RSS

Minerały Schindele to uzupełnienie codziennej diety

Posted on

Minerały Schindele to starta na proszek skała, która zawiera związki chemiczne przydatne dla organizmu.

Minerały i mikroelementy, mimo iż występują zaledwie w śladowych ilościach, ich brak powodować może poważne zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu i złe samopoczucie. Żelazo, miedź, nikiel, potas czy magnez kojarzą się bardziej z tablicą Mendelejewa niż z ludzkim organizmem. Tymczasem do jego prawidłowego funkcjonowania niezbędne jest blisko pół setki pierwiastków. Uczestniczą w procesach przemiany materii, syntezie witamin, wytwarzaniu i odnawianiu jąder komórkowych. Aktywują procesy biochemiczne i wspomagają działanie enzymów. Odpowiadają w pewnym stopniu za funkcjonowanie narządów wewnętrznych, wygląd włosów, stan skóry i paznokci, pracę mięśni, a także za stan nerwów.

O odkryciu Minerałów Schindele: Wszystko zaczęło się wiosną 1981 roku w okolicy Melk w dolnej Austrii. Robert Schindele – drobny fabrykant branży drzewnej – postanowił wykorzystać do budowy drogi, by zmniejszyć koszty, znaleziony w pobliżu materiał wulkaniczny. Prowadzone w upale prace spowodowały mocne zapylenie pobliskich drzew – w tym pożółkłą i chorą 50-letnią jodłę, przeznaczoną do wyrębu. Gdy spadły deszcze, drzewo wprawiło w zakłopotanie robotników leśnych, pokazując swą cudowną kondycję i soczystą zieleń igieł. Schindele przez kilka lat obserwował drzewo, w 1985 roku zlecił badania skały i poinformował o wynikach media i austriackie Ministerstwo Nauki. Również na sobie wypróbował działanie zmielonych minerałów – z rewelacyjnymi wynikami. W 1986 roku, po publikacji w renomowanej „Die Welt”, rozpętała się prawdziwa burza medialna. W ciągu kilku tygodni informacja o „cudownej” skale obiegła świat, Shindele otrzymał w krótkim czasie ponad 10.000 listów. Były też opinie sceptyczne – nie zaniechano więc dalszych badań i obserwacji klinicznych. Jeszcze we wrześniu 1986 roku „Minerały Schindele” otrzymały pierwszy złoty medal na targach w Wiedniu, potem posypały się następne nagrody i liczne doniesienia prasowe o leczniczych właściwościach specyfiku.

Minerały Schindele są biologicznie naturalnym uzupełnieniem codziennej diety w niezbędne do normalnego funkcjonowania organizmu składniki mineralne. Przywracają biologiczną równowagę organizmu.

Minerały Schindele to mieszanka 34 naturalnych minerałów bez dodatku jakiejkolwiek substancji sztucznej. To zmielona skała wulkaniczna bogata m.in. w tlenki potasu, żelaza, wapnia, magnezu, glinu, fosforu i wiele innych mikroelementów oraz pierwiastków składowych, w tym z grupy platynowców jak: złoto, rod, iryd, ruten, osm, pallad, itd.

Układ trawienny działa podobnie, jak korzenie roślin. Jeśli połyka się skalną mączkę, jej składniki zostają rozpuszczone w żołądku i jelitach, a następnie wchłonięte przez organizm i nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Zostało to potwierdzone przez wiele laboratoriów badawczych.

Stwierdzono ponad wszelką wątpliwość, że regularne dostarczanie minerałów Schindele organizmowi w sproszkowanej formie ma bardzo pozytywny wpływ na gospodarkę mineralną człowieka, a także zwierząt i roślin.

Obecnie zidentyfikowano 25 chorób nazwanych degeneracyjnymi lub cywilizacyjnymi, spowodowanych niedoborami różnych składników pokarmowych, także mineralnych.

Wyrównanie tych niedoborów przyjmowaniem preparatu zawierającego mieszaninę biopierwiastków powoduje stopniowe przywracanie tzw. homeostazy – biochemicznej równowagi wewnątrzustrojowej i w konsekwencji przyspiesza powrót do zdrowia.

Składniki mineralne i mikropierwiastki spełniają w organizmie podobne zadanie jak witaminy i enzymy. W wyniku procesu mielenia, w czasie którego wytwarza się wysoka temperatura, środek ten staje się sterylny i wolny od wszelkich skażeń.

Wskazania do stosowania wewnętrznego:profilaktyka nowotworowa, nowotwory, bezsenność, regulacja poziomu cukru i cholesterolu, anemia (duża zawartość żelaza), nerwice, nerwobóle, łagodzenie objawów stresu, regulacja układu trawiennego, nadkwaśność, osteoporoza, dolegliwości związane z menopauzą, wzmocnienie włosów i paznokci (bardzo duża zawartość krzemu!), leczenie impotencji, łuszczyca, poprawa witalności, detoksykacja organizmu.

Minerały Schindele zalecane są: – młodym rozwijającym się osobom – chorym, słabym i w okresie rekonwalescencji (np. po chemioterapii) – pracującym intensywnie umysłowo – odczuwającym chroniczne zmęczenie – chorym na cukrzycę typu I, II – dla osób z problemami kostnostawowymi (artretyzm, osteoporoza , menopauza) – dla osób z dolegliwościami żołądkowymi – cierpiącym na nadciśnienie tętnicze, z problemami krążenia – zestresowanym (depresja, schizofrenia) – osobom starszym, których organizm jest pozbawiony pierwiastków mineralnych – wszystkim tym, którym zależy na zdrowiu i wyglądzie (minerały mają wpływ na cerę i usuwają zmarszczki)

Sposób użycia (wewnętrznie):Zażywać rano i wieczorem po 1 pełnej łyżeczce Minerałów Schindele. Popić obficie wodą, a jeszcze lepiej herbatą lub innym płynem. Minerały Schindele można również we wspomnianej ilości rozpuścić w wodzie, herbacie lub innym płynie a następnie wypić.

Minerały Schindele zalecanę są również zwierzętom i roślinom (dla lepszego wzrostu).

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

4 responses »

 1. nie wiem czy jest jakiś idiota, który się nabiera na zjadanie mielonej skały, to jakiś obłęd chyba

  Odpowiedz
 2. a ja odbywam takie kuracje co jakiś czas i czują się po nich świetnie

  Odpowiedz
 3. joaś kilka razy stosowałam te minerały i dostawałam po nich nie złego kopa energi polecam

  Odpowiedz
 4. w ogóle historia jest świetna z tymi minerałami

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: