RSS

Verdin Complexx wspomaga trawienie działając na układ pokarmowy

Posted on

Verdin Complexx to preparat na trawienie. Naturalnie stymuluje procesy trawienne, dzięki czemu Verdin Complexx to kompleksowa pomoc na różne problemy trawienne, wynikające z przeciążenia układu pokarmowego.

Verdin Complexx kupisz w aptece internetowej.

Jak wiadomo układ pokarmowy spełnia bardzo ważne zadanie, tj. przekształca pokarm spożywany przez człowieka, dostarczając organizmowi energii i składników odżywczych, których potrzebuje on do spełnienia różnorodnych funkcji życiowych. Główną jego rolą jest trawienie i wchłanianie pokarmu. Zadania układu pokarmowego:
zaopatruje organizm w produkty, które dostarczają mu energii;
trawi pokarm; trawienie może być mechaniczne bądź chemiczne;
wchłania, czyli transportuje produkty trawienia poprzez nabłonek jelitowy do naczyń krwionośnych;
odpowiedzialny jest również za wydalanie zbędnych produktów;

Układ pokarmowy, zwany też trawiennym, nie jest jedynie prostą „rurą” służącą do rozdrobnienia i wchłaniania pokarmów. Nawet najbardziej „rurowate” narządy – przełyk i jelita – mają skomplikowaną budowę. Prawidłowe odżywianie, czyli trawienie i wchłanianie pokarmów, wymaga odpowiedniej koordynacji skomplikowanej czynności ruchowej oraz wydzielania dziesiątek rodzajów enzymów rozkładających składniki pożywienia. Początek układu pokarmowego stanowi jama ustna, gdzie odbywa się miażdżenie pokarmu i jego wstępne trawienie enzymami zawartymi w ślinie (wydzielanej przez ślinianki). Następnie pokarm przez gardło i przełyk przemieszczany jest do żołądka, gdzie odbywa się właściwy proces trawienia. Treść żołądka przechodzi do jelita cienkiego gdzie następuje wchłanianie pokarmu. Niestrawione resztki pokarmu są usuwane z organizmu przez jelito grube, dalej odbyt. Spożywane przez nas produkty zawierają składniki odżywcze takie jak: białka, tłuszcze, węglowodany, aby doszło do ich przyswojenia pokarm musi zostać strawiony. W czasie trawienia dochodzi do rozkładu substancji złożonych na substancje proste, które mogą ulec wchłanianiu. Pokarm trawiony jest przy pomocy soków trawiennych wydzielanych przez różnego rodzaju gruczoły. W jamie ustnej znajdują się ślinianki, które odpowiedzialne są za produkcję śliny, a ta z kolei zawiera amylazę ślinową, która trawi przeżuwany przez nas pokarm. Pokarm przesuwany jest do żołądka. Błona śluzowa tego organu odpowiedzialna jest za wydzielanie soku żołądkowego, w którego skład wchodzą: kwas solny i pepsyna. Pokarm ulega dalszemu strawieniu, a następnie zostaje przesunięty do jelita cienkiego. Jelito cienkie wydziela sok jelitowy, a także do jelita wydzielane są: żółć produkowana w wątrobie i sok trzustkowy produkowany w trzustce. Pokarm podlega dalszemu trawieniu. Strawiony pokarm może ulec wchłonięci proces ten odbywa się głównie w jelicie cienkim. W jelicie grubym wchłaniane są: woda i sole mineralne. W trawieniu pokarmów niezbędne są enzymy produkowane i wydzielane przez tzw. gruczoły trawienne. Najbardziej znanym jest chyba wątroba, położona w okolicy podżebrowej prawej i w znacznej części nadbrzusza. Ten duży narząd, ważący od 1300 do 1700 gramów, składa się z dwóch płatów: prawego i lewego. Płaty z kolei dzielą się na zraziki. Do tzw. wnęki wątroby wpływa krew z tętnicy wątrobowej oraz z żyły wrotnej (ta ostatnia zbiera krew z żołądka, jelit, śledziony i trzustki). Krew opuszcza wątrobę, kierując się do serca poprzez żyły wątrobowe. Jedną z funkcji wątroby jest wydzielanie żółci. Zbiera się ona w przewodach wątrobowych: prawym i lewym, które z kolei łączą się we wnęce w jeden przewód wątrobowy wspólny. Żółć nie spływa bezpośrednio do dwunastnicy, ale gromadzi się w pęcherzyku żółciowym. Przewód pęcherzykowy łączy pęcherzyk z przewodem wątrobowym wspólnym. Od tego miejsca ta główna droga wyprowadzająca żółć nosi nazwę przewodu żółciowego wspólnego uchodzącego na brodawce większej dwunastnicy.

Verdin Complexx został stworzony z myślą o osobach, które odczuwają następstwa przeciążenia układu trawiennego, takie jak:
uczucie ucisku w brzuchu
pełność i ciężkość po jedzeniu
skłonność do wzdęć
dyskomfort w nadbrzuszu
odbijanie,

jednak ze względu na różnorodność tych odczuć mają trudność w dobraniu właściwego preparatu.

Verdin Complexx to wyjątkowa kompozycja o podwójnym działaniu skoncentrowanych wyciągów naturalnych. Zawiera wyciąg z karczocha (Cynara scolymus), który:
sprzyja naturalnej produkcji soków trawiennych
wspomaga prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego
wspomaga prawidłowe trawienie
sprzyja utrzymaniu wątroby w zdrowiu

oraz wyciąg z rozmarynu (Rosmarinus officinalis), który:
wspomaga naturalne funkcjonowanie jelit
sprzyja utrzymaniu prawidłowej pracy wątroby i układu żółciowego
wspiera prawidłowe działanie układu pokarmowego
wspomaga naturalne procesy trawienne

Sposób użycia Verdin Complexx : 2 razy dziennie po 1-2 tabletki przed lub po jedzeniu. W razie potrzeby można przyjąć jednorazowo 4 tabletki, tj. maksymalną porcję do spożycia w ciągu dnia.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub karmiące piersią.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

3 responses »

  1. Mialam rozne problemy z watroba od 3 lat i niestety caly czas je mam bo to dosc typowy problem

    Odpowiedz
  2. W moim wieku miewa się cały czas problemy z wątrobą niestety i nie można temu łatwo zaradzić. Jak ktoś ma jakiś sposób, to niech o tym napisze.

    Odpowiedz
  3. Z tego co wiem Verdin to nie jest srodkiem odchudzajacym. Pracuje w aptece wiec z czystem sumieniem moge powiedziec ze on tylko przyspiesza trawienie i wspomaga prace watroby.Natomiast co do herbatek typu Senes, ktore sa uzywane jako srodki odchudzajace to powiem jedno, dzialaja ale na krotka mete i po kilku miesiacach stosowania samodzielnie juz sie nie wyproznisz. Nie polecam. Dla osob majacych problem z wyproznianiem polecam Blonni Slim. Blonnik z chromem w proszku z ktorego robi sie pyszny kisiel o smaku ananasowym. Wspomaga odchudzanie i reguluje wyproznienia

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: