RSS

Denoxinal może pomóc na wątrobę

Posted on

Jak wiadomo, wątroba spełnia funkcje metaboliczne, wydalnicze oraz spełnia funkcję gruczołu trzewnego, wydzielając żółć – zbierana w pęcherzyku żółciowym, niezbędna do trawienia tłuszczy. Wątroba magazynuje witaminy A, D, B12 i znaczne ilości żelaza, uczestniczy w regulacji stężenia hormonów. Denoxinal jest preparatem złożonym z wyciągów czterech ziół i glonu jednokomórkowego Chlorella pyrenoidosa. Dodatkowo został wzbogacony w czosnek, witaminę C i pektynę. Naturalna kompozycja ziół i składników wspomaga procesy usuwania z organizmu ubocznych produktów przemiany materii. Korzystnie wpływa na pracę wątroby, usprawniając jej naturalne procesy oczyszczające.

Denoxinal kupisz w aptece internetowej. Ekstrakt z ostropestu plamistego zawiera sylibinę, która jest cenioną substancją o właściwościach odtruwających i stymulujących procesy regeneracyjne w komórkach wątroby. Pektyna wiąże metale ciężkie i usuwa je z organizmu. Zawarte w wyciągu z czosnku składniki siarkowe oraz witamina C wpływają stymulująco na pracę systemu odpornościowego.  Uwaga: przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. Wątroba w zasadzie nie boli, bo nie jest unerwiona. Ale daje o sobie znać innym, sąsiednim organom. Choroby i ból wątroby, dróg żółciowych i trzustki wynikają najczęściej z błędów żywieniowych, pośpiechu, ułatwień technologicznych i skażeń środowiska. Nawet woda, której używamy do przygotowywania posiłków ma, przez zawartość chloru i metali ciężkich, negatywny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowo-wydalniczego. Dodatkowo nasza wątroba zmaga się codziennie z dużymi ilościami tłuszczy. W związku z tym, że większość zakażeń tak HBV jak i HCV przebiega niemal bezobjawowo, ich leczenie ogranicza się do odpoczynku i właściwej diety wspomagającej wątrobę. Wyleczenie przebiega samoistnie. Ostre stany choroby zwalczane są lekami antywirusowymi z interferonem na czele oraz dodatkowo adefowirem i entecavirem. W przypadku ostrego stanu HCV stosuje się rybawirynę.Na powierzchni trzewnej na granicy obu płatów widoczna jest wnęka stanowiąca wrota wątroby. Przez nie wchodzą naczynia krwionośne – tętnica wątrobowa zaopatrująca wątrobę w krew odżywczą (utlenowaną) i żyła wrotna doprowadzającą krew żylną z nieparzystych narządów jamy brzusznej, zawierającą produkty trawienia jelitowego: białka i węglowodany oraz produkty rozpadu krwinek czerwonych ze śledziony. Opuszczają natomiast wnękę przewody wątrobowe prawy i lewy, które zaraz łączą się w przewód wątrobowy wspólny. Te trzy elementy tworzą triadę wątrobową i występują w każdym najmniejszym elemencie wątroby czyli zraziku.

Skład Denoxinal:
Witamina C 200,0 mg

Łopian większy 50,0 mg

Mniszek lekarski 50,0 mg

Chlorella 200,0 mg

Szakłak amerykański 50,0 mg

Koniczyna łąkowa 50,0 mg

Czosnek 1,0 mg

Ostropest plamisty 50,0 mg (zawiera sylibinę – 42,0 mg)

Pektyna 50,0 mg

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

One response »

  1. Przykro mi to stwierdzić ale dla mnie to w ogóle nie działa.Ale zdrawdzę wam sekret. Dieta wątrobowa stosowana jest w przypadku chorób wątroby, jej niewydolności czy innych dysfunkcjach tego narządu. Jednym z najważniejszych zasad jest ograniczenie spożywania tłuszczy.

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: