RSS

Satysfakcja kobiety – czy można coś zrobić by ją radykalnie zwiększyć?

Posted on

Prawda jest bolesna. Nie każdy mężczyzna wie co robić z kobietą. Mężczyźni mają skłonności do ruchów liniowych, tzn. ruchu tam i z powrotem. Natomiast kobiety wolą zazwyczaj powolne ruchy okrężne. Ale bez przesady. Orgazm nie jest warunkiem, bez spełnienia którego kobieta nie będzie w stanie czerpać przyjemności ze zbliżenia. Satysfakcję może dawać również dotyk i inne doznania fizyczne, a także czułość i akceptacja okazywane przez partnera.

Z ogólną satysfakcją seksualną wiąże się poczucie własnej wartości oraz poziom zadowolenia ze związku partnerskiego. Wśród kobiet stosujących i prezerwatywy, i  hormony odnotowano najwyższy poziom właśnie satysfakcji seksualnej. Jednakże przy pytaniach bezpośrednio odnoszących się do wpływu stosowanej antykoncepcji na przyjemność płynącą ze współżycia, kobiety używające prezerwatyw znacznie częściej deklarowały spadek przyjemności. Takie powiązanie nie występowało wśród kobiet, które stosowały antykoncepcję hormonalną. Co prawda jedynie u 4% pań stosujących tylko hormonalne metody zabezpieczeń odnotowano spadek przyjemności płynącej z seksu, to jednak warto podkreślić, że stosujące hormony panie miały najniższą ogólną satysfakcję seksualną.

Łechtaczka reaguje znacznie szybciej, gdy mężczyzna zatacza językiem kółka na jej powierzchni. Kółka mniejsze: język bardziej pobudza koniec łechtaczki. Kółka większe: język pobudza jej podstawę. Kobiety wolą zazwyczaj, gdy faceci stosują oba sposoby na zmianę. Szybkość powinna wahać się od 1 do 3 kółek na sekundę. Kobieta siedzi na fotelu i ogląda film erotyczny. Mężczyzna klęka przed nią i pieści językiem łechtaczkę. Delikatnie, aby pobudzić partnerkę, ale nie doprowadzić jej zbyt szybko do orgazmu. Gdy zaczniesz szczytować, on powinien przyspieszyć: silniej ssać łechtaczkę. Punkt G (zwany też przestrzenią Grafenberga) jest jednym z ośrodków zmysłowych kobiety, bardzo wrażliwym na pobudzanie seksualne. Umiejscowiony jest w pochwie, na głębokości około dwóch palców poniżej wejścia do pochwy, na górnej ściance pochwy i jest wyczuwalny jako niewielka grudka. Pobudzanie punktu G umożliwia osiąganie orgazmu w wyniku ręcznego drażnienia tego obszaru (podczas masturbacji), jak również stosunku w pozycji, gdy członek silnie pociera górną ściankę pochwy.

Gdy już pragniesz stymulacji pochwy, najlepiej, by partner wolno pieścił wargi sromowe, wykonując ruchy okrężne jednym palcem. Potem powoli wsunął palec – paznokciem do dołu, a opuszkiem do góry. Następnie powinien spróbować przesuwać palec tam i z powrotem po górnej ściance pochwy od strony łechtaczki. Warto, by na zmianę pieścił też łechtaczkę językiem. Gdy język będzie ją masował, on może wstrzymać ruch palca. Warto powtarzać to kilka razy. Proste wsuwanie i wysuwanie członka z pochwy może doprowadzić do obopólnej satysfakcji, ale znacznie przyjemniejsze jest jednak połączenie poziomego ruchu z okrężnym.  Kobiety uczą się, jak czerpać przyjemność z seksu stopniowo. Warto, żebyś zaczęła poznawać swoje ciało i swoje potrzeby. Włącz w te lekcje partnera. Pokaż mu, które pieszczoty sprawiają Ci przyjemność i stopniowo przechodźcie do coraz intymniejszych kontaktów. Sam seks jest zwieńczeniem pieszczot, dlatego warto, żeby Twój mężczyzna wiedział, jak dawać Ci przyjemność.

Dla mężczyzny najsmutniejszy okres przypada między 20. a 30. rokiem życia. Pokrywa się to najczęściej z czasem, gdy jest on samotny. Młodzi mężczyźni są też w większym stopniu niż młode kobiety niezadowoleni ze swoich zarobków. Nie są one gorsze, ale panowie po prostu więcej oczekują i dlatego boleśniej odczuwają rozdźwięk między pragnieniami a rzeczywistością. Mężczyzna nie powinien kontrolować ruchów kobiety, kiedy ta jest na górze, bo to ona, prowadzona przez swoje doznania, kieruje teraz przebiegiem stosunku. Tylko wtedy znajdzie swój rytm. Może się okazać, że w tej pozycji największą przyjemność odczuwa wówczas, kiedy członek jest zagłębiony częściowo. Bardzo atrakcyjny wariant: kobieta leży na plecach z nogami wyprostowanymi w kolanach, ale uniesionymi w kierunku twarzy. Partner ma wówczas łatwy dostęp do łechtaczki. Niech najpierw swobodnie wchodzi penisem w jej pochwę, a następnie wycofuje się i ssie łechtaczkę. Kiedy będziesz już wystarczająco mocno pobudzona, jego ruchy w pochwie powinny stać się odpowiednio szybkie i równomierne.

Badania, które w 2008 opublikowała grupa naukowców z USA i Wielkiej Brytanii pokazują iż około 25% kobiet, których partnerzy stosują antykoncepcję w postaci prezerwatywy, wskazuje na mniejszą satysfakcję ze stosunku płciowego. W parach, które jako metodę antykoncepcyjną stosują zarówno prezerwatywę, jak i środki hormonalne, nieco mniej, bo 22% kobiet, zgłaszało mniejszą przyjemność podczas stosunku płciowego. Natomiast w grupie kobiet, które stosowały jedynie hormonalne środki antykoncepcyjne mniejszą przyjemność odnotowywało jedynie 4% kobiet. Z drugiej jednak strony, kobiety, których partnerzy nie stosowali prezerwatyw, miały obniżoną satysfakcję seksualną w porównaniu z dwiema pozostałymi grupami kobiet. Satysfakcja ta była obniżona ze względu na obawę przez zakażeniami chorobami przenoszonymi drogą płciową. Braku satysfakcji kobiety można trochę zaradzić. Lekarz Arnold Kegel na przełomie lat 40-50, sporządził serię ćwiczeń dla kobiet cierpiących na niewydolność pęcherza moczowego. Kegel stwierdził, że kobiety trenujące swój zwieracz, mogą kontrolować wydalanie. Jednocześnie wykazał również, że zwieracz współdziała podczas orgazmu, co sprawia, że takie treningi mogą wpłynąć korzystnie na pobudliwość seksualną. Wszyscy, którzy poddali się ćwiczeniom, zauważyli, że zwiększyła się u nich intensywność doznań seksualnych. Kobieto, wyobraź sobie, że masz w pochwie tampon. Spróbuj go wypchnąć. Uciskaj trzy sekundy i powtórz 10 razy (najlepiej trzy razy dziennie). Prawidłowo umięśniona pochwa działa stymulująco na prącie, a także sprawia, że kobieta odczuwa stosunek kilkakrotnie silniej niż dotychczas. Kurczliwość pochwy ma wielkie znaczenie dla seksualnych odczuć partnerów. Powiększa wrażliwość zmysłową kobiety, zaś w przypadku mężczyzny dostarcza przyjemnych doznań oraz zwiększa erekcje członka. Część kobiet ma silną kurczliwość, inne muszą ją dopiero rozwijać, bowiem była słaba lub obniżyła się np. na skutek porodów. Ćwiczenie mięśni pochwy (mięśnia Kegla inaczej określanego jako mięsień łonowo-guziczny) polega na obkurczaniu mięśni brzucha i miednicy.

Badania, które w 2008 opublikowała grupa naukowców z USA i Wielkiej Brytanii pokazują iż około 25% kobiet, których partnerzy stosują antykoncepcję w postaci prezerwatywy, wskazuje na mniejszą satysfakcję ze stosunku płciowego. W parach, które jako metodę antykoncepcyjną stosują zarówno prezerwatywę, jak i środki hormonalne, nieco mniej, bo 22% kobiet, zgłaszało mniejszą przyjemność podczas stosunku płciowego. Natomiast w grupie kobiet, które stosowały jedynie hormonalne środki antykoncepcyjne mniejszą przyjemność odnotowywało jedynie 4% kobiet. Z drugiej jednak strony, kobiety, których partnerzy nie stosowali prezerwatyw, miały obniżoną satysfakcję seksualną w porównaniu z dwiema pozostałymi grupami kobiet. Satysfakcja ta była obniżona ze względu na obawę przez zakażeniami chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Badania poprowadziła profesor psychologii klinicznej Cindy Meston z Uniwersytetu Teksas w Austin wraz z Andrea Bradford z Taylor College of Medicine.   Badaczki przeanalizowały dane z klinicznej próby 200 kobiet, które poddane były obserwacji przez okres 12 tygodni. Pięćdziesięciu kobietom w wieku 35 – 55 wybranym losowo podawano placebo ( czyli środek farmakologicznie neutralny, taki, który nie ma żadnego działania chemicznego ) – zamiast lekarstwa na niski popęd seksualny. Nie muszę chyba o tym mówić, że żadna z kobiet o placebo nie wiedziała.  Aby zmierzyć efekty leczenia, kobiety były regularnie pytane o poziom takich symptomów swojej dysfunkcji jak: niskie pożądanie seksualne, niskie podniecenie i problemy z orgazmem.  Pytania odnośnie tych trzech spraw zadawano kobietom w różnych stadiach prowadzenia leczenia po to, żeby zaobserwować ewentualne postępowanie zmian. Wyniki badań, które ukazały się w Journal of Sexual Medicine, a które przytacza też Science Daily, wykazały, że jedna na trzy kobiety z grupy, której dostarczono placebo, mówiły o znacznej poprawie wszystkich trzech wymienionych wyżej aspektów seksualnej satysfakcji.  Być może wziął udział w kursie na seksualność człowieka w szkole. Jeśli tak, prawdopodobnie pamiętać o jednej rzeczy: wykład na orgazm. Kobiety chcą je mieć, ludzie chcą aby ich wyzwolić. Ale zbyt często, płci pięknej w big-O spada wśród szeregów Yeti-wielki, nawet magiczny, w teorii, ale nie coś, co często natknął. Jeśli kobiety są flummoxed ich orgazmy, myślisz, co nadzieję, że nie masz? Dużo, jak się okazuje. Jasne, że orgazm kobiety jest zmienny. Ale jeśli zastosujesz się do naszych 10 lekcji o orgazm kobiety, będziesz miał wiedzę potrzebną do rozpoczęcia studiów (i wreszcie zobaczyć) to w środowisku naturalnym. Więc usiądź, posłuchaj, a bicz ołówka. Klasa jest w sesji. Tak jak dbasz o trwającego dłużej, wiele kobiet jest tak samo-świadomy trwa zbyt długo, że w końcu udaje orgazm lub decydując się na nic nie mają. Rozwiązanie? Zatrzymaj obsesję na tym punkcie orgazmy-twoje i jej. Niedawne badania obrazowania mózgu przez Szwedzcy naukowcy wskazują, że wypoczynek jest najważniejszym czynnikiem w doprowadzeniu kobiety do orgazmu. Więc powiedz jej, że ma całą noc. Im lepiej przekazać nie tylko tolerancji na dłuższy gromadzeniu, ale także uznanie dla jej przyjemności seksualnej, orgazmu czy nie łatwiej będzie jej się zrelaksować i eksplodować. Oh, a badania wykazują, że potrzeba 15 do 40 minut dla przeciętnej kobiety do osiągnięcia orgazmu. Wybierasz się gdzieś? Najlepszy seks zaczyna się na długo przed ubrania spaść. Talent-więcej niż solidny wygląd lub rzeźbiona brzuch-jest silnym afrodyzjakiem, według badań przeprowadzonych przez moich kolegów z Instytutu Kinseya. (Mniej zaskakujące, niski poziom higieny i bałagan domu są wśród turnoffs największych kobiet.) Więc paznokci „Paradise City” podczas karaoke. Lub uczynić ją umrze ze śmiechu na swój własny deprecjację wyświetlania okrutne dartsmanship. Tak, humor jest talent, też.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

One response »

  1. przede wszystkim to mężczyzna musi się postarać i wtedy satysfakcja wzrośnie

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: