RSS

Antidral substancja lecznicza przeciwko nadmiernemu poceniu się

Posted on

Antidral to zwykły środek leczniczy i profilaktyczny w działaniu przeciwko nadmiernemu poceniu się.

Antidral to środek przeciwko poceniu się, który kupisz w aptece internetowej.

Jak działa? Działa przez obniżenie aktywności gruczołów potowych. Substancją czynną w preparacie jest chlorek glinu w stężeniu 10%, a zastosowane podłoże ułatwia jego wchłanianie oraz zapobiega podrażnieniom naskórka. Chlorek glinu – nieorganiczny związek chemiczny, sól kwasu solnego i glinu. Tworzy bezbarwne kryształy hydrolizujące na powietrzu z wydzieleniem kwasu solnego. Jest substancją dobrze rozpuszczalną w wodzie – forma uwodniona zawiera sześć cząsteczek wody: AlCl3·6H2O. Ogrzewanie zhydrolizowanego hydratu prowadzi do powstania tlenku glinu (Al2O3). Jest jedną z najważniejszych soli glinu, które znajdują zastosowanie w syntezach organicznych. Jest substancją silnie higroskopijną i dobrze rozpuszczalną w wodzie – forma uwodniona zawiera sześć cząsteczek wody: [Al(H2O)6]Cl3. Chlorek glinu wykazuje silne własności elektrofilowe i jest silnym kwasem Lewisa. W fazie gazowej występuje w postaci dimeru Al2Cl6. Stosowany jako dodatek w antyperspirantach, często w formie częściowo uwodnionej oraz w większych stężeniach (> 15%) do leczenia nadmiernej potliwości. Preparat jest bardzo prosty w użyciu dzięki zastosowaniu specjalnego opakowania (roll-on). Zapewnia ono równomierne rozprowadzenie roztworu na powierzchni skóry.

Substancje czynne: 1g płynu zawiera 100mg glinu chlorku.

Wskazania: Antidral przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego na okolice skóry nadmiernie pocące się tj. na stopy, dłonie i pachy.

Przeciwwskazania: Uszkodzenia naskórka. Gdy powierzchnia skóry nie jest gładka, charakterystyczne są nieregularne wgłębienia lub wypukłości w kolorze naskórka albo w odcieniu sinoniebieskim oraz gdy po nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV powstały zaczerwienienia, zmarszczki, bruzdy i inne uszkodzenia posłoneczne. Spośród różnego rodzaju ran najpowszechniejsze są wszelkie otarcia naskórka, kiedy to z dużym impetem się przewracamy. Najczęściej są to rany zabrudzone, powstałe po kontakcie z betonem, asfaltem czy ziemią. Dlatego też wymagają dokładnego umycia i dezynfekcji.

Sposób użycia: Po umyciu i dokładnym osuszeniu skóry, unikając tarcia, należy codziennie rano smarować Antidralem miejsca pocące się. W przypadku mniej intensywnego pocenia się wskazane jest stosowanie preparatu co drugi lub trzeci dzień. W czasie leczenia jak i po jego bezpośrednim zakończeniu nie wolno usuwać owłosienia przez golenie lub depilację.

W przypadku pojawienia się pieczenia, świądu lub rumienia okolic leczonych, należy przerwać terapię. Ponowne stosowanie Antidralu rozpocząć można po całkowitym ustąpieniu wymienionych objawów ubocznych. Potliwość to indywidualna cecha każdego organizmu. Może przyjmować różny charakter. Trudno jednoznacznie mówić o normach, którymi dałoby się zmierzyć potliwość i wyznaczyć jednoznaczną granicę pomiędzy zwykłą reakcją organizmu a nadmiernym poceniem. Wydzielanie potu to naturalna reakcja organizmu, w zdecydowanej większości przypadków służąca ochłodzeniu organizmu. Pocenie może też następować w innych sytuacjach. I w tym tkwi cały problem – wprawdzie nikogo nie dziwi widok piłkarzy ociekających potem w czasie meczu, ale już spocony pasażer autobusu niekoniecznie musi spotykać się ze zrozumieniem. Według najbardziej surowego kryterium, potliwość zbyt intensywna ma miejsce wtedy, kiedy pocimy się bardziej, niż byśmy chcieli. Nieco bardziej racjonalna definicja brzmi inaczej – wspomina o poceniu bardziej obfitym niż wynikałoby to z normalnej gospodarki cieplnej mieszczącej się w ogólnie przyjętych normach. Niektórzy ludzie mają jednak bez przerwy wilgotne ręce, stopy i pachy. Nadmierne pocenie się bywa nie tylko bardzo krępująca ale i utrudnia życie. Takie osoby, nie tylko są zmuszane do zmiany garderoby nawet kilka razy dziennie ale i wybór rzeczy , które noszą, ogranicza się głównie do takich, na których najmniej będzie widać plamy. Często jest to powodem unikania kontaktów towarzyskich, może nawet w konsekwencji doprowadzić do depresji. Osoby takie cierpią na nadmierną potliwość ( nadpotliwość – Hyperhidrosis). Oznacza to, że ich organizm produkuje nadmiernie pot, w ilości, która nie jest potrzebna do „ochłodzenia” organizmu.

Uwaga W czasie korzystania z preparatu Antidral należy po każdorazowym użyciu dokładnie dokręcić nakrętkę. Preparat przechowywać w pozycji pionowej.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

7 responses »

 1. Ale nie ma się co wstydzić. Wydzielanie potu to naturalna reakcja organizmu, w zdecydowanej wiekszosci przypadkow sluzaca ochlodzeniu organizmu. Pocenie moze tez nastepowac w innych sytuacjach. I w tym tkwi caly problem – wprawdzie nikogo nie dziwi widok pilkarzy ociekajacych potem w czasie meczu, ale juz spocony pasazer autobusu niekoniecznie musi spotykac sie ze zrozumieniem.

  Odpowiedz
 2. Pomówmy teraz o… antidral i dajmy sobie trochę czasu Jest substancją dobrze rozpuszczalną w wodzie – forma uwodniona zawiera sześć cząsteczek wody: AlCl3·6H2O. Ogrzewanie zhydrolizowanego hydratu prowadzi do powstania tlenku glinu (Al2O3). Jest jedną z najważniejszych soli glinu, które znajdują zastosowanie w syntezach organicznych. Jest substancją silnie higroskopijną i dobrze rozpuszczalną w wodzie – forma uwodniona zawiera sześć cząsteczek wody: [Al(H2O)6]Cl3. Chlorek glinu wykazuje silne własności elektrofilowe i jest silnym kwasem Lewisa. Chlorek glinu wykazuje silne własności elektrofilowe i jest silnym kwasem Lewisa. W fazie gazowej występuje w postaci dimeru Al2Cl6. Stosowany jako dodatek w antyperspirantach, często w formie częściowo uwodnionej oraz w większych stężeniach (> 15%) do leczenia nadmiernej potliwości. Preparat jest bardzo prosty w użyciu dzięki zastosowaniu specjalnego opakowania (roll-on). Zapewnia ono równomierne rozprowadzenie roztworu na powierzchni skóry.
  Substancje czynne: 1g płynu zawiera 100mg glinu chlorku.
  Może właśnie to pozbawione sensu jest Tak uważam.

  Odpowiedz
 3. A to się trzyma tzw. kupy i w ogóle jest gites Zatem więc. Ech.. bajde łej jak mówią angole – nie da się o tym poważnie myśleć.

  Odpowiedz
 4. A to się trzyma tzw. kupy i w ogóle jest gites . 
  Istnieją dwa typy potu. Pierwszy, zwany „termicznym”, wydziela się na powierzchni całego ciała, co jest warunkiem koniecznym, by uregulować temperaturę organizmu. Produkowany jest w gruczołach ekrynowych, a pojawia się wraz ze wzrostem temperatury powietrza na przykład latem lub podczas aktywności fizycznej. Drugi typ potu związany jest z emocjami. Wywołują go, niezależnie od panującej temperatury, przeróżne sytuacje z naszego codziennego życia: stres, presja w pracy, kłopotliwa lub nerwowa atmosfera, silne emocje.
  Pocenie się jest doskonałym wentylem pozwalającym odciążyć nerki. Wywołują go, niezależnie od panującej temperatury, przeróżne sytuacje z naszego codziennego życia: stres, presja w pracy, kłopotliwa lub nerwowa atmosfera, silne emocje.
  Pocenie się jest doskonałym wentylem pozwalającym odciążyć nerki. Dzięki niemu eliminujemy z organizmu wiele zbędnych substancji. Ilość wydzielanego potu związana jest z temperaturą powietrza, ilością oddawanego moczu oraz aktywnością mięśni. W ciągu niezbyt gorącego dnia eliminujemy około 1 400 centymetrów sześciennych płynów wraz z moczem i około 100 z potem. antidral a tak ogólnie to tyle badyle.

  Odpowiedz
 5. Ale to chyba pozbawione sensu jest Tak sądzę. antidral a tak w ogóle -nie warto o tym więcej pisać.

  Odpowiedz
 6. Dodajmy jeszcze kilka słów o antidral albo dajmy sobie spokój składa się z wody. Inne gruczoły potowe (apokrynowe) zadomowiły się pod pachami, w pachwinach, okolicach narządów płciowych oraz sutków. Uaktywniają się w okresie dojrzewania. Potem wydzielają pot przede wszystkim wtedy, gdy się denerwujemy, stresujemy lub podniecamy seksualnie. Pot przez nie wydzielany jest mętny i lepki. Jego intensywny zapach powstaje na skutek rozkładu bakterii na skórze. Pot przez nie wydzielany jest mętny i lepki. Jego intensywny zapach powstaje na skutek rozkładu bakterii na skórze. Pomoc specjalisty Wiele osób poci się ponad miarę. Mają np. stale wilgotne dłonie lub godzinę powyjściu spod prysznica na ich ubraniu pod pachami pojawiają się mokre plamy. Och… bajde łej jak mówią angole i już.

  Odpowiedz
 7. Dodajmy jeszcze kilka słów o antidral albo i o czym innym

  notesData[‚note-22857490’] = „entry_id” : „22857490”, „parent_id” : „”, „disc_id” : „230458”

  13 maja, 00:05

  Liczba głosów:0

  0%

  0%

  Zgłoś naruszenie

  Podziel się:

   Link

   Facebook
   Wykop
   Twitter
  Więcej

  odpowiedz

  oceń

  Oceń komentarz:

  Link do tego komentarza:

  Przejdź do komentarza

  ~zdrowy
  Użytkownik anonimowy

  ~zdrowy:

  ~zdrowy
  Użytkownik anonimowy

  Najpierw walka z potem a potem z RAKIEM.

  notesData[‚note-22857525’] = „entry_id” : „22857525”, „parent_id” : „”, „disc_id” : „230458”

  12 maja, 08:44

  Liczba głosów:0

  0%

  0%

  , odpowiedzi: 2

  Zgłoś naruszenie

  Podziel się:

   Link

   Facebook
   Wykop
   Twitter
  Więcej

  odpowiedz

  oceń

  Oceń komentarz:

  Link do tego komentarza:

  Przejdź do komentarza

  ~i co tu zrobic!!
  Użytkownik anonimowy

  ~i co tu zrobic!!:

  ~i co tu zrobic!!
  Użytkownik anonimowy

  mam ochote na faceta ale obydwoje jestesmy w zwiazkach-on tez chce ale ja mam opory moralne a tak chetnie bym sie z nim "popocila"

  notesData[‚note-22857492’] = „entry_id” : „22857492”, „parent_id” : „”, „disc_id” : „230458”

  12 maja, 20:00

  Liczba głosów:0

  0%

  0%

  , odpowiedzi: 1

  Zgłoś naruszenie

  Podziel się:

   Link

   Facebook
   Wykop
   Twitter
  Więcej

  odpowiedz

  oceń

  Oceń komentarz:

  Link do tego komentarza:

  Przejdź do komentarza

  ~wsiok prosty
  Użytkownik anonimowy

  ~wsiok prosty:

  ~wsiok prosty
  Użytkownik anonimowy

  proste jak budowa cepa. Trza się nie wysilać, a najlepiej w cieniu i wolne ruchy.

  notesData[‚note-22857494’] = „entry_id” : „22857494”, „parent_id” : „”, „disc_id” : „230458”

  12 maja, 19:49

  Liczba głosów:0

  0%

  0%

  Zgłoś naruszenie

  Podziel się:

   Link

   Facebook
   Wykop
   Twitter
  Więcej

  odpowiedz

  oceń

  Oceń komentarz:

  Link do tego komentarza:

  Przejdź do komentarza

  ~ss
  Użytkownik anonimowy

  ~ss:

  ~ss
  Użytkownik anonimowy

  j/w. antidral a tak ogólnie i to było na tyle.

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: