RSS

Lokomotiva pomoże na chorobę lokomocyjną

Posted on

Lokomotiva jest lekiem stosowanym tradycyjnie. Lokomotiva, suplement diety stosowana w celu zapobiegania objawom choroby lokomocyjnej (kinetozy) podczas której mózg nie nadąża co objawiaj się nudnościami i wymiotami. Jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. Zawiera kłącze imbiru, który pobudza wydzielanie śliny, soku żołądkowego i żółci. Wynikiem tego jest zmniejszenie nudności i łagodne działanie przeciwwymiotne. Jedna kapsułka Lokomotiva zawiera 300 mg kłącza imbiru rozdrobnionego (Zingiberis rhizoma) oraz substancje pomocnicze.
Lokomotiva to lek, który z najdziesz w aptece internetowej.

Jak wiadomo choroba lokomocyjna, zwana też kinetozą, najczęściej nęka dzieci, ale i dorośli – podobno nawet co piąta osoba – miewają mniejsze lub większe sensacje związane z podróżami samochodem, statkiem lub samolotem, a nawet jazdą szybkobieżną windą. Choroba lokomocyjna jest wynikiem konfliktu ogarniającego nasze narządy zmysłów. Ucho wewnętrzne i zlokalizowany tam błędnik, odpowiadający za równowagę w czasie podroży przesyła sygnały do mózgu, że jesteśmy w ruchu. Nasze oczy zaprzeczają temu – siedzimy przecież spokojnie na fotelu pasażera. Odbierający sprzeczne sygnały mózg, nie bardzo wie jak sobie z tym poradzić. Tej przykrej dolegliwości, kiedy rozwinie się na dobre (wymioty) zatrzymać niestety nie można. Jej kres zbiega się z reguły z końcem podroży, sprawiając, że wysiadamy ze środka lokomocji wyczerpani i nie mający na nic ochoty. Choroba lokomocyjna znacznie częściej występuje u dzieci i starszych osób. Powodem wystąpienia objawów choroby lokomocyjnej mogą być czynniki psychiczne. Niektórzy nie skarżą się na dolegliwości (np. nudności, zawroty głowy) jeśli podczas jazdy mają uwagę zaprzątniętą zajęciami wymagającymi skupienia. Nieprzyjemne objawy: zawroty głowy, nudności, czasami wymioty, osłabienie, także zwiększona potliwość, senność czy ślinotok mogą zepsuć najmilej nawet zapowiadającą się podróż, a w dodatku powodować lęki przed każdą następną. Ucho wewnętrzne i zlokalizowany tam błędnik – odpowiadający za równowagę, w czasie podroży przesyła sygnały do mózgu, że nie zmieniamy pozycji ciała, bo np. siedzimy niemal bez ruchu w samochodowym fotelu. Oczy natomiast rejestrując ciągłe zmiany (migające krajobrazy), sygnalizują ruch. Mózg w krótkim czasie otrzymuje więc różne, wykluczające się nawzajem informacje, których nie potrafi ani uporządkować, ani zinterpretować. Ten chaos skutkuje właśnie chorobą lokomocyjną. Zmęczenie, stres, intensywne zapachy (np. benzyny, silne perfumy i dym papierosowy), brak dostatecznej ilości świeżego powietrza mogą zaostrzać objawy.

Jedna kapsułka Lokomotivy zawiera 300 mg kłącza imbiru rozdrobnionego i substancje pomocnicze. Skuteczny i naturalny lek zapobiegający objawom choroby lokomocyjnej takim jak nudnościom i wymioty. Doskonały dla dorosłych oraz dzieci powyżej 6 roku życia.

Przeciwwskazania

Nie należy przyjmować leku Lokomotiva w przypadku: nadwrażliwości na którykolwiek ze składników leku, u dzieci poniżej 6 lat.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: