RSS

Coż tam nowego? CALORIN STOP?


Prezentujemy dzisiaj CALORIN STOP.ALORIN STOP jest suplementem diety ułatwiającym odchudzanie, wykorzystującym naturalne własności składników białej fasoli (Phaseolus vulgaris).

Oczywiście zawarta w niej fasolamina jest związkiem o naukowo i klinicznie potwierdzonych właściwościach polegających na hamowaniu trawienia skrobi, znajdującej się w takich produktach spożywczych, jak np. ziemniaki, pieczywo, makaron, pierogi, naleśniki, ryż czy kukurydza. Fasolamina blokuje aktywność wytwarzanego przez trzustkę enzymu trawiennego – alfa-amylazy, zanim przekształci on skrobię w cukry proste, łatwo przetwarzane przez organizm w tkankę tłuszczową. Dzięki temu węglowodany nie są w całości trawione przez układ pokarmowy, co w efekcie obniża kaloryczność posiłku. Zapasy energii nie kumulują się w organizmie pod postacią tłuszczu, który w nadmiarze powoduje otyłość. Fasolamina hamuje działanie enzymów trawiących skrobie znajdujące się w takich produktach spożywczych jak np. ziemniaki, pieczywo, ciasta, makaron, pierogi, naleśniki, ryż czy kukurydza, tym samym zmniejszając poziom cukrów w organizmie. Jest bezpiecznym środkiem, a zawarta w niej fasolamina jest w pełni naturalnym neutralizatorem skrobi otrzymanym z białej fasoli nie posiadającym substancji pobudzających . Skrobia rozkładana jest w organizmie na glukozę (cukier prosty), która stanowi główny materiał energetyczny w organizmie człowieka. Rezerwy glukozy magazynowane są w postaci glikogenu w mięśniach oraz wątrobie.

Zaopatruj się w calorin stop w aptece.

Fasolamina wpływa także na utrzymanie właściwego poziomu cukru we krwi, co również jest ważne przy odchudzaniu. Podwyższony poziom cukru we krwi wymaga zwiększonej produkcji insuliny, która z kolei pobudza procesy zamiany nadwyżki kalorii w tkankę tłuszczową.
Fasolamina blokuje aktywność wytwarzanego przez trzustkę enzymu trawiennego – alfa-amylazy, zanim przekształci on skrobie w cukry proste, łatwo przetwarzane przez organizm w tkankę tłuszczową, dzięki czemu węglowodany nie są w całości trawione przez układ pokarmowy, co w efekcie obniży kaloryczność posiłku. Innymi słowy niepotrzebne zapasy cukrów nie kumulują się w organizmie pod postacią tłuszczu. blokuje wytwarzanie przez trzustkę enzymu trawiennego – alfa-amylazy, zmniejszając tym samym ryzyko nadmiernego wzrostu stężenia glukozy we krwi. W wyniku działania preparatu nasz organizm otrzymuje pomniejszone ilości glukozy, a to oznacza, że przyswojone węglowodany są zużyte tylko do dostarczenia energii i nie odkładają się w organizmie w postaci tłuszczu.  Mówiąc o wysoko oczyszczonym preparacie fasolaminy mamy 2500 FIP (jednostki aktywności inhibitora alfa-amylazy), przy czym aktywność w innych preparatach dostępnych na polskim rynku waha się od 100 do 800 FIP. Fasolamina wpływa także na utrzymanie właściwego poziomu cukru we krwi, co również jest ważne przy odchudzaniu. Podwyższony poziom cukru we krwi wymaga zwiększonej produkcji insuliny, która z kolei pobudza procesy zamiany nadwyżki kalorii w tkankę tłuszczową. Zastosowanie: Ułatwia odchudzanie, obniża kaloryczność posiłków, ogranicza wchłanianie cukrów.

Dawkowanie: 2 razy dziennie po 1 kapsułce przed posiłkiem bogatym w skrobię. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Preparat CALORIN STOP nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety.

Reklamy

About tabletki

Tabletki to strona na temat leków i preparatów zdrowotnych oraz na temat terapii i zdrowia. Zapraszam do czytania!

2 responses »

  1. Jak dla mnie to są super tabletki. Schudłam 10 kilo w 3 miesiące. Uwierzycie. Wszystko dzięki tym tabletkom i diecie Kwaśniewskiego. Chodzi o ty, by ze swojego jadłospisu prawie wykluczyć węglowodany. Kwaśniewski brał pod uwagę stosunek tłuszczów, białka i węglowodanów w produktach. Najzdrowszy układ według niego to taki, w którym na 1 g białka przypada ok. 3 g tłuszczu i zaledwie 0,5 g węglowodanów. Sam tłuszcz – jak widać. A teraz wyobraźcie sobie, ile to kalorii! Ile dodatkowych kilogramów… mniej? Tak, nie pomyliłam się – mniej. Dieta Kwaśniewskiego to dieta wysokotłuszczowa i niskowęglowodanowa gdzie spożycie białka jest bardzo niskie. Dieta jest znana także pod inną nazwą jako dieta optymalna. Jest super efektywna, ale trzeba uważać na holesterol.

    Odpowiedz
  2. Nie polecam żadnych pigułek na schudnięcie. Są szkodliwe dla zdrowia i dają złudzenie, że jedząc pigułki można schudnąć.

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: