RSS

Czy 4flex pomoże ci na stawy i pomoże zregenrować nadwątlone tkanki?

Posted on

Czy warto brać 4flex? Coraz wiecej osób zadaje to pytanie widząc jak drogie są środki typu 4flex. Działanie kolagenu może jednak poprawić funkcjonowanie stawów. 4FLEX to naturalny i łatwo przyswajalny hydrolizat kolagenu (FORTIGEL), który działa profilaktycznie oraz regenerująco na tkankę chrzęstną. Specjalna, opatentowana technologia produkcji pozwoliła otrzymać jednorodne, zmikronizowane cząstki kolagenowe o doskonałej biodostępności. Dzięki temu preparat zostaje wchłonięty przez organizm w formie bioaktywnych peptydów, które docierają do naszych stawów i działają bezpośrednio na komórki chrzęstne (chondrocyty).

4flex kupisz w aptece internetowej.

Jak wiadomo Chrząstki stawowe są to w większości sieciowate zgrupowania włókien kolagenowych typu II, które są wypełnione proteoglikanami, których chondrosiarczanowe grupy i włókna proteinowe specyficznie interreagują z kolagenem. Kolagen przedstawia z mechancznego punktu widzenia najbardziej istotny składnik hialianiny chrząstki. Proteoglikany są znaczące z punktu widzenia transportowego włącznie z zachowaniem fenotypu chondrocytów a także dla swej wysokiej zdolności hydratacyjnej. Na łańcuch kwasu hilarunowego są wiązane agrekany (wcześniej nazwane podjednostki proteoglikanowe) tworzone przez łańcuch białkowy, na który wiązane są boczne łańcuchy w formie oligosacharydów, siarczanu keratainy i siarczanu chondroityny. Kolagen ( hydrolizat kolagenu, hydrolizaty kolagenu, hydrolizat żelatyny ) jest typowym białkiem tkanki łącznej występującym powszechnie w organizmach zwierząt i ludzi. Kolagen ( hydrolizat kolagenu, hydrolizaty kolagenu, hydrolizat żelatyny ) – to jedno z najważniejszych białek naszego organizmu, ponieważ stanowi 30% całkowitej ich masy i aż 70% masy białek skóry. Wyróżniającą cechą białka kolagen jest budowa znacznej części cząsteczki w postaci potrójnej superhelisy – utworzonej z trzech łańcuchów polipeptydowych, które owijają się wokół wspólnej osi. Peptydy kolagenowe to źródło aminokwasów i peptydów tworzących kości niezbędnych dla budowania nowych protein, zwłaszcza kolagenu, który jest podstawowym budulcem tkanek łącznych. Hydrolizat kolagenu znacząco wpływa i przedłuża działanie kalcytoni tkanki kostnej. Wraz z wiekiem nasilają się procesy degeneracyjne w naszym organizmie, w tym białek kolagenowych, czego widocznym skutkiem jest powstawanie zmarszczek, zmian zwyrodnieniowych stawów, kruchość kości. W wielu badaniach naukowych wykazano, że suplementacja diety enzymatycznym hydrolizatem białek kolagenowych pomaga utrzymać właściwy stan tkanki chrzęstno-stawowej oraz wspomaga regenerację tkanki kostnej, stawów i ścięgien. Udowodniono też, że preparat ten pozytywnie wpływa na stan skóry, włosów i paznokci. Białko kolagenowe to podstawowy składnik fibrylarny tkanki łącznej. Kolagen jest głównym składnikiem nie tylko kości, ale także skóry, paznokci, wiązadeł, ścięgien, stawów, naczyń krwionośnych i limfatycznych.

Jak wiadomo kolagen ( HYDROLIZATY KOLAGENU, HYDROLIZAT ŻELATYNY, HYDROLIZAT KOLAGENU ) wpływa na zmniejszenie bólów kostnych, ma więc wspomagające zastosowanie w leczeniu zmian stawowych. W składzie białka kolagen znajdują się polipeptydy mające właściwości opiatowe, powodujące zmniejszenie bólu. Inną częstą jednostką chorobową dotyczącą większości populacji jest osteoporoza. W procesie leczenia niezbędne jest uzupełnianie deficytu matrycy kostnej. Przypuszczamy, że polipeptydy i aminokwasy zawarte w białku kolagen pobudzają biosyntezę naszego naturalnego kolagenu (matrycy kostnej, hydrolizat kolagenu, hydrolizaty kolagenu, hydrolizat żelatyny ), do której następnie zostają wbudowane sole wapnia i fosforu. Pozwala to na rekonstrukcję kości a tym samym powoduje zanik dolegliwości.

4flex
* Stymuluje odbudowę tkanki chrzęstnej
* Usprawnia funkcje narządu ruchu
* Najwyższa jakość i bezpieczeństwo stosowania
* Forma poręcznej saszetki do rozpuszczenia w wodzie lub mleku
* Działanie potwierdzone badaniami

Dodatkowo kolagen zawarty w preparacie 4FLEX ma korzystny wpływ na skórę, włosy i paznokcie.
4Flex to idealny produkt:
Dla osób cierpiących na dolegliwości stawowe
Dla osób z degeneracją tkanki chrzęstnej
Dla osób z nadwagą i otyłością
Dla osób aktywnych
Sla sportowców trenujących wyczynowo oraz dla wszystkich uprawiających sport rekreacyjnie
Dla każdego powyżej 40 roku życia

4FLEX jest preparatem przeznaczonym dla wszystkich osób intensywnie obciążających swoje stawy:
dla osób aktywnych, sportowców trenujących wyczynowo oraz dla wszystkich uprawiających sport rekreacyjnie
dla osób starszych
dla osób z nadwagą i otyłością
Z wiekiem poziom kolagenu obniża się u każdego z nas. Jego niedobory objawiają się nie tylko utratą elastyczności skóry czy postępującym zwyrodnieniem chrząstki stawowej. Brak odpowiedniej ilości kolagenu wpływa na naszą witalność, samopoczucie i komfort życia. Stosując 4FLEX już dziś zadbasz o swoją zdrową przyszłość!
Skuteczne remedium na dolegliwości stawowe

4FLEX to doskonały wybór dla osób cierpiących na wszelkie dolegliwości stawowe związane z degeneracją tkanki chrzęstnej takie jak:

* nawykowe zwichnięcia barku
* problemy ze stawem łokciowym zwane potocznie „łokciem tenisisty”
* dolegliwości w obrębie stawu biodrowego
* problemy ze stawem kolanowym: przy urazach łąkotek, zerwaniu więzadeł, po zabiegach artroskopowych
* przeciążenia, skręcenia, zwichnięcia stawu skokowego

Dzięki wspomaganiu prawidłowego funkcjonowania łańcucha kostno-stawowego 4FLEX jest także polecany osobom po złamaniach, skręceniach i podobnych urazach.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

3 responses »

  1. 4flex to dość znany supelement na stawy ale moim zdaniem w ogóle nie działa to to

    Odpowiedz
  2. Probowalam forflex na maje dolegliwosci ale to mi nic nie pomoglo nie polecam wcale

    Odpowiedz
  3. 4flex na stawy jest dobry zupełnie do niczego nie mogę polecić tego śmieciowego produktu

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: