RSS

DOPPELHERZ AKTIV pomoże ci zadbać o zdrowe serce

Posted on

Serce (łac. cor, gr. kardia) – centralny narząd układu krwionośnego człowieka. DOPPELHERZ AKTIV pomoże ci zadbać o zdrowe serce. Specyfik ten zawiera m.in. olej z łososia, ale także solidną dawkę (choć nie leczniczą) witaminy E.

Jak wiadomo serce ma kształt stożka i składa się z następujących warstw: od wewnątrz jest wysłane wsierdziem, dalej znajduje się warstwa mięśnia sercowego oraz tkanka pokryta błoną surowiczą – nasierdziem. Na jego działanie ma wpływ wiele substancji które czasami nie mogą być syntetyzowane przez człowieka i należy je pobrać zewnętrznie.

Skład:
800mg oleju z łososia (w tym 30% kwasów tłuszczowych omega-3), 12 mg witaminy E, żelatyna, glicerol

Działanie DOPPELHERZ AKTIV NA SERCE:
Kwasy tłuszczowe omega-3 odgrywają istotną rolę w prawidłowej pracy serca i układu krążenia. Zapobiegają tworzeniu się złogów cholesterolu w naczyniach krwionośnych serca i mózgu. Obniżają poziom trójglicerydów, poprawiają proporcje ”dobrego” i ”złego” cholesterolu we krwi oraz łagodnie obniżają ciśnienie krwi.
Olej z łososia dostarcza codzienną dawkę dobrych kwasów tłuszczowych EPA i DHA, Omega-3. Zalecana dzienna dawka dostarcza od 500 do 2.500 miligramów tych wartościowych kwasów tłuszczowych w zależności od wagi. Ten proces przetwarzania (konwersji) jest bardzo mało wydajny i w jego rezultacie tylko 5 – 15% kwasów tłuszczowych jest metabolizowane. Olej z łososia S.O.S. zawiera duże ilości wielonienasyconych kwasów tluszczowych takich jak Omega 3 i Omega 6, które nie są produkowane przez organizm a powinny się znajdować w zdrowej diecie. Wiele karm dla psów ma niską zawartość niezbędnych składników pokarmowych a w szczególności kwasów Omega 3 i 6.

Jak wiadomo witamina E dodaje nam energii, witalności, urody, chroni przed bezpłodnością i szkodliwym wpływem wolnych rodników, stosowana jest również jako naturalny konserwant E 306 (zapobiega jełczeniu). Witamina E jest głównym antyoksydantem który chroni komórki przed utleniaczami. Bierze udział w dostarczaniu składników odżywczych do komórek. Wzmacnia ścianę naczyń krwionośnych oraz chroni czerwone krwinki przed przedwczesnym rozpadem. Wykorzystywana jest też do leczenia męskiej bezpłodności, zaburzeń mięśniowych, miażdżycy oraz chorób serca. Dym tytoniowy sprzyja degradacji witaminy E. Zapotrzebowanie człowieka wynosi 8–13 mg na dobę.

Wskazania DOPPELHERZ AKTIV NA SERCE:
– niezbędne dla prawidłowej pracy serca i układu krążenia
– w celu obniżenia ryzyka rozwoju miażdzycy naczyń krwionośnych, w tym naczyń wieńcowych mięśnia sercowego
– w okresie rekonwalescencji
– w wieku podeszłym
– dla wzmocnienia układu odpornościowego
– w stanach stresu lub obniżonego nastroju
– przy diecie odchudzającej

Dawkowanie:
Zażywać 1 kapsułkę dziennie popijając odpowiednią ilościa wody.
Sposób użycia u starszych dzieci: 1 kapsułka co drugi dzień, chyba ze lakarz zaleci inaczej

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

3 responses »

  1. jakoś nie mam przekonania że to cokolwiek pomoże

    Odpowiedz
  2. Ja wiem, że witamina E dodaje nam wszystkim energii, witalnosci, urody, chroni przed bezplodnoscia i szkodliwym wplywem wolnych rodnikow, stosowana jest rowniez jako naturalny konserwant E 306 (zapobiega jelczeniu).

    Odpowiedz
  3. Doppelherz chyba glubszej nazwy im się nie udalo wymyslec na te mieszanke

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: