkodliwym działaniem wolnych rodników oraz spowalnia starzenie się komórek spowodowane stresem oksydacyjnym.

Badanie kliniczne z podwójną ślepą próbą udowodniło, że SINETROL
1. Wspomaga utratę wagi (-2,2 kg po 4 tygodniach i -5,2 kg po 12 tygodniach suplementacji 900 mg SINETROL XPur w porównaniu do grupy stosującej placebo)
2. Przyspiesza utratę tłuszczowej masy ciała (-5,53% zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie po 4 tygodniach i -15,6% po 12 tygodniach suplementacji 900 mg SINETROL XPur w porównaniu do grupy stosującej placebo.
Dawkowanie
Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka 2 razy dziennie popijając dużą ilością wody ok. 30 min przed śniadaniem lub treningiem lub inaczej po konsultacji z lekarzem lub dietetykiem.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Miejscami szczególnie niebezpiecznymi, które „upatrzyła” sobie tkanka tłuszczowa są śród i nadbrzusze. Oznacza to otłuszczenie wątroby, trzustki, nerek, a tym samym: kamice nerkową i żółciową, stany zapalne trzustki, itd. Dochodzi do zaburzeń w gospodarce wodno-elektrolitowej. Rozwija się cukrzyca insulinozależna najczęstsze schorzenie związane z obżarstwem. Zaburzenia w przemianie metabolicznej puryn dają o sobie znać w postaci bolesnych stanów zapalnych stawów (skaza moczanowa – dna).
Każdy dodatkowy kilogram tłuszczu to dodatkowo wyprodukowana przez szpik kostny masa krwi mająca „obsłużyć” dodatkowy obszar ciała. Dodatkowa krew to dodatkowa praca dla serca. Na domiar złego krąży w tej krwi nadmiar cholesterolu. Odkładając się w każdym napotkanym naczyniu, zmniejsza jego sprężystość i światło. Zwiększa się lepkość krwi i zmniejsza możliwość rozpuszczania skrzepów. Stąd już tylko krok do zawału serca, wylewu, udaru.

Tłuszcz, który „oblepił” klatkę piersiową, utrudnia wentylację płuc. Pomaga mu w tym (utrudnianiu) zwłaszcza ten zebrany w jamie brzusznej. Unosi przeponę ograniczając i tak już zmniejszoną ruchomość pęcherzyków płucnych. Konsekwencją tego stanu (niedotlenienia) jest przerost prawej komory serca i., znów wzmożona produkcja czerwonych ciałek krwi. Teraz już należy obawiać się tzw. Zespołu Pickwicka (bezdech w czasie snu), który może być przyczyną śmierci.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

24 responses »

 1. raczej w tego slim eksperta nie wierzę bo stosowałam już wiele różnych środków przez ostatnie kilka lat i zawsze bez efektów. Rzeby to chociasz było 1-2 kilo na miesiąc, ale nawet nie tyle, praktycznie bez efektów

  Odpowiedz
  • żeby a nie rzeby moja droga a poza tym bredzisz jak rzadko która

   Odpowiedz
  • moim zdaniem warto spróbować nie pożałujesz jest rzeczywiście łatwiej zrzucić wagę tylko trzeba też przy tym trochę się pomęczyć z dietą

   Odpowiedz
  • hehe oj panciu droga z samego jedzenia tabletek to chyba nikt nie schudl potrzeba jest dieta i cwiczenia bo bez tego ani rusz !!! zlotego srodka bez cwiczen i diety to nikt nie opracowal a tam wyraznie pisze SUPLEMENT DIETY

   Odpowiedz
  • A bo to nie wystarczy coś łykać, jeść co popadnie i się nie ruszać. Same tabletki mogą pomóc Ci uwolnić tłuszcz, ale on się sam nie spali, a energia z niego wytworzona sama się nie ulotni. Kiedy się nie ruszasz, tylko łykasz takie suplementy, to bez sensu, bo uwolniona z rozpadu tłuszczu energia nie ma gdzie się podziać i znów się odkłada. Ruchu, kobieto, ruchu!

   Odpowiedz
 2. nie sądzę, żeby to komókolwiek mogło pomóc. zwykłe zawracanie głowy i marnacja pieniędzy

  Odpowiedz
 3. Środki olimpu są raczej bardzo w porządku i można je stosować bezproblemowo

  Odpowiedz
 4. Moim zdaniem raczej marnie działa i szkoda na to cudo waszych pieniążków

  Odpowiedz
 5. Slim expert brała przez dwa tygodnie moja dziewczyna. Mówię jej daj sobie spokój lepiej po prostu mniej jeść a pieniądze można wtedy wydać na kino. Ale ona nie – kup mi na prezent i kup mi na prezent. I kupiłem 60 zeta poszło się bujać

  Odpowiedz
  • TO GDZIE TY JE KUPIŁEŚ????????????????JA JE JUŻ MAM 3 RAZ I PŁACE 20ZŁ ZA OPAKOWANIE POMAGAJĄ JEŚLI CZŁOWIEK ĆWICZY!!!!POZDRAWIAM

   Odpowiedz
 6. slim expert to nie znam ale moim zdaniem szkoda na to kasiorca bo tak samo nie dziala jak asystor slim

  Odpowiedz
 7. slim expert w ogóle w żadnej aptece nie można dostać nie wiem po co piszecie o leku któtrego nie ma

  Odpowiedz
 8. Zdecydowanie odradzam kupna tego preparatu, szkoda pieniążków.Wspomagałam się tymi tabletkami przy diecie 1000kcl do tego ćwiczyłam.Efekt nie całe 3 kilo w msc.Szału nie ma, podejrzewam że to efekt diety i cwiczeń a nie tych tabletek.Zdecydowanie polecam inny preparat-Therm Line:)

  Odpowiedz
 9. przeczytaj sobie skład Therm Line to to samo co Slim Expert tylko ten drugi dodatkowo oczyszcza organizm:)

  Odpowiedz
  • Agata – ja stosowałam i schudłam 6 kg przez trzy miesiące .Dodatkowo mniej żreć plus ruch w postaci spacerów . Ruchu miałam zbyt mało i każdy pretekst do ruchu był dobry .Mam obawy co do utrzymania wagi gdyż ostatnio pod moim oknem postawili przystanek autobusowy . Wcześniej musiałam przejść się 300 metrów czasami kilka razy w ciągu dnia a obecnie mam do pokonania metrów tylko kilkanaście .Szkoda ,że ten suplement nie ma nieco mocniejszych składników lub o wyższych dawkach ale widocznie decydenci farmaceutyczni przeszkadzają wprowadzić na rynek jeszcze bardziej skuteczniejszy suplement na odchudzanie.

   Odpowiedz
 10. ja w 10 dni stracilem 9 kilo thermo pro i marsze w lesie

  Odpowiedz
  • NIE WIERZE 9KG W 10 DNI TO PRAWIE KG DZIENNIE TO NIE MOŻLIWE TO JAK MUSI WYGLĄDAĆ TWOJE CIAŁA PO TAKIEJ SZYBKIEJ UTRACIE KILOGRAMÓW????POZDRAWIAM

   Odpowiedz
 11. Słabe działanie. Jestem ogólnie wysportowana, ale po zimie, kiedy nic nie robię to zaglądam do siłowni, żeby pozbyć się głównie podskórnego tłuszczu. W tamtym roku codziennie do pracy jeździłam rowerem (11km w jedną stronę) łykając 1 tabletkę w każdą stronę na 30 min przed jazdą a jeżdżę równym mocnym tempem. Nie zauważyłam żadnej różnicy. Moje mięśnie nie odzyskały jakiejś super witalności, które miały kiedyś (mam 27 lat). Do tego po popiciu tych tabletek jest taki dziwny posmak, który czuć długo, szczególnie kiedy się biegnie. Jak dla mnie ma za mało L-karnityny.

  Odpowiedz
 12. Jeszcze dodam, że schudnąć się nie da bez ruchu. Chyba, że pójdziemy na odsysanie tłuszczu. Najlepsze efekty uzyskałam, kiedy przez 4 miesiące chodziłam 3 razy w tygodniu na siłownię, na zajęcia grupowe (nie aerobik a ćwiczenia na poszczególne partie). Schudłam wtedy z 58kg do 53kg i zaraz po skończeniu kursu przytyłam do swojej wagi haha. Wiele zależy od metabolizmu a on często, niestety, warunkowany jest genetycznie (mój został oceniony na 13 lat a nie jest mi wcale łatwo trzymać wagę). Ja co bym nie robiła to i tak mam cellulit. Po siłowni mały, ale jest. Trzeba dobrze jeść i się dużo ruszać i najlepiej mieć szczupłych rodziców 😀 albo nadczynność tarczycy o.O

  Odpowiedz
 13. No cóż, nie będę się wypowiadać o skuteczności preparatu, bo stosuję od kilku dni. Kupiłam w promocji w Superpharm’ie. Po kilku dniach brania mogę stwierdzić jedno: mam ZDECYDOWANIE więcej energii każdego dnia. Te aktywne składniki nie wiem, jak zadziałają na moją nadwagę, ale świetnie działają na mój poziom energetyczny, który bez zarzutu i senności utrzymuje się od wczesnych godzin rannych do późnych wieczornych. Dzięki temu chodzę codzień na spacer, a dodatkowo biegam codziennie pół godziny, nie brakuje mi przy tym energii na codzienne obowiązki: pracę, gotowanie, sprzątanie. Więc myślę, że sumarycznie parę kilo zrzucę jednak. Ale nie zapeszam na razie.

  Odpowiedz
 14. Ja rozpoczęłam moje zmagania z tłuszczem już ponad rok temu, ale z przerwami. Jedyną dietą była dieta MŻ i oczywiście ćwiczenia….na początku 5 dni w tygodniu po godzinie, bądź dwóch( w zależności od możliwości) sam aerobik, potem doszedł spinning 4x w tyg też 1 lub 2 godz…. przez cały ten czas brałam slim expert i powiem tak… jestem zadowolona czy to tylko dzięki samym ćwiczeniom czy też suplementom 🙂 w ciągu ok pół roku 15 kg mniej bez efektu jojo 😉 teraz już tylko kształtuję sylwetkę ale nadal wspomagam się tabletkami 🙂 staram się dobrze odżywiać… warzywa owoce żadnych słodyczy fast foodow i tłuszczy… ale wiadomo jak to jest… przychodzą święta, rodzinne uroczystości których u mnie w rodzinie jest od groma 😉 i wtedy jem to na co mam ochotę, co nie oznacza, że zaraz biegnę na siłownie spalać to wszystko 😉

  Odpowiedz
 15. a ja stouje ten preparat od początku lutego,nie jem wogóle słodyczy jem sniadanie obiad kolację(najpóźniej o 18. ) pije duzo wody i schudłam 8 kg . nigdy mi się jeszcze to nie zdarzyło. Dodam jeszcze ze z 4 razy w tygodniu robie sobie trening 30 min cwiczenia aerobowe. i piję zieloną herbate.

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: