RSS

Sylimarol jako ochrona wątroby zawiera nasiona ostropestu


Sylimarol zawiera koncentrat sylimarynowy z nasion ostropestu (Silybi mariani fructus extractum) o zawartości 70 mg flawonolignanów w przeliczeniu na sylibinę. Sylimaryna stanowi zespół flawonolignanów: sylibiny, sylidiaminy i sylikrystyny.

Sylimarol kupisz w aptece internetowej.

Sylimarol ma działanie ochronne na wątrobę koncentratu sylimaryny tłumaczy się stabilizowaniem błon komórek wątrobowych, chroniących przed szkodliwym działaniem substancji toksycznych. Przypuszczalny mechanizm działania, oprócz ochrony błon komórek wątrobowych, polega na intensyfikacji komórkowych procesów syntezy białek, prowadzących do szybszej regeneracji i zdolności formowania nowych komórek oraz aktywności przeciw utleniającej. Ostropest plamisty (Silybum marianum (L.) Gaertner) – gatunek rośliny należący do rodziny astrowatych. Pochodzi z obszaru śródziemnomorskiego: Europa Południowa, Egipt, Izrael, Turcja. Rozprzestrzenił się jako uciekinier z upraw w wielu rejonach świata[2]. W Polsce roślina uprawna, czasami zdziczała (ergazjofigofit). Wielu pacjentów cierpiących na marskość wątroby, odczuwa niesamowitą ulgę przy stosowaniu ostropestu plamistego. Ponadto ma działanie ochronne i wzmacnia wątrobę do tego stopnia, że mógłby ochronić nas nawet przed toksynami muchomora. Coraz większa ilość ludzi ma ogromne problemy z wątrobą i jelitami. Aby skutecznie poprawić swoje zdrowie i wzmocnić organizm, powinniśmy zacząć od oczyszczenia swojej wątroby. Jeśli chodzi o leczenie i oczyszczanie wątroby, to nie ma mowy o leczeniu jej za pomocą tabletek. Zniszczona już wątroba nie chce, być popychać stare toksyny za pomocą nowych. W celu oczyszczenia metoda naturalną, powinniśmy zastosować leczenie za pomocą ziół, a ostropest plamisty nadaje się idealnie.

Wskazania: Stany rekonwalescencji po toksyczno-metabolicznych uszkodzeniach wątroby spowodowanych m.in. czynnikami toksycznymi (np. środki ochrony roślin, alkohol) oraz po spożyciu trudno strawnych pokarmów. Wspomagająco w zaburzeniach czynności wątroby i przewlekłych stanach zapalnych.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. Zalecane środki ostrożności: Lek nie nadaje się do leczenia ostrych zatruć. Nie przeprowadzono badań odnośnie stosowania sylimaryny u dzieci, dlatego nie zaleca się stosowania leku u dzieci poniżej 12 roku życia.

Ciąża i laktacja: Ze względu na brak danych potwierdzających bezpieczeństwo stosowania, nie stosować preparatu w czasie ciąży i karmienia piersią – lub stosować wyłącznie z przepisu lekarza.

Wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych: Nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dawkowanie i sposób użycia: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 3 razy dziennie po 2 drażetki 35 mg lub po 1 drażetce 70 mg po jedzeniu, o ile lekarz nie zaleci inaczej. Skuteczność obserwuje się po przyjmowaniu leku przez dłuższy czas, od okresu 4-tygodniowego w przypadkach zatruć, do kuracji 6-miesięcznej w przypadkach chronicznych. Po konsultacji z lekarzem i po poważniejszych zatruciach można zwiększyć dawkę do 10 drażetek dziennie. Dzienna dawka minimalna wynosi 200 mg, natomiast maksymalna 400 mg. Nie stosuj leku po upływie terminu ważności. Przedawkowanie: Nie znane są objawy przedawkowania. Interakcje: Dotychczas nie stwierdzono.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

30 responses »

 1. Powiedzmy kilka słów o tym sylimarol albo i o czym innym) Gaertner) – gatunek rośliny należący do rodziny astrowatych. Pochodzi z obszaru śródziemnomorskiego: Europa Południowa, Egipt, Izrael, Turcja. Rozprzestrzenił się jako uciekinier z upraw w wielu rejonach świata[2]. W Polsce roślina uprawna, czasami zdziczała (ergazjofigofit). Wielu pacjentów cierpiących na marskość wątroby, odczuwa niesamowitą ulgę przy stosowaniu ostropestu plamistego. Ponadto ma działanie ochronne i wzmacnia wątrobę do tego stopnia, że mógłby ochronić nas nawet przed toksynami muchomora. Coraz większa ilość ludzi ma ogromne problemy z wątrobą i jelitami. Aby skutecznie poprawić swoje zdrowie i wzmocnić organizm, powinniśmy zacząć od oczyszczenia swojej wątroby. Jeśli chodzi o leczenie i oczyszczanie wątroby, to nie ma mowy o leczeniu jej za pomocą tabletek. Zniszczona już wątroba nie chce, być popychać stare toksyny za pomocą nowych. W celu oczyszczenia metoda naturalną, powinniśmy zastosować leczenie za pomocą ziół, a ostropest plamisty nadaje się idealnie.
  Poza tym sądzę, że to jest bez sensu Tak sądzę.

  Odpowiedz
  • Działanie ochronne na wątrobę koncentratu sylimaryny tłumaczy się stabilizowaniem błon komórek wątrobowych, chroniących przed szkodliwym działaniem substancji toksycznych. Przypuszczalny mechanizm działania oprócz ochrony błon komórek wątrobowych polega na intensyfikacji komórkowych procesów syntezy białek prowadzących do szybszej regeneracji i zdolności formowania nowych komórek oraz aktywności przeciwutleniającej.

   Odpowiedz
 2. Dodajmy kilka słów o sylimarol albo o czymkolwiek Niekiedy ostry ból promieniujący do prawej łopatki, zażółcenie skóry.
  Co możesz zrobić: przede wszystkim daj odpocząć wątrobie. Jedz lekko strawne potrawy, najlepiej gotowane, zrezygnuj z alkoholu. Zażywaj leki żółciopędne i wspomagające pracę wątroby (np. Raphacholin, Sylimarol czy Hepatil).
  Zażywaj leki żółciopędne i wspomagające pracę wątroby (np. Raphacholin, Sylimarol czy Hepatil).
  Zatrucie pokarmowe

  Objawy: nagłe, skurczowe bóle w okolicy żołądka i pępka. Towarzyszą im wymioty, biegunka, niekiedy gorączka.
  Co możesz zrobić: Powstrzymasz biegunkę, zażywając węgiel leczniczy, Imodium lub pijąc napar z liści borówki brusznicy. sylimarol a tak po prostu i to było na tyle.

  Odpowiedz
 3. sylimarol – nie warto o tym gadać. ALAX
  3. XENNA EXTRA
  4. BENZACNE
  5. TORMENTIOL
  6. SYLIMAROL 70
  8. ALANTAN PLUS
  9. ASPIRIN P/MIGRENOWA
  10. OPTIKER DUO
  Strona internetowa news.aptekaotc.p sylimarol a tak po prostu to by było tak i hak wam w smak.

  Odpowiedz
 4. sylimarol – co by tu jeszcze dodać… Chyba lepiej nie.onet(‚adsGet1′,’main3-box’)onet(‚adsGet2’);onet(‚slotTest’,’3′);
  Powodem powiększenia się wątroby może być jedzenie potraw ciężkostrawnych, tłustych, smażonych. Są one dla niej zbyt dużym obciążeniem. Dzieje się tak również wtedy, gdy naraz zjemy za dużo.
  Przejdź na dietę. Przez dwa–trzy dni stosuj dietę lekkostrawną. Unikaj tłuszczów zwierzęcych.
  Przejdź na dietę. Przez dwa–trzy dni stosuj dietę lekkostrawną. Unikaj tłuszczów zwierzęcych. Jedz częściej, ale małe porcje.
  Stosuj zioła. Dlatego to się kupy nie trzyma .

  Odpowiedz
 5. Słyszałem że to prawda. sylimarol i także dodajmy O obecności kamieni w pęcherzyku często dowiadujemy się przypadkiem – zwykle podczas wykonywania USG jamy brzusznej z zupełnie innych powodów. Póki nie sprawiają kłopotów, nie ma powodu do niepokoju. Wystarczy zwracać większą uwagę na dietę, m. in. ograniczyć ilość tłuszczów zwierzęcych i produktów z cholesterolem. Wędrówki kamieni Zdarza się, że kamienie wypełniają cały pęcherzyk żółciowy, ale nie dają o sobie znać. Czasem z kolei jest ich niewiele, a przysparzają dolegliwości. Przemieszczając się, mogą podrażniać pęcherzyk i powodować bóle po prawej stronie nadbrzusza – zwykle po zjedzeniu obfitego, tłustego posiłku – które ustępują same lub po wzięciu środka rozkurczającego (np. No-Spa), a także preparatu żółciopędnego i przeciwzapalnego (np. Sylimarol, Liverin, Legalon). sylimarol a tak w ogóle – nie ma to dla mnie znaczenia w tym kontekście.

  Odpowiedz
 6. Pomówmy teraz o… sylimarol i dajmy sobie trochę czasuZłaszcza ze tez tłusto jemy.

  notesData[‚note-22809651’] = „entry_id” : „22809651”, „parent_id” : „”, „disc_id” : „230366”

  1 maja, 17:31

  Liczba głosów:0

  0%

  0%

  Zgłoś naruszenie

  Podziel się:

   Link

   Facebook
   Wykop
   Twitter
  Więcej

  odpowiedz

  oceń

  Oceń komentarz:

  Link do tego komentarza:

  Przejdź do komentarza

  ~tolek b
  Użytkownik anonimowy

  ~tolek b:

  ~tolek b
  Użytkownik anonimowy

  ??

  notesData[‚note-22809676’] = „entry_id” : „22809676”, „parent_id” : „”, „disc_id” : „230366”

  25 kwi, 14:02

  Liczba głosów:0

  0%

  0%

  , odpowiedzi: 2

  Zgłoś naruszenie

  Podziel się:

   Link

   Facebook
   Wykop
   Twitter
  Więcej

  odpowiedz

  oceń

  Oceń komentarz:

  Link do tego komentarza:

  Przejdź do komentarza

  ~GTPRESS
  Użytkownik anonimowy

  ~GTPRESS:

  ~GTPRESS
  Użytkownik anonimowy

  liv 52, w Polsce mozna dostac, 3 x dziennie po 2 tab. przez 90 dni

  notesData[‚note-22809653’] = „entry_id” : „22809653”, „parent_id” : „”, „disc_id” : „230366”

  26 kwi, 04:18

  Liczba głosów:0

  0%

  0%

  Zgłoś naruszenie

  Podziel się:

   Link

   Facebook
   Wykop
   Twitter
  Więcej

  odpowiedz

  oceń

  Oceń komentarz:

  Link do tego komentarza:

  Przejdź do komentarza

  ~karrampa
  Użytkownik anonimowy

  ~karrampa:

  ~karrampa
  Użytkownik anonimowy

  …..

  notesData[‚note-22809655’] = „entry_id” : „22809655”, „parent_id” : „”, „disc_id” : „230366”

  25 kwi, 21:42

  Liczba głosów:0

  0%

  0%

  Zgłoś naruszenie

  Podziel się:

   Link

   Facebook
   Wykop
   Twitter
  Więcej

  odpowiedz

  oceń

  Oceń komentarz:

  Link do tego komentarza:

  Przejdź do komentarza

  ~engram
  Użytkownik anonimowy

  ~engram:

  ~engram
  Użytkownik anonimowy

  najszybciej przyswajalne jest białko roślinne i najmniej obciąża organizm – czyli wątrobę również bo to w mięsie jest kwas moczowy z którym wątroba musi sobie poradzić, a jakże, oraz mnóstwo chemii żeby ta padlina w sklepie nie zgniła na półkach… Może właśnie to pozbawione sensu jest Tak sądzę.

  Odpowiedz
 7. A to się trzyma tzw. kupy i w ogóle jest gites Zatem więc. Jako środek wspomagający leczenie zaburzeń czynności wątroby spowodowanych nadużywaniem leków lub po różnego rodzaju zatruciach pokarmowych można brać silimax, sylimarol, hepatil, esseliv. Dodatkowo zauważmy, że sylicynar lub sylimarol warto przyjmować profilaktycznie.
  A własnie to chyba nie ma sensu… Zatem….

  Odpowiedz
 8. Pomówmy teraz o… sylimarol i także dodajmy Dzieje się tak również wtedy, gdy naraz zjemy za dużo.
  Przejdź na dietę. Przez dwa–trzy dni stosuj dietę lekkostrawną. Unikaj tłuszczów zwierzęcych. Jedz częściej, ale małe porcje.
  Jedz częściej, ale małe porcje.
  Stosuj zioła. Pij herbatki ziołowe, np. z rumianku, dziurawca, mięty. I to właśnie jest ciekawe Zatem….

  Odpowiedz
 9. To chyba nie ma sensu… Tak myślę.) Gaertner) – gatunek rośliny należący do rodziny astrowatych. Pochodzi z obszaru śródziemnomorskiego: Europa Południowa, Egipt, Izrael, Turcja. Rozprzestrzenił się jako uciekinier z upraw w wielu rejonach świata[2]. W Polsce roślina uprawna, czasami zdziczała (ergazjofigofit). Wielu pacjentów cierpiących na marskość wątroby, odczuwa niesamowitą ulgę przy stosowaniu ostropestu plamistego. Ponadto ma działanie ochronne i wzmacnia wątrobę do tego stopnia, że mógłby ochronić nas nawet przed toksynami muchomora. Wielu pacjentów cierpiących na marskość wątroby, odczuwa niesamowitą ulgę przy stosowaniu ostropestu plamistego. Ponadto ma działanie ochronne i wzmacnia wątrobę do tego stopnia, że mógłby ochronić nas nawet przed toksynami muchomora. Coraz większa ilość ludzi ma ogromne problemy z wątrobą i jelitami. Aby skutecznie poprawić swoje zdrowie i wzmocnić organizm, powinniśmy zacząć od oczyszczenia swojej wątroby. I to jest interesujące… Zatem….

  Odpowiedz
 10. Pomówmy teraz o… sylimarol i także dodajmy Ostropest plamisty (Silybum marianum (L.) Gaertner) – gatunek rośliny należący do rodziny astrowatych. Pochodzi z obszaru śródziemnomorskiego: Europa Południowa, Egipt, Izrael, Turcja. Rozprzestrzenił się jako uciekinier z upraw w wielu rejonach świata[2]. W Polsce roślina uprawna, czasami zdziczała (ergazjofigofit). Wielu pacjentów cierpiących na marskość wątroby, odczuwa niesamowitą ulgę przy stosowaniu ostropestu plamistego. Ponadto ma działanie ochronne i wzmacnia wątrobę do tego stopnia, że mógłby ochronić nas nawet przed toksynami muchomora. Coraz większa ilość ludzi ma ogromne problemy z wątrobą i jelitami. Aby skutecznie poprawić swoje zdrowie i wzmocnić organizm, powinniśmy zacząć od oczyszczenia swojej wątroby. Jeśli chodzi o leczenie i oczyszczanie wątroby, to nie ma mowy o leczeniu jej za pomocą tabletek. sylimarol a tak w ogóle -nie warto o tym więcej pisać.

  Odpowiedz
 11. sylimarol – nie mam zdania na ten temat. in. ograniczyć ilość tłuszczów zwierzęcych i produktów z cholesterolem. Wędrówki kamieni Zdarza się, że kamienie wypełniają cały pęcherzyk żółciowy, ale nie dają o sobie znać. Czasem z kolei jest ich niewiele, a przysparzają dolegliwości. Przemieszczając się, mogą podrażniać pęcherzyk i powodować bóle po prawej stronie nadbrzusza – zwykle po zjedzeniu obfitego, tłustego posiłku – które ustępują same lub po wzięciu środka rozkurczającego (np. Przemieszczając się, mogą podrażniać pęcherzyk i powodować bóle po prawej stronie nadbrzusza – zwykle po zjedzeniu obfitego, tłustego posiłku – które ustępują same lub po wzięciu środka rozkurczającego (np. No-Spa), a także preparatu żółciopędnego i przeciwzapalnego (np. Sylimarol, Liverin, Legalon). Kamienie mogą utknąć w przewodzie żółciowym i wywołać napad kolki. Jest to silny, pulsujący ból – zwykle w prawym podżebrzu, który promieniuje do łopatki. No bo tak ogólnie może już na tyle by było.

  Odpowiedz
 12. Pogadajmy o tym. sylimarol i dodajmy kilka słów
  Sylimarol ma działanie ochronne na wątrobę koncentratu sylimaryny tłumaczy się stabilizowaniem błon komórek wątrobowych, chroniących przed szkodliwym działaniem substancji toksycznych. Przypuszczalny mechanizm działania, oprócz ochrony błon komórek wątrobowych, polega na intensyfikacji komórkowych procesów syntezy białek, prowadzących do szybszej regeneracji i zdolności formowania nowych komórek oraz aktywności przeciw utleniającej. Ostropest plamisty (Silybum marianum (L.) Gaertner) – gatunek rośliny należący do rodziny astrowatych. Pochodzi z obszaru śródziemnomorskiego: Europa Południowa, Egipt, Izrael, Turcja. Rozprzestrzenił się jako uciekinier z upraw w wielu rejonach świata[2]. W Polsce roślina uprawna, czasami zdziczała (ergazjofigofit). Wielu pacjentów cierpiących na marskość wątroby, odczuwa niesamowitą ulgę przy stosowaniu ostropestu plamistego. Ponadto ma działanie ochronne i wzmacnia wątrobę do tego stopnia, że mógłby ochronić nas nawet przed toksynami muchomora. Coraz większa ilość ludzi ma ogromne problemy z wątrobą i jelitami. sylimarol a tak po prostu i to było na tyle.

  Odpowiedz
 13. sylimarol – co można jeszcze powiedzieć? Lepiej nie. Sporadycznie obserwowane jest łagodne działanie przeczyszczające po zażyciu Sylimarolu.
  Wątroba ma bardzo duży wpływ na stan naszego zdrowia i samopoczucia. Jako środek wspomagający leczenie zaburzeń czynności wątroby spowodowanych nadużywaniem leków lub po różnego rodzaju zatruciach pokarmowych można brać silimax, sylimarol, hepatil, esseliv. Dodatkowo zauważmy, że sylicynar lub sylimarol warto przyjmować profilaktycznie. Najpopularniejszym ziołem stosowanym w leczeniu wątroby jest ostropest plamisty (Silybum marianum). Dodatkowo zauważmy, że sylicynar lub sylimarol warto przyjmować profilaktycznie. Najpopularniejszym ziołem stosowanym w leczeniu wątroby jest ostropest plamisty (Silybum marianum). Zawarte w owocu rośliny flawonoglikany działają regenerująco na komórki wątroby. Dodatkowo, uszczelniając ich błony, chronią je przed wnikaniem do ich wnętrza wszelkiego rodzaju toksyn. sylimarol a tak w ogóle to tyle badyle.

  Odpowiedz
 14. A to się trzyma tzw. kupy i w ogóle jest gites . O obecności kamieni w pęcherzyku często dowiadujemy się przypadkiem – zwykle podczas wykonywania USG jamy brzusznej z zupełnie innych powodów. Póki nie sprawiają kłopotów, nie ma powodu do niepokoju. Wystarczy zwracać większą uwagę na dietę, m. in. ograniczyć ilość tłuszczów zwierzęcych i produktów z cholesterolem. in. ograniczyć ilość tłuszczów zwierzęcych i produktów z cholesterolem. Wędrówki kamieni Zdarza się, że kamienie wypełniają cały pęcherzyk żółciowy, ale nie dają o sobie znać. Czasem z kolei jest ich niewiele, a przysparzają dolegliwości. I to jest interesujące… Tak uważam.

  Odpowiedz
 15. To chyba nie ma sensu… Zatem więc. Dużą rolę w sprzedaży wysyłkowej odgrywają preparaty dla mężczyzn. Prym wiedzie reklamowany w ostatnim czasie liderin oraz chyba najbardziej popularny w ostatnich latach suplement diety dla mężczyzn czyli permen. Dziwne, że na listę nie dostał się preparaty penigra oraz vitasteron, bo on także należy do czołówki w sprzedaży tego rodzaju suplementów.
  Warszawa, 9 marca 2011 r. – W lutym 2011 roku na pierwszym miejscu pod względem ilości w sprzedaży wysyłkowej portalu AptekaOTC.pl uplasował się preparat wspomagający leczenie kataru „SULFARINOL krople do nosa”, drugie miejsce zajął mocno promowany w reklamie telewizyjnej preparat dla mężczyzn LIDERIN, natomiast trzecie przypadło w udziale preparatowi ANTIDOL, ze wskazaniami przeciwgorączkowym i przeciwbólowym.
  pl uplasował się preparat wspomagający leczenie kataru „SULFARINOL krople do nosa”, drugie miejsce zajął mocno promowany w reklamie telewizyjnej preparat dla mężczyzn LIDERIN, natomiast trzecie przypadło w udziale preparatowi ANTIDOL, ze wskazaniami przeciwgorączkowym i przeciwbólowym.
  Lista bestsellerów sprzedaży wysyłkowej apteki internetowej aptekaOTC.pl poniżej.
  1. SULFARINOL krople do nosa. I to może być ciekawe, choć nic nie zrozumiałam Zatem….

  Odpowiedz
 16. Pomówmy teraz o… sylimarol i dajmy sobie trochę czasu
  Wątroba ma bardzo duży wpływ na stan naszego zdrowia i samopoczucia. Jako środek wspomagający leczenie zaburzeń czynności wątroby spowodowanych nadużywaniem leków lub po różnego rodzaju zatruciach pokarmowych można brać silimax, sylimarol, hepatil, esseliv. Dodatkowo zauważmy, że sylicynar lub sylimarol warto przyjmować profilaktycznie. Najpopularniejszym ziołem stosowanym w leczeniu wątroby jest ostropest plamisty (Silybum marianum). Zawarte w owocu rośliny flawonoglikany działają regenerująco na komórki wątroby. Dodatkowo, uszczelniając ich błony, chronią je przed wnikaniem do ich wnętrza wszelkiego rodzaju toksyn. Surowiec obniża również syntezę cholesterolu i prozapalnych prostaglandyn oraz hamuje uwalnianie histaminy, działając w ten sposób przeciwzapalnie. Pozwala ponadto na utrzymanie w wątrobie wysokiego stężenia glutationu, który jest związkiem o silnym działaniu przeciwutleniający, zmiatającym wolne rodniki. W skład preparatów leczniczych wchodzą otrzymane z owoców ostropestu wyciągi lub zespół flawonoglikanów (sylimaryna) i są stosowane w leczeniu uszkodzeń wątroby, wynikających z działania związków toksycznych, w tym alkoholu i leków, ale także w przypadku takich schorzeń jak: zaburzenia trawienia czy marskość wątroby. No i po za tym dajmy sobie spokój z tym.

  Odpowiedz
 17. Wymiękam… . Przypuszczalny mechanizm działania, oprócz ochrony błon komórek wątrobowych, polega na intensyfikacji komórkowych procesów syntezy białek, prowadzących do szybszej regeneracji i zdolności formowania nowych komórek oraz aktywności przeciw utleniającej. Ostropest plamisty (Silybum marianum (L.) Gaertner) – gatunek rośliny należący do rodziny astrowatych. Pochodzi z obszaru śródziemnomorskiego: Europa Południowa, Egipt, Izrael, Turcja. W Polsce roślina uprawna, czasami zdziczała (ergazjofigofit). Wielu pacjentów cierpiących na marskość wątroby, odczuwa niesamowitą ulgę przy stosowaniu ostropestu plamistego. Ponadto ma działanie ochronne i wzmacnia wątrobę do tego stopnia, że mógłby ochronić nas nawet przed toksynami muchomora. Coraz większa ilość ludzi ma ogromne problemy z wątrobą i jelitami. No a tak po przy okazji może już na tyle by było.

  Odpowiedz
 18. Pogadajmy o tym. sylimarol i dodajmy kilka słów Domniemywa się, że mechanizm działania, oprócz ochrony błon komórek wątrobowych, polega na intensyfikacji procesów komórkowych przy syntezie białek, prowadzących do szybszej regeneracji i zdolności formowania nowych komórek oraz aktywności przeciw utleniającej. Sporadycznie obserwowane jest łagodne działanie przeczyszczające po zażyciu Sylimarolu.
  Wątroba ma bardzo duży wpływ na stan naszego zdrowia i samopoczucia. Jako środek wspomagający leczenie zaburzeń czynności wątroby spowodowanych nadużywaniem leków lub po różnego rodzaju zatruciach pokarmowych można brać silimax, sylimarol, hepatil, esseliv. Dodatkowo zauważmy, że sylicynar lub sylimarol warto przyjmować profilaktycznie. Zawarte w owocu rośliny flawonoglikany działają regenerująco na komórki wątroby. Dodatkowo, uszczelniając ich błony, chronią je przed wnikaniem do ich wnętrza wszelkiego rodzaju toksyn. Surowiec obniża również syntezę cholesterolu i prozapalnych prostaglandyn oraz hamuje uwalnianie histaminy, działając w ten sposób przeciwzapalnie. Pozwala ponadto na utrzymanie w wątrobie wysokiego stężenia glutationu, który jest związkiem o silnym działaniu przeciwutleniający, zmiatającym wolne rodniki. sylimarol a tak ogólnie i to tyle.

  Odpowiedz
 19. Może to i ciekawe ale nic nie zrozumiałam Tak myślę. XENNA EXTRA
  4. BENZACNE
  5. TORMENTIOL
  6. ALOE ICE pasta do zębów
  7. SYLIMAROL 70
  8. ALANTAN PLUS
  9. ASPIRIN P/MIGRENOWA
  10. OPTIKER DUO
  Produkowany przez Herbapol – Poznań Sylimarol jest jednym z kilku popularnych środków na wątrobę. Ma on działanie ochronne na wątrobę. Podobno koncentrat sylimaryny stabilizuje błony komórek wątrobowych, chroniąc przed szkodliwym działaniem substancji toksycznych. Co chyba może jest pozbawione sensu Zatem….

  Odpowiedz
 20. Dodajmy kilka słów o sylimarol albo o czym innym Narząd ten wytwarza nie tylko żółć, niezbędną w procesie trawienia, ale i wiele potrzebnych do życia substancji, głównie białek (w tym albumin i czynników krzepnięcia) i cholesterolu. Innym zadaniem wątroby, szczególnie doniosłym w okresie świąteczno-karnawałowym, jest odtruwanie organizmu. Jak z tego wynika, bez niej żyć się nie da.onet(‚adsGet1′,’main3-box’)onet(‚adsGet2’);onet(‚slotTest’,’3′);
  Od nas z kolei zależy, czy damy jej żyć… .
  Cóż, ta fabryczka pracuje dla nas po cichu, po cichu też – co chciałbym zaznaczyć – się psuje.
  5 rad co zrobić, gdy dokucza wątroba

  Przede wszystkim po przejedzeniu trzeba dać jej "święty spokój". Powstrzymać się od picia alkoholu i jedzenia ciężkostrawnych potraw. Wątrobę uleczy czas. Kiedy wyzdrowieje, można powrócić do normalnych nawyków żywieniowych.
  Dlatego to się kupy nie trzyma Tak sądzę.

  Odpowiedz
 21. Dodajmy jeszcze kilka słów o sylimarol albo o czym innym ALAX
  3. XENNA EXTRA
  4. BENZACNE
  5. TORMENTIOL
  6. ALOE ICE pasta do zębów
  7. SYLIMAROL 70
  8. TORMENTIOL
  6. ALOE ICE pasta do zębów
  7. SYLIMAROL 70
  8. ALANTAN PLUS
  9. ASPIRIN P/MIGRENOWA
  10. Ech.. bo tak ogólnie dajmy sobie spokój z tym.

  Odpowiedz
 22. Słyszałem że to prawda. sylimarol i wymyślmy coś in. ograniczyć ilość tłuszczów zwierzęcych i produktów z cholesterolem. Wędrówki kamieni Zdarza się, że kamienie wypełniają cały pęcherzyk żółciowy, ale nie dają o sobie znać. Czasem z kolei jest ich niewiele, a przysparzają dolegliwości. Sylimarol, Liverin, Legalon). Kamienie mogą utknąć w przewodzie żółciowym i wywołać napad kolki. Jest to silny, pulsujący ból – zwykle w prawym podżebrzu, który promieniuje do łopatki. Zatkanie przewodu może prowadzić do gromadzenia się żółci i przenikania jej do krwi, a w efekcie do żółtaczki (mechanicznej) i stanu zapalnego. Może właśnie to pozbawione sensu jest Zatem….

  Odpowiedz
 23. sylimarol – nie warto o tym pisać.pl był SULFARINOL, czyli lek na przeziębienie i grypę – krople do nosa. Dużą rolę w sprzedaży wysyłkowej odgrywają preparaty dla mężczyzn. Prym wiedzie reklamowany w ostatnim czasie liderin oraz chyba najbardziej popularny w ostatnich latach suplement diety dla mężczyzn czyli permen. Dziwne, że na listę nie dostał się preparaty penigra oraz vitasteron, bo on także należy do czołówki w sprzedaży tego rodzaju suplementów.
  Warszawa, 9 marca 2011 r. – W lutym 2011 roku na pierwszym miejscu pod względem ilości w sprzedaży wysyłkowej portalu AptekaOTC.ppl uplasował się preparat wspomagający leczenie kataru „SULFARINOL krople do nosa”, drugie miejsce zajął mocno promowany w reklamie telewizyjnej preparat dla mężczyzn LIDERIN, natomiast trzecie przypadło w udziale preparatowi ANTIDOL, ze wskazaniami przeciwgorączkowym i przeciwbólowym.
  Lista bestsellerów sprzedaży wysyłkowej apteki internetowej aptekaOTC.pl poniżej.
  1. sylimarol a tak w ogóle to tyle badyle.

  Odpowiedz
 24. sylimarol – nie warto o tym pisać.onet(‚adsGet1′,’main3-box’)onet(‚adsGet2’);onet(‚slotTest’,’3′);
  Od nas z kolei zależy, czy damy jej żyć…
  Cóż, ta fabryczka pracuje dla nas po cichu, po cichu też – co chciałbym zaznaczyć – się psuje.
  5 rad co zrobić, gdy dokucza wątroba

  Przede wszystkim po przejedzeniu trzeba dać jej "święty spokój". Powstrzymać się od picia alkoholu i jedzenia ciężkostrawnych potraw. Wątrobę uleczy czas. Kiedy wyzdrowieje, można powrócić do normalnych nawyków żywieniowych.
  Poza tym sądzę, że to jest bez sensu .

  Odpowiedz
 25. To jest taczej bez sensu . Innym zadaniem wątroby, szczególnie doniosłym w okresie świąteczno-karnawałowym, jest odtruwanie organizmu. Jak z tego wynika, bez niej żyć się nie da.onet(‚adsGet1′,’main3-box’)onet(‚adsGet2’);onet(‚slotTest’,’3′);
  Od nas z kolei zależy, czy damy jej żyć…
  Cóż, ta fabryczka pracuje dla nas po cichu, po cichu też – co chciałbym zaznaczyć – się psuje.
  5 rad co zrobić, gdy dokucza wątroba

  Przede wszystkim po przejedzeniu trzeba dać jej "święty spokój". Powstrzymać się od picia alkoholu i jedzenia ciężkostrawnych potraw. Wątrobę uleczy czas. Kiedy wyzdrowieje, można powrócić do normalnych nawyków żywieniowych.
  O! i po za tym to tyle.

  Odpowiedz
 26. sylimarol – i co tu jeszcze komentować? Chyba lepiej nie. Dzieje się tak również wtedy, gdy naraz zjemy za dużo.
  Przejdź na dietę. Przez dwa–trzy dni stosuj dietę lekkostrawną. Unikaj tłuszczów zwierzęcych. Unikaj tłuszczów zwierzęcych. Jedz częściej, ale małe porcje.
  Stosuj zioła. Pij herbatki ziołowe, np. z rumianku, dziurawca, mięty. Ulgę przyniosą też leki ziołowe, ułatwiające trawienie (np. Och… a tak po przy okazji dajmy sobie spokój z tym.

  Odpowiedz
 27. Dodajmy jeszcze kilka słów o sylimarol albo o czym innym Są one dla niej zbyt dużym obciążeniem. Dzieje się tak również wtedy, gdy naraz zjemy za dużo.
  Przejdź na dietę. Przez dwa–trzy dni stosuj dietę lekkostrawną. Jedz częściej, ale małe porcje.
  Stosuj zioła. Pij herbatki ziołowe, np. z rumianku, dziurawca, mięty. Ech.. bo tak ogólnie dajmy sobie spokój z tym.

  Odpowiedz
 28. Dodajmy jeszcze kilka słów o sylimarol albo o czymkolwiek ALAX
  3. XENNA EXTRA
  4. BENZACNE
  5. TORMENTIOL
  6. ALOE ICE pasta do zębów
  7. SYLIMAROL 70
  8. ALANTAN PLUS
  9. ASPIRIN P/MIGRENOWA
  10. OPTIKER DUO
  Produkowany przez Herbapol – Poznań Sylimarol jest jednym z kilku popularnych środków na wątrobę. Ma on działanie ochronne na wątrobę. Podobno koncentrat sylimaryny stabilizuje błony komórek wątrobowych, chroniąc przed szkodliwym działaniem substancji toksycznych. sylimarol a tak po prostu to tyle badyle.

  Odpowiedz
 29. Duże znaczenie ma to co jesz i pijesz. Choć więc już temperatura otoczenia znacznie wzrosła, nie warto rezygnować z ciepłych napojow. Warto sięgnać zamiast czarnej herbaty po zieloną, ktora może być bogactwem flawonoidow, związków o działaniu m.in. odmładzajacym. Oczyszcza doskonale organizm, poprawia przemianę materii, a z dodatkiem jakże zdrowego miodu może być po prostu smaczna. 3-4 filiżanki w ciągu dnia doskonale pobudzą nasz organizm do życia oraz zapewnią lepsze funkcjonowanie. Na dodatek woda źródlana albo średnio zmineralizowana, w ilości minimum 1,5 litra, pita małymi lykami pomiędzy posiłkami, na pewno poprawi nasze samopoczucie oraz zdrowie.

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: