RSS

ALGORADIANCE to regenerujący krem dotleniający


Pochylmy się dzisiaj nad ALGORADIANCE regenerującym kremem dotleniającym.  Krem ten zawiera Gronorosty (morzypła, sargasy) (Sargassum) – rodzaj glonów z gromady brunatnic posiadających pęcherze pławne umożliwiające im unoszenie w wodzie (pleuston, megaplankton). Występują w ciepłych morzach. Największe skupisko nieprzytwierdzonych do podłoża sargasów występuje w Atlantyku w okolicach Bahamów, w wodach nazywanych Morzem Sargassowym.

Skład
Ekstrakt z gronorostów Sargassum muticum i Undaria Pinnatifida, ekstrakt ze stokrotki, kwasy owocowe, wosk z ryżu.
  Sposób użycia
Aplikować wieczorem na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Dla lepszego efektu polecamy również Serum dotleniające skórę i Dotleniający lekki krem ochronny.
  Efekt stosowania
Nawilżona i zregenerowana skóra po przebudzeniu, jaśniejsza i pełna blasku.
  Wskazania
Skóra zmęczona, zszarzała, wymagająca odżywienia i nawilżenia.

Gronorost, morzypła, sargassy, (Sargassum) to rodzaj brunatnic. Glony o plesze tkankowej, osiągające znaczne rozmiary, posiadają pęcherze pławne umożliwiające im unoszenie się w wodzie, rozmnażają się wyłącznie wegetatywnie Undaria pierzastodzielna, undaria pierzasta (Undaria pinnatifida (Harvey) Suringar 1873) – gatunek brunatnic z rzędu listownicowców, szeroko wykorzystywany w kuchni japońskiej jako warzywo. Wraz z wiekiem, negatywne wyrażenia mają tendencję do ustawiony traci elastyczność skóry i pozytywne wyrażenia tracą strukturę, zwisanie skóry rozpoczyna. Podczas kurze łapki są uważane za uśmiech, zmarszczki na czole, linie z drugiej strony spojrzenie utwardzenia.

Undaria pinnatifida ekstrakt stymuluje ekspresji białek zaangażowanych w dojrzewaniu kolagenu, takie jak:

• 4-hydroksylazy prolilowej P4HA1 (+61%) i P4HA2 (+30%), które mają wpływ zarówno na wczesnym etapie modyfikacji potranslacyjnych kolagenu.
• lizylo oksydaza LOX (+50%) i lizylo oksydaza-like 2 LOXL2 (+43%):, które mają wpływ na późniejszym etapie syntezy kolagenu.

Ponadto stymuluje on ekspresję:
Kolagen • 1 (łańcucha alfa 1) 15% (działanie przedstawiono na fig. 4). Kolagen 4 (łańcucha alfa 2) 20%.
• Kolagen 8 przez 37%, co jest FACIT (włókienkowe związanej kolagen z przerwanych potrójnych helis), który wiąże włókna do ich środowiska.
• Lumican (LUM) od 72%, co jest z proteoglikan leucyna (małe bogate proteoglikan) SLRP rodziny, który wiąże się z włókien kolagenowych kontrolować organizację przestrzeń między (włókien).
• dekorinu (DCN) od 23%, który jest również w proteoglikan leucyna (małe bogate proteoglikan) SLRP rodziny, który wiąże się kolagenu.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

7 responses »

 1. Mój komentarz jest oczywisty. Od lat używam ALGORADIANCE i jestem z tego bardzo zadowolona mogę każdej z was moje drogie polecić bez kozery.

  Odpowiedz
 2. Jak dla mnie to świetny krem. Wiadomo, ze swoje kosztuje, ale przynajmniej masz pewność, że nie wydałaś pieniędzy bez sensu.

  Odpowiedz
 3. Bez kozery niezłe śmierdzące sery.
  Ten krem jest z d..y nie polecam tylko kaskę zmarnujecie.

  Odpowiedz
 4. Dość podły krem. Raczej nie polecam. Jak chcecie naprawdę zainwestować w urodę to sięgnijcie po kremy powyżej 200 złotych, wtedy nie będziecie zawiedzione.

  Odpowiedz
 5. Polecam wam krem ze ślimaka.Ma naprawdę super cudowne działanie.

  Odpowiedz
 6. Strasznie słaby ten krem nie polecam nikomu, chyba, że chcecie marnować pieniądze

  Odpowiedz
 7. Jest przede wszystkim strasznie drogi. W ciągu dnia nasza skóra narażona może być na osłabienie, a to głównie za sprawą działania promieni słonecznych i zanieczyszczenia powietrza. Rownie niekorzystnie wpływa na nią tak zwany stres. Dopiero w nocy przychodzi czas na regenerację skóry, do ktorej powinna być też właściwie przygotowana.

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: