RSS

Belissa 40+ – czy reklamowany środek działa?

Posted on

Czy reklamowany w telewizji środek Belissa 40+ rzeczywiście działa? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Pamiętać jednak trzeba, że jest to wyłącznie suplement diety, który ma uzupełnić nasz codzienny jadłospis, o składniki, których nam brakuje. Jeżeli nic nam w diecie nie brakuje, to oczywiście nie należy liczyć na cud.

Belissa 40+ to jedyny suplement diety na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci stworzony specjalnie dla kobiet po 40. roku życia. Zawiera: dużą dawkę skrzypu polnego, który odpowiada za prawidłowy wzrost i regenerację tkanek skóry, paznokci i włosów. Ponadto pomaga utrzymać prawidłową elastyczność skóry i paznokci. Belissa 40+ kupisz w lepszej cenie w aptece internetowej.

Belissa 40+ to także: koenzym Q10, który opóźnia procesy starzenia się i pomaga zachować młodą i zdrową skórę kolagen, który odpowiada za kondycję skóry, jej elastyczność i jędrność.
L-metioninę – naturalne źródło siarki, dzięki której włosy uzyskują połysk i zdrowy wygląd
L-cysteinę, która chroni komórki włosów, skóry i paznokci przed działaniem wolnych rodników
zestaw najważniejszych witamin i mikroelementów niezbędnych dla urody

Koenzymu Q10 nie brak w tkance tłuszczowej. Narządem mającym największe zapotrzebowanie na koenzym Q10, a jednocześnie jego największym magazynem, jest serce. Mimo to różni ludzie mają różne zapotrzebowanie na koenzym Q10. Serce jest narządem, który najczulej reaguje na niedobór koenzymu Q10, gdyż w komórkach mięśnia sercowego stężenie ubichinonu jest największe. Jeśli gdzieś w organizmie istnieje zwiększone zapotrzebowanie na koenzym Q10, często jest ono pokrywane z rezerw istniejących w mięśniu sercowym, wskutek czego może tam powstać jego niedobór. Koenzym Q10 przywraca sercu utraconą energię. Stabilizuje zaburzenia rytmu serca. Zmniejsza ryzyko zawału serca i odciąża naczynia wieńcowe.

Metionina to organiczny związek chemiczny, aminokwas kodowany, obojętny elektrycznie. Obok cysteiny jest jednym z dwóch aminokwasów zawierających siarkę. Występuje w dużych ilościach w kazeinie mlekowej, białku jaj. Naturalnie występująca metionina ma zazwyczaj konfigurację L. Należy do aminokwasów niezbędnych dla człowieka (nie może być syntetyzowany w organizmie człowieka i musi być dostarczany z pożywieniem). Odgrywa ważną rolę w pośredniej przemianie materii, jako źródło grup -CH3 (reakcje transmetylacji). Bezbarwny, krystaliczny proszek o temperaturze topnienia 283°C, słabo rozpuszczalny w wodzie, łatwo rozpuszczalny w alkoholu etylowym. Uczestniczy w wielu reakcjach metylacji (SAM – S-adenozylometionina), a także w reakcjach metabolicznych, dostarczając grupy siarkowej. Nie tworzy mostków siarczkowych -S-S-, ponieważ nie posiada grup tiolowych -SH.
L-cysteina jest aminokwasem, który stanowi około 8% składu włosów i powszechnie stosuje się go w różnych suplementach diety wspierających porost włosów. Zachowuje on i chroni komórki poprzez walkę ze szkodliwymi toksynami w strumieniu krwi. Wysokie dawki L-cysteiny mogą jednak odwrócić pozytywne efekty jej zażywania i doprowadzić do chorób pęcherza lub powstawania kamieni nerkowych. Podczas przyjmowania L-cysteiny zaleca się jednoczesne przyjmowanie trzy razy większej dawki witaminy C, jako że witamina C zwalcza szkodliwe skutki nadmiaru L-cysteiny. Dieta korzystna dla porostu włosów powinna zawierać 500mg L-cysteiny wspomaganej przez przynajmniej 1500mg witaminy C dwa razy dziennie. Cysteina (skrót: Cys) – organiczny związek chemiczny zaliczany do grupy endogennych aminokwasów kodowanych, wchodzi w skład wielu białek. Wraz z homocysteiną i metioniną tworzy grupę aminokwasów siarkowych (cysteina jest najprostszym z nich.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

One response »

  1. Ja stosuję ten produkt od 2 tygodni skóra jest gładsza:)

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: