RSS

Na żylaki pomoże Diohespan Max

Posted on

Żylaki kończyn dolnych to trwałe rozszerzenia żył w postaci wężowatych sznurów, kłębów lub splotów. W leczeniu żylaków może pomóc Diohespan max. Według statystyk aż 10-20% ludności cierpi na żylaki kończyn dolnych, a kobiety chorują na nie aż trzy razy częściej od mężczyzn. Najgorsze jest to, że żylaki w pozycji stojącej nabrzmiewają, podczas gdy uniesiemy kończynę – wyraźnie się zapadają, dlatego jedną z dobrych praktyk, które pomagają w zapobieganiu żylaków.

Diohespan możesz kupić w aptece internetowej bez recepty.

Diohespan max to nowy standard w leczeniu żylaków nóg. diohespan max zawiera największą na rynku dawkę mikronizowanej diosminy dostępną bez recepty – 1000 mg. badania kliniczne potwierdziły, że 1000 mg diosminy zapewnia optymalny efekt terapeutyczny. i co ważne, diohespan max wcale nie kosztuje więcej, niż inne produkty z mniejszymi dawkami. Pierwotną Przyczyną powstawania Żylaków mogą być toksyny i mikroorganizmy niszczące ścianki naczyń krwionośnych oraz powodujące zastoje i żylaki. Do najgroźniejszych należą Grzyby candida, które bytujące w jelitach są naturalnym składnikiem naszej flory bakteryjnej jelita grubego oraz Pasożyty dostające się do organizmu przez przewód pokarmowy. Ich przenikanie przez jelita do krwiobiegu prowadzi nie tylko do zatrucia całego organizmu, ale może uszkadzać cały system naczyniowy.

Dawkowanie diohespan max: Podawać doustnie. 1 tabletka na dobę, podczas posiłków. Zaostrzenie dolegliwości dotyczących żylaków odbytu – 3 tabletki na dobę przez 4 dni, następnie 2 tabletki na dobę przez kolejne 3 dni podczas posiłków.

Uwaga: należy zapoznać się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe działania niepożądane to zaburzenia żołądkowo-jelitowe, reakcje nadwrażliwości. Lek nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu. Przewlekłe zmęczenie, ciągłe problemy gastryczne, problemy z ciśnieniem tętniczym, bóle głowy i stawów to jedynie kilka typowych objawów zatrucia organizmu przez drobnoustroje. Aby wykryć czy masz Obciążenia będącą przyczyną problemów z hemoroidami, żylakami i naczyniami krwionośnymi możesz wykonać Test Obciążeń Organizmu . Test umożliwia wykrycie wielu Obciążeń, które mogą być przyczyną różnych chorób i dolegliwości. Do zatruwających nas Obciążeń należą, np.: grzyby, pasożyty, wirusy, bakterie, alergie, niedobory minerałów i witamin, borelioza czy chlamydia

Poinformuj lekarza: Gdy wystąpiła nadwrażliwość na diosminę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Lek ten może być stosowany w czasie ciąży jedynie, jeżeli jest to konieczne oraz wyłącznie za zgodą lekarza. W związku z tym, że brak jest danych na temat przenikalności leku do mleka matki, leczenie nie jest zalecane w czasie karmienia piersią.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

3 responses »

  1. Moja mama na zylaki uzywa diohespanu ale wiele to nie pomaga niestety

    Odpowiedz
  2. Na poskecane jak sznurki zyly i wypchane jak stodola po sianokosach to tylko diohespan max pomoze

    Odpowiedz
  3. Zakrzepowe zapalenie żyl powierzchownych to również dolegliwość żył znajdujących się nad powięzią, zlokalizowana najczęściej w obrębie kończyn dolnych, która polega na powstaniu zapalenia owych naczyń z rożnego stopnia procesem zakrzepowym. Schorzenie to również może dotyczyć zdrowych żył powierzchownych, ale najczęściej (90%) występuje w żylach zmienionych żylakowato. Stan zapalny żyły wywołuje proces wykrzepiania krwi. Wyróżniamy podstawowe przyczyny tego schorzenia: zakrzepica po wkłuciu do żyły obwodowej, w wyniku zakażenia żyły, zakrzepica w obrębie żylaków oraz nawrotowa zakrzepica żył powierzchownych, której przyczyny nie są poznane. Nawracające (wędrujące) zakrzepowe zapalenie żył powierzchownych może być też objawem prodromalnym dolegliwości nowotworowej, dolegliwości Bürgera albo dolegliwości Behceta. Podaje się doustnie niesteroidowe środki leczenia przeciwzapalne i miejscowo maści o podobnym działaniu. Kiedy pojawią się objawy zakażenia (gorączka oraz przyspieszona akcja serca), wykonuje się operacyjne usunięcie skrzepliny albo fragmentu zmienionej żyły.

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: